Jump to content
  • Kayıt Ol

İmza ve Avatar için Öneri İstek

Serkan

Önerilen İletiler

normal uyelerin avatar pixeli 100x100 bunu 150x150 ve dosya boyutu 64 kb bunu da 100 kb yapmak mumkunmu?

bir de imzalarda img tag i kullanima kapali acmak sorun yaratmazsa bunuda acmanizi rica ediyorum :)))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

2

• Serkan

1

• Zax

1

• werboten

1

normal uyelerin avatar pixeli 100x100 bunu 150x150 ve dosya boyutu 64 kb bunu da 100 kb yapmak mumkunmu?

bir de imzalarda img tag i kullanima kapali acmak sorun yaratmazsa bunuda acmanizi rica ediyorum :)))

evet haklısın yada içinde(hazır kullanılanlarddan) bulunan resimlerde kişiye hitap eden resimler olması kişiye derken burda amacım anime olarak resimler sonuc olarak dikkat edersek rahat 500 resim vardır belki ama içinde anime ile ilgili olan 20 gecmez..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana kalırsa 100x100 boyutunda avatar çok iyi. Fakat alttaki profili bölümünün genişliğinin fazla olması çok göz bozuyor. Eğer mümkünse o profil bölümünü değiştirmeniz iyi olucak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence genişlikte pek sorun yok ama iyi bir şablon olursa ona hayır demem.:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

100x100 olması güzel olur. Hatta bazı forumlarda 50x50 daha hoş=) İmzalarda ise 1tane b'şi kullanılsın daha sade ve güzel durur.Düzenli bi hal alır

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

100x100 olması bence de güzel, herkesin avatar boyutları aynı, görünüm ve düzen olarak da çok iyi duruyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya zaten kendisi ayarlıyor bence de yeterli bir büyüklük sonuçta istediğimiz avatarı kyullanabiliyoruz, bazı sunucular onu düzeltemiyor kendisi... Şükredelim yani :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet imzanın büyüklüğünü maksimum 100kb olarak ayarlanırsa çok daha iyi olur.Çünkü daha büyük boyutlu bir resim ekleyince sitenin kendisi onun boyutunu düşürüyor ama çok kalitesiz oluyor bu işlem sonucunda imza...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?