Jump to content
  • Kayıt Ol

Resident Evil 5

Anifly

Önerilen İletiler

Leon dedinde bi adam bukadar mı yakışıklı çizilir XD hmm bence kesin stars binası olacak 1-2-3 stars binasında geçmişti büyük çoğunlukla. Şimdi merakla bekliyorum inşallah tanıtımınıda açarız :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 34
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Anifly

11

• gundamaster

8

• zhenya

4

• kermbey

3

gundamaster

Raccon City Operation güzel olacağa benziyor ama yakın dönemde 5. oyunun Jill Valentine ve diğer karakterler ile oynanabilen (ki bunlar içerisinde Wesker'da var) 3D versiyonu da piyasada olacak. Bir 3D televizyon ve ps3 için neler verilmez ki şu durumda :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O korkuyu hissetsek yeter belki :P aniden uzanan kollar trolololo :parla:

Raccon City Operation güzel olacağa benziyor ama yakın dönemde 5. oyunun Jill Valentine ve diğer karakterler ile oynanabilen (ki bunlar içerisinde Wesker'da var) 3D versiyonu da piyasada olacak. Bir 3D televizyon ve ps3 için neler verilmez ki şu durumda :(

Çapkın efendi artık kız arkadaşların alır sana hediye bi ps3 :962129: Bence ps3+ felan bunlar artık çeyiz eyşası olsun :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
O korkuyu hissetsek yeter belki :P aniden uzanan kollar trolololo :parla:

Çapkın efendi artık kız arkadaşların alır sana hediye bi ps3 :962129: Bence ps3+ felan bunlar artık çeyiz eyşası olsun :P

Benden mahrum kalmak istemedikleri için almadıklarını söylüyorlar malum ps3 olunca başından kalkamama durumu :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece 4. oyunu ps2 de oynadım ve oyun müthişti...5. de pek bir yenilik olmadığı için sıradan olmalı...Gelecek oyun yani Racoon City Leo ile dönüyo buna memnun oldum sonuçta onla bir oyun bitirmiştim...Resident Evil 4, 4 4'lük bir oyundu bakalım seri nasıl devam edecek 3DS'deki oyunda fena gözükmüyo...15. yıldönümü fragmanı burda...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence güzel bir seri yapmışlar tabi şu kurşun geçirmeyen dev adamı geçiyorum qıhım :neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Sanki Left 4 Dead gibi olmuş oyun. Koşarak ateş etmeler falan daha aksiyona yönelmişler gibime geldi. Videonun sonunda görülen tahmin ettiğim gibi Leonmuş ama onunla işimiz olmayacak sanırım hatta onu öldürmeye bile çalışıyorlar.

O dev 2. oyunda Clare'in karşısına çıkan dev sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

RE4 ve sonrasında korku öğesi gerçekten kayboldu ayrıca zombilerin akıllı olması koşması ve silah kullanmalarıda eski gerilimi yaşatmamak konusunda büyük pay onyuyor bence :D eskiden 4 ve 5. oyunlarda olduğu gibi 15-20 kişi ordu gibi üstümüze gelmezlerdi ama 1 tane zombi ile maksimum gerilim yaşardık (nede zor ölürlerdi heleki 1. oyunda) en iyisi nemesisdi ya nasıl korka korka oynardık :D bir arkadaşım hastasıydı 55 dakikada nemesini bıçakla öldürmeyi başararak nekadar ruh hastası olduğunu ispat etmişti :)

bu arada RE1 in remake versiyonu çıkmış bugün gördüm grafikleri falan düzeltmişler haberi olmayan arkadaşlar varsa bi gözatsın :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Açıkçası Resident Evil 4 'ün teması daha güzeldi.(6 kere bitirmiştim.)

Burda afrikalı zenci zombileri öldürmek pek hoşuma gitmedi.

Nencomancer arkadaşımızın dediği gibi korku öğesi yok olmuş.

Ama kötü değil, yine idare eder.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?