Jump to content
  • Kayıt Ol

Mangalarda gördüğünüz en uç şeyler?

Ryoko Yoichi

Önerilen İletiler

Sahsen her türlü mangayı severim. Manga olsun yeter bana ama bazı espiriler, hikayeler, konular ya da hareketler v.b. inanılmaz derecede fazla kullanılıyor. Artık mideniz bulanıyor görmekten ama bazende o kadar orjinal şeyler çıkıyor ki kalıyosunuz 'oha' diye :D

Mesela Are You Alice'te herkesin;

sadece belli birini öldürebilme yeteneğine sahip olması.

Edit: Uğur spoiler butonunu bulamamışsın sanırım :) ,ben ekledim spoiler düzenini,şimdi istediğin kadar yazabilirsin ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 17
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Ryoko Yoichi

5

• zhenya

4

• Yusaku

3

• antioksidan

1

Ben futari ecchi de meme ucu görmüştüm, sayılır mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

oha! gerçekten mi? Mangasını okumadım ama cidden bu gerçekten uç bişi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangalarda gördüğünüz en uç şeyler..hımm...Bu başlığı Berserk den yüzlerce sayfa koyarak doldurmam gerekir ozaman.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Berserk baştan sona çok uçuk bir dünyaya sahiptir zaten :)...Gantz da mesela oldukça uç noktalarda seğretmekte bu aralar...Ama aklıma ilk gelen Akira dan bir sahne oluyor bu konuda...3.yada 4. ciltte sanırsam Akira bir bakıma dünyaya hükmeden üstün bir güç konumundadır(Animede sadece finalde karşımıza çıkan Akira Mangada kanlı canlı karşımızdadır) ve tetsuo da onun sağkoludur...Canlı yayında spiker veya sözcüsümü artık hatırlamıyorum ondan bişeyler yapmasını ister...Akira haliyle konuşmadan Tetsuo'ya döner telepatiyle bişeyler söyler Tetsuo Anladım falan der ve gözden kaybolur .Herkez nerde diye etrafa bakarkeb bir sonraki sayfada Tetsuo uzaydadır ve Ay'ın üzerine iniverir.Gücünü kullanarak Ayın yüzeyinde devasa bir krater oluşturur ve hiç bişey olmamış gibi geri gelir...Bunun sonucunda dünyada tsunamiler,şiddetli fırtınalar falan olur...

Kabaca yazdım çünkü detayları net hatırlamıyorum ...Ama şunu eklemeden edemiycem Animesini sevmişseniz mangasını mutlaka okuyun...Katsuhiro Otomo tam bir dahi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Akira'nın ciltleri neredeyse 1 yıldır hd içersinde gözümün içine bakıyorlar beni oku diye..takip etttiğim seriler o kadar çok ki bir türlü sıra gelemedi Akira'ya..gerçi 6 cilt, 2000 küsür sayfalık oluşuda bir hayli gözümü korkutuyor.:zordurum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla Otomo öyle bir manga yapmışki...Bitikten sonra 5-6 yıl fikir üretememiş :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Akira'ya daha başlıyamadım ama öyle bir bahsettiniz ki, bi şu kota sıfırlansın direk başlıcam .D Konusu nedir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilim-kurgu olarak geçiyor konusu..fikir sahibi olmak için önce bir moviesini mutlaka izle derim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:S.. Movie manganın öncesini mi anlatıyor?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Movie manganın özeti bir nevi...Manga 1982 yılında başlayıp 1990 a kadar sürmüş ama movie 1988 yapımı yani Manga daha sona ermeden yapılmış olduğu için birçok şey esgeçilmiş...

Hatta şöyle de diyebiliri movie de anlatılanlar vol1 ve vol 2 nin ortalarına kadar normal işleyip ordan direk vol 6 ya atlıyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman ilk mangaya bakıyım. Aa keşke hemen indirebilsem :uzgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bolt crank-eat man

ne diyebilirimki cilt 19 bölüm 4 sayfa 36

hiç bir şey bu adam (?)dan daha karizmatik,daha müthiş,daha üst olamaz.:oku:

zaten okudum okudum sonra manganın sonunda hött,diyerek bir dakika monitöre kilitlenmiştim:ssok:.gerçekten gördüğüm en uç sondu.hala geçilebilirimi bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

uçuk olabilir kaçık olabilir bir ölçüde her şey olabilir ama benim bu kadar manga okudum, okuyorum, inşallah okuyacağım gördüğüm en ucun ucu gözüme batanı inouneydi. sevmedim. ısınamadım. sayılır mı?:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnoue'yi sayarsak eğer Sakura'yı da eklememiz gerekir ikiside uç noktalardalar :).Ama onları en uç olarak saymasak daha iyi olur ...Sonra herkez başlar şu karakter şöyle bu karakter böyle falan filan...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

Uzumaki mangası bu yönden baya zengin..

uç düzeyde bir spiral takıntısı var bi' kere

parmak uçlarını kesmeler, salyangoza dönüşen insanlar ve bu salyangoz insanları pişirerek ve çiğ olarak yiyen başka insanlar, anne karnına geri döndürülen bebekler vs..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kamen Rider Spirits'in -yanılmıyorsam- 2. chapter'inin sonunda, bilimsel anlayış sınırlarının ötesine ile ilk kez ve /m/anlytears'ler eşliğinde tanık olan ikilinin tepkisi, bu kategoride yazabileceğim yegane örneği oluşturur.

Kamenrider.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerçi benimkisi animeden sayılır mı bilmem.

Animedyum'un dediği gibi "Medaka Box"

O kadar muthiş ki kusasım bile gelmiyor çünkü onu bile çok iyi yapıyor bu hatun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?