Jump to content
  • Kayıt Ol

Emanet dolabı bebekleri (Koinrokka Beibizu)


Aurora Borealis

Önerilen İletiler

Yazar..: Ryu Murakami

Konu..:

Doğduklarında bir tren garında, bitişik emanet dolaplarına terk edilen iki erkek çocuk. Gençliklerini bir yetimhanede ve yarı ıssız bir adada koruyucu aile yanında geçirirler. Sonunda, onları hayatta reddeden ilk insanları, ''anneleri'' olan kadınları bulup yok etmek üzere şehrin yolunu tutarlar. Toxitown diye bilinen, kaçık tiplerin ve dolandırıcıların mesken tuttuğu bölge ikisini de kendine çeker: Biri, bu egzotik düşkünler âleminin starı, biseksüel bir rock şarkıcısı olur; diğeri, beslediği timsah için dairesini tropik bir bataklığa dönüştüren fotomodel sevgilisiyle birlikte intikam peşinde koşmaya devam eden bir sırıkla atlamacı.

Sıcak bir metal dolabın içinden doyum olmaz, vahşi bir doruk noktasına, iki gencin birlikte ve ayrı ayrı yaptıkları bu yolculuk, yirminci yüzyıl sonu Japonyası' nın ürkütücü manzarasında bir korku odası ziyareti.

(Arka kapaktan alıntıdır.)

Kişisel not..: kurgusunu beğendiğim bir kitap. yakın zamanda sinemaya uyarlanacağı söylentiler arasında ancak ne kadar doğru bilmiyorum şahsen izlemeyi düşmüyorum yaparlarsa da. yazım tarzı sıkabilir. başta beni biraz sıkmıştı. keyifli diyebilmeyi isterdim ancak hikaye maalesef keyifli bir hikaye değil. Ancak yazar kesinlikle gelecek vaat ediyor ve oldukça başarılı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

  • İleti 0
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

  • Aurora Borealis

    1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?