Jump to content
  • Kayıt Ol

İzmir Japon Filmleri Festivali 2010

Tenbatsu

Önerilen İletiler

Japonya Başkonsolosluğu'ndan sitemize(Siteleri: www.anime.gen.tr) iletildiği üzere 27-28 Şubat 2010 tarihleri arasında İzmir'de İzmir Japon Filmleri Festivali düzenlenecektir.

Tarih:

27-28 Şubat 2010

Yer:

DESEM (Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) - DEÜ Rektörlük Binası

Cumhuriyet Bul. No.144 35220 Alsancak İzmir

Kroki için tıklayın.

Detaylar:

Giriş ücretsizdir.

Tüm filmler Japonca seslendirmeli olup Türkçe altyazılıdır.

PROGRAM:

27 Şubat (Cumartesi)

12:30 Açılış Töreni

12:40 Tokyo Kulesi - Annem ve Ben, Bazen de Babam-

15: 40 Mahfuz Kılıç

18: 40 TEKKONKİNKREET

28 Şubat (Pazar)

11:00 Evimiz Hakkındaki Herşey

13:30 Coo ile Geçen Yaz

16:10 Herzaman -3.Cadde'de Günbatımı- 2

Tüm eserlerin detaylı tanıtımı için festivalin sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak: (AGT, Shana)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 12
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• martikanadi

3

• Squaw

2

• Tenbatsu

2

• Beyazm

1

Çok iyi ya, izmirlilerin kaçırmaması gerken bir etkinlik bence, teşekkürler bilgilendirme için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rica ederim. (AGT Ailesine teşekkürler aslında).

Bence de İzmir'de oturanlar kaçırmamalı. Anime olarak gibi Tekkon Kinkreet ve Coo ile Geçen Yaz var. Tekkon Kinkreet güzel/farklı bir Anime. Coo ile Geçen Yaz'ın da tanıtımını okuduğum kadarı ile sıkıcı bir Anime olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Itır, Gidioz di mi :962129: Ama üç film üstüste sanırım, biraz kasar sanki qsoru. Güzel olanlarına gidelim :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimler geliyor???... Kalabalık gidersdek daha zevkli olur :D....:qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Itır, Gidioz di mi :962129: Ama üç film üstüste sanırım, biraz kasar sanki qsoru. Güzel olanlarına gidelim :P

Sen ne diyorsun kaçar mı bu etkinlik qıhım

Ben TekkonKinkret'e kalmam o filmi izledim ilk olarak bunu belirteyim ama güzel ve değişik bir film olduğunu da belirtmeliyim :) geçen seneki festivalde üst üste 2 filmi izlemiştik dram filmleri çok güzeldi,eminimki bu sene de süper olacaktır hatta birçok Japon bile gördük festivalde,küçükleri her zaman daha tatlı yalnız bunu belirteyim :kanlp:

Neyse konuya döneyim dediğim gibi yukarıdaki filmi eliyorum ben ama önceki 2 filmi izlemeyi planlıyorum tabi kalıp izlemek isteyenlere bir şey diyemem,kalmak isteyenler olursa aramızda kalıp porgrama devam edebilirler.

Cumartesi günü programa 12.30'dan başlayabiliriz,açılış konuşması çok fazla sürmüyor zaten.Pazar günü içinse; 11.00 çok erken son 2 filme kalalım diyorum ben sizler ne dersiniz bilmem neyse bu konuyu msn.den hallederiz zaten,pazar günü de programa 2. film olan -anime filmi- ile başlar ondan sonrakine de kalırız.Ben planı bu şekilde düşünüyorum elbet diğer arkadaşların da fikirlerini değerlendirmeye alırız.

@martikanadi

Bir ara buluşmamıza geldiğinde aramızda olan çoğu arkadaş gelecek diye biliyorum ben, en azından ben kesin ordayım istersen bizim saate uygun gelirsin,yukarıda belirttim ne şekilde olacağını zaten,uyarsa bana özelden ulaşabilirsin.

Başka gelmek isteyen arkadaşlar olursa benimle ya da Hunter ile özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben cumartesi sadece anime gösterimine gelebileceğim... 18:30 da yani sizi orada bulabilir miyim acaba ??

Pazar günü belirlediğiniz saatte gelirim saati söylemeniz yeterli :)...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben cumartesi sadece anime gösterimine gelebileceğim... 18:30 da yani sizi orada bulabilir miyim acaba ??

Pazar günü belirlediğiniz saatte gelirim saati söylemeniz yeterli :)...

Cumartesi o zaman ben görüşemeyeceğim seninle sanırım ama diğer arkadaşlardan kalacak olanlar olabilir anime gösterimine,pazar günü ise ben ve birkaç arkadaşımız 13.30 daki anime film gösterimiyle açılış yapmayı planlıyoruz saat 11.00'deki olan gösterim çok erken o nedenle 13.30 daha uygun diye düşünüyorum.O saatte gelebilirsin sen de,DESEM'de görüşmek dileğiyle o halde :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamam o zaman pazar günü 13:30 da görüşürüz :).... :cicekq: Kırmızı karanfil takarım yakama hehehehe....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

13:30 Coo ile Geçen Yaz

Geçen sene cici bir arkadaşımla İstanbul Japfilmfest'te izlemiştim. Eğlencelik, güzel, alın sevdiğiniz bi dostunuzu izleyin ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Ooo Japon festivali yine başlıyor, bakalım istanbula hangi filmler