Jump to content
  • Kayıt Ol

Heroes izleyen ?

swordsman

Önerilen İletiler

4. sezonun final bölümü güzeldi. Gene vasat ve ağır işlenen, çok karakterden dolayı çok kopukluk olan bir sezondu. Ama gene güzel bir final böllümüyle toparlayabildikleri kadar toparladılar. Heroes eskisi kadar tatmin etmiyor artık. Ama hala heroes ve bazen çok güzel bölümler sunabiliyor :D

önceden alıştırdıkları gibi, Sylar ı da iyi yaptılar... Bu dizinin gidişatı için iyi mi olacak, sylar hayranları için sanıl olacak zaman gösterecek. Syları seven çoğu kişi kötüyken sevmişti, böyle bir karakter değişikliğini ne syları sevenler ne de sylardan nefret edenler benimsemez. Bir sonraki sezonda sylar tekrar kötü karakter olur diyorum ben :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 32
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• swordsman

9

• OosakiNana

8

• loykad

5

• Susano'o

2

Hiro ve sylar !!! İyi cocuklar walla!

ya o kadar dua ettim claire aşağıda noah'la çürüsün die ama yine cıktı dışarı... Neyse tüm animecilerin favori elemanı hiro'nun güçlerine geri kavuşması mükemmel, sylar'ın da kahraman olarak herkezin gözünün önüne geçme, süperman olmaya hevesli olduğu gözlerinden belli :) bu seferde peter'ın koltuğuna el koydu. Ama iki bileği bükülmez adamın yanyana olması çok güzeldi:) Bu arada Matt'in en güçlü karakter olduğu ispatlandı bence sylar'ı sadece o durdurabilir. Matt'la hiro favori adamlarım, claire'e zaten gıcıktım iyice gıcık oldum :quyari:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bir bölüm daha çıkartırlar diye düşünüyordum. Bu son benim için biraz beklenmedik oldu. Devamını ne zamana yayınlayacaklarına dair bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bir bölüm daha çıkartırlar diye düşünüyordum. Bu son benim için biraz beklenmedik oldu. Devamını ne zamana yayınlayacaklarına dair bilgisi olan var mı?

Kasımda başlar herhalde, bugüne kadar hep öyle oldu, artık beklicez...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sylar iyi oldu vıcığı çıktı işin yani sırf syların kafa kesmesi nedeniyle izliyodum onu o yüzündeki piskopat ifadesini görmek herşeye bedeldi süper güçlü kötümdü benim o yazık oldu ya samueli kötü yaparak syları iyi yapmaları rezaletti eğer kötü yapmazlarsa bırakıcam diziyi :qhayir:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sylar da aslında kötü bir karakter değildi o da içgüdüsel avlanıyordu. Ve açıkcası Sylar'ın iyi ya da kötü olması beni hiç ilgilendirmiyor, benim için önemli olan Sylar gibi bir karakterin dizide olması.

Diziyi Sylar ve Peter için izliyordum hala da onlar için izliyorum:qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?