Jump to content
  • Kayıt Ol

Heroes izleyen ?

swordsman

Önerilen İletiler

Umarım buralarda heroes izleyen vardır, çünkü son bölüm beni mahvetti, deli birşeydi!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 32
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• swordsman

9

• OosakiNana

8

• loykad

5

• Susano'o

2

Heroes izlemeyen olur mu... Umarım artık bir aksiyon olur diyorum yoksa 4. sezon son sezon olucak :(

Artık Sylar ve Peter bir kez daha karşılaşsın istiyorum:zz: ama dizi bitmesinde...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Heroes izlemeyen olur mu... Umarım artık bir aksiyon olur diyorum yoksa 4. sezon son sezon olucak :(

Artık Sylar ve Peter bir kez daha karşılaşsın istiyorum:zz: ama dizi bitmesinde...

Son bölümü izledin mi nana? İnanılmazdı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzlemezmiyim, süperdi hele Matt'in başına gelenler... Sylar harikasın ya:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzlemezmiyim, süperdi hele Matt'in başına gelenler... Sylar harikasın ya:parla:

Kesinlikle, kim derdi ki sylar kurtarıcı olcak, adamdaki karakter gelişimine bakar mısın? Ya herşey değil claire le noah'ın başına gelenler beni cok sıktı, samuel tam bi vallian yani helal olsun adam aizen gibi maşallah. son bölümün sonunda çok kötü gaza geldim konuşaçak birilerini aradım ama bulamadım, içime oturmuştu öyle de kaldı malesef, neyse artık bir sonraki bölümde burda görüşürüz 2 gün kaldı nasıl olsa :)

Hışt pışt, spoiler butonuna dikkat edin e mi ? D:

çalışırız :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben spoiler butonlarını açarım, son sezonu rasgele izliyorum da.. Diğer takipçilere kötü olmasın. Ayrıca spoiler'ın başına Sezon 4, Bölüm vesaire gibi şeyler yazarsanız harika bir başlık olur. D:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben spoiler butonlarını açarım, son sezonu rasgele izliyorum da.. Diğer takipçilere kötü olmasın. Ayrıca spoiler'ın başına Sezon 4, Bölüm vesaire gibi şeyler yazarsanız harika bir başlık olur. D:

Rasgele derken?

Ben açıkcası pekte meraklı değildim ama bir animeci ve shounenci olarak, bazı bölümleri çok hoşuma gidiyor. Ama özellikle 4. sezonu

tarafların da sık sık değişmesiyle

oldukça ilginç bir hal aldı ve ilk defa bir sonraki bölümde ne olucağını çok merak ediyorum ki, bu da bir animenin/dizinin en güzel yanıdır :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son bölümü izlemedim ama pazartesi gecesi ilk iş bunu indirmek olacak. Sylar'ın suratı tabak gibi bu arada. Sırf o yüzden kendisini sevmiyorum. En sevdiğim karakter Hiro Nakamura :D bu arada bu dizideki Japonlar galiba anavatanlarından biraz uzak kalmış, bir iki kişinin hariç Japoncaları aksanlı aksanlı geliyor. Bunu benden başka fark eden var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

3. sezon ortalarına kadar diziyi takip etmiştim sonra da bıraktım izlemiyorum. Acaip saçmalayan bir diziydi. Sylar bir o tarafta bir bu tarafta hallaç pamuğu gibi olmuştu.

Dolayısıyla böyle bir kalitesizliğe daha fazla dayanamayıp diziyi bıraktım ben de.

Tekrar izler miyim bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. sezon ortalarına kadar diziyi takip etmiştim sonra da bıraktım izlemiyorum. Acaip saçmalayan bir diziydi. Sylar bir o tarafta bir bu tarafta hallaç pamuğu gibi olmuştu.

Dolayısıyla böyle bir kalitesizliğe daha fazla dayanamayıp diziyi bıraktım ben de.

Tekrar izler miyim bilmiyorum.

Zevk meselesi tabiki. Ama şu taraf değiştirme olaylarını, taraf olarak değilde kişi bazında benim çok hoşuma gidiyor. Animelerde özellikle. Bu konuda beni en çok etkiliyen anime kimi kiss'tir. Sırf onun yüzünden çok sevmiştim :)

Sylar'a gelince..

