Jump to content
  • Kayıt Ol

Wall-E

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

İnsanlar tarafından yaşanmayan, yaşanılmaz hale getirilmiş ve terk edilmiş bir dünyada dünyayı temizlemekle görevli Wall-e isimli bir robotumuz var. Görevi çöp toplamak ve onları düzenlemektir. Arada kendine göre ilginç bulduğu ve hoşuna giden eşyaları da kendisine saklamaktadır. Bu monotonluk ta onu mutlu eden tek eğlencesi ise hello dolly'i izlemektir. Günleri böyle geçerken bir hamamböceği ile de arkadaş olur. Onun en büyük hayalı Hello dolly de ki bir sahnede geçen el ele tutuşmadır.Bir gün dünyaya insanlar tarafından gönderilmiş bir araştırma gemisi gelir. Wall-e'nin dünyası da bu geminin gelişi ile değişir.

Kişisel not..: İzlemeyen var mı bilmiyorum. Ama varsa izlemenizi öneririm. Önceleri arşivimde baya bir bekletmiş tim ancak izledikten sonra peşin hüküm vermiş olmamın ne kadar yanlış bir karar olduğunu gördüm. İnsanı saran ve kendini fark ettirmeden sevdiren bir animasyon.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• yuuki cross

2

• Kisiliksiz

2

• Cynthia

1

• Aurora Borealis

1

Merak ediyorum aslında, IMDb'den bayağı yüksek bir not almış.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Merak ediyorum aslında, IMDb'den bayağı yüksek bir not almış.

İzle izle. İki robotun aşkına tanıklık et.

Başlangıç kısımları konuşmasız. Ama bir eksiklik değil bu. Gayet keyifli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

insanlığın (eğer gidişata dur demezsek) geleceği noktayı çok güzel anlatmışlar :)

kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben pek beğenmemiştim yaa :sikintili:

Eksik bişeyler vardı sanki. :kotu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

çok güzeldi bence wall-e çok tatlıydı ablamla benim en sevdiğimiz animasyon bile denilebilir :023:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben pek beğenmemiştim yaa :sikintili:

Eksik bişeyler vardı sanki. :kotu:

Valla beni de pek açmamıştı bu animasyon. Bilmem o an kendimi pek veremedim mi konuya neyse artık biraz anlamsız bulmuştum. Tanıtım için sağol worless.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uyumuştum.

Ama wall-e nin tam bir hayranı arkadaşım var.çok güzel olduğunu iddia ediyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk bölüm sessiz sinema havasında tasarlanmış. Ana kahramanımız Wall-E'de konuşamayınca, haliyle onun fiziksel hareketleriyle iletişime geçmesi kaçınılmaz oluyor.

İkinci kısımda diyaloglar daha fazla ama ne desem... Wall-E'nin iletişime geçmek için çırpınıyor, sevdiği için galaksinin bir ucuna seyahat edip olmadık maceraya atılıyor.

İlk kısım, evet günümüz sinema yapısı için fazla riskli bir yöntem seçmiş. Ama ikinci yarısı için bir şansta verilmeli.

Tabi filmin tamamını izleyip beyenmeyenide var. Yalan yok. Bu birazda filmden beklenen ile alakalı. O da her film için oluyor zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

böööüü çoook güzeldi ya :qaglayacak: bu güne kadar en çok beğendiğim animasyon oldu . çok şeker çok içten bir animasyon . gereksiz konuşmaların aksine bir hareketle bir çok şey ifade ediyorlar .. şiddetle tavsiye edilir:ssok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

ebence süper bir filmdi ben izledim ertesi gün tekrar izledim yine olda yine izlerim.Wall-E'nin Eva demesi o kadar şirindi ki her ne kadar eğlensemde üzüldüğüm yerlerde oldu

tam hatırlamıyorum ama Wall-E herşeyi unutunca Eva'nın onun hafızasını geri getirmek için çabalaması beni ağlattı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

stanley kubrick in kült filmi 2001: a space oddsey e baya bi göndermede bulunuyo o filmi bilerek bu animeasyonu izleyince daha bi tatlı oluyo film

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

bu arada mangası varmış 3 ch çıkmış durumda:mutlulh::mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Kendime pixar gecesi yaptım son bir kaç gündür ve bu filmi izledim sonunda, harikaydı evet diyalog ilk başlarda pek yoktu ama aslında filmin bu yönü güzeldi sessiz sinema gibi izlemenizi ve düşünmenizi sağlıyor 4r32 Bu film ayrıca eleştirmenlerin en beğendiği film bence de dokusu ve gerçekçiliği üst seviyede hikayesi de oldukça ilginç bilimkurgu ve harika harika harika o tombul insanları unutamazsınız kesinlikle ve deliren robotlar vs vs. muhteşem animasyona bayılıyorum aşk hikayesine hiç girmedim düşünün artık ivaaaaa :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?