Kendisi düşünürken çok fakir, kişiliği gelişmemiş bir çokcuğa, çok fazla güç verilmiş gibi düşünmek lazım. Ne yapacağını bilemediği için ilk başlarda çok zorlanıyor. Daha sonra da adapte olmaya çalıştıkça insanlar onu itiyor. Kendi içerisinde haklı bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ahh Sylar'ım ahh... bir orda bir burda, tamam şeytan olabilir ama aynı zamanda da çok ama çok saf... Kim ne derse ona inanıp, duruyor :(

Eski heyecanı yok gibi dizinin ama son bir kaç bölümdür beni yine etkilemeye başladı.

Samuel de bence olsa da olur olmasa bir karakter

Bu arada ben dizinin etkisi azalmasın diye yine tvden takip ediyorum, arkadaşlarım beni ne kadar zorlasada hiçbir zaman netten izlemeyeceğim:lol:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada ben dizinin etkisi azalmasın diye yine tvden takip ediyorum, arkadaşlarım beni ne kadar zorlasada hiçbir zaman netten izlemeyeceğim:lol:

Haklı olabilirsin ama reklam olayı ters birtek bana, ben alırım çerezimi kolamı yayılırım koltuğa soluksuz izlerim :) Reklam çok bozuyor beni Tv olmaz!!:hayir:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rasgele derken?
Yani tv başında eğer Cnbc-e'de rastlarsam -ki haftasonları mutlaka rastlarım- izlerim; 2 haftada 1 mutlaka denk geliyorum yani. Konudan az çok biraz haberdarım, spoiler'larınızı da okuyarak aradaki açığı da kapatırım zaten.

Şu taraf değişme olayı sahiden herşeyi karıştırdı, kim ön planda, kim kimin yanında anlayamıyoruz. 4. Sezon:

Artı, Samuel karakteri bu taraf işinde bence epey bir rol oynuyor; olmazsa olmaz karakterlerinden bence o. Samuel çok şeytani bir adam, öylelerine çok dikkat etmeli.

Ve Sylar. Eski Sylar'ı özledim diyebilirim. Adam şekilden şekle girdi son sezonda yahu, dayanamaz oldum.

Ayrıca reklam olayı o kadar da sık değil ki ? 50 dakikaysa eğer, 2 ya da 3 kere 4-5 dakikalık reklam çıkıyor (Aynı şekilde 20 dakikalıksa 1 reklam). Bunları hep ihtiyaç molası olarak (abur cubur tazelemesi) ya da pek sık takıldığım, kanalın forumuna girip düşüncelerimi teorilerimi yazıyorum, düşünüyorum; hatta reklamdan sonra teorilerimin bir bir tersinin çıkması sonucu tüm yorumu silip yeniden yazmak çok da eğlenceli oluyor doğrusu. Dizinin tadı böyle çıkıyor aslında D:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu taraf değişme olayı sahiden herşeyi karıştırdı, kim ön planda, kim kimin yanında anlayamıyoruz. 4. Sezon:

Artı, Samuel karakteri bu taraf işinde bence epey bir rol oynuyor; olmazsa olmaz karakterlerinden bence o. Samuel çok şeytani bir adam, öylelerine çok dikkat etmeli.

Ve Sylar. Eski Sylar'ı özledim diyebilirim. Adam şekilden şekle girdi son sezonda yahu, dayanamaz oldum.

Ayrıca reklam olayı o kadar da sık değil ki ? 50 dakikaysa eğer, 2 ya da 3 kere 4-5 dakikalık reklam çıkıyor (Aynı şekilde 20 dakikalıksa 1 reklam). Bunları hep ihtiyaç molası olarak (abur cubur tazelemesi) ya da pek sık takıldığım, kanalın forumuna girip düşüncelerimi teorilerimi yazıyorum, düşünüyorum; hatta reklamdan sonra teorilerimin bir bir tersinin çıkması sonucu tüm yorumu silip yeniden yazmak çok da eğlenceli oluyor doğrusu. Dizinin tadı böyle çıkıyor aslında D:

Ya samuel gerçek yüzünü 17. bölümde gösterdi zaten, artık claire'in ona hiç güveni kalmadı, sylar ne mal olduğu da gayet iyi biliyor. Yanında olanların hepsi farkında ama korktukları için itiraz da edemiyorlar, malum samuel'in yeteneği yanındaki özel güçlere sahip insan sayısıyla doğru orantılı olarak artıyor, oda bu gücün peşine düşmüş, salyalarını akıtarak koşturuyor. Sylar'ı kurtarıcı olarak görmek gerçekten garip olcak bakalım merakla bekliyoruz

Ya aslında haklı olabilirsin bazı konularda, bende normalde böyle birşey hissetmezdim ama 18. bölümden sonra " bunu mutlaka biriyle konuşmalıyım, kendim gibi azı açık kalmış biri bulmalıyım" dedim ama bulamadım öyle azım açık yanlız başıma kaldım:aglama3:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm, 7 bölüm gerideymişim ben güncelden. Yarın tüm gün evdeyim, izlesem mi ? :D Halini çok iyi anlıyorum, yarın izlerim; bana yarın bir hatırlatma mesajı atman şartıyla :D (Özel mesaj göndereceksin içinde sadece HEROES yazan.)

4. Sezon 17+

Şimdi... Sylar'ın kurtarıcı olması derken... Samuel vs Sylar olacaksa eğer.. öhöm öhöm öhöhöm... Benim hemen yetişmem gerek sanırım güncele, olayları şöyle güzelce bir sindirip, analiz edip yetişmem gerek.

Swordsman, yarın bana o mesajı atmayı sakın unutma :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben 2. sezondan sonra izlememiştim, sonra da saçmalamaya başladığını duyunca diziden iyice soğudum. Geçen gün tvde denk geldim baya toparlamış gibi gözüküyordu, içimde yine bir merak duygusu uyandırdı. Diziyi yeniden izlemeyi düşünüyorum bu aralar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. sezonun çok dengesizdi, bir iyi bir kötü şeklinde gidiyordu. Fakat 4. sezonda toparladı dizi, yeni karakterlerin bunda payı büyük. Bence izle (:

@swordsman: Atmadın mesajı, unuttum izlemeyi D:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben 2. sezondan sonra izlememiştim, sonra da saçmalamaya başladığını duyunca diziden iyice soğudum. Geçen gün tvde denk geldim baya toparlamış gibi gözüküyordu, içimde yine bir merak duygusu uyandırdı. Diziyi yeniden izlemeyi düşünüyorum bu aralar.

Bencede izle, pişman olmazsın :)

Sylar ve Peter bir başka... Ooof of özledim be kapışmalarını:qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. sezon beni çileden çıkardı yarıda bıraktım ama izleyenler 4. sezonun çok güzel olduğunu söylüyor. İlk 2 sezonu çok beğenmiştim ama ben.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben 1. sezona bayılmıştım, herkes "lost! lost!" derken ben "heroes!" diyordum :) 2. sezon da güzeldi ama kısa sürmesi kötü oldu. 3. sezonu yarım bıraktım ama sıkıldığımdan değil birkaç bölüm kaçırınca devam etmedim ama elimde bölümler var vakit bulduğumda izlemeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir de Heroes'da beni etkileyen ilk şey; ilk bölümün soluksuz izleyebilmemdi:parla: Pek çok dizi ilk bölümlerde çok kasar ama Heroes hemen mevzuya girmişti.

Bu arada Heroes, Lost'a bin basar:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. sezonun çok dengesizdi, bir iyi bir kötü şeklinde gidiyordu. Fakat 4. sezonda toparladı dizi, yeni karakterlerin bunda payı büyük. Bence izle (:
Bencede izle, pişman olmazsın :)

Sylar ve Peter bir başka... Ooof of özledim be kapışmalarını:qzirvede:

Kesinlikle izleyeceğim:) Geçen gün tvde izlediğim bölümden sonra izleme kararım kesinleşti zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hadiyin millet Heroes izlemeye:qgel:

Bu arada Hiro son bir kaç bölümdür resmen psikopata bağlamış durumda, daha fazla birşey söyliyemem:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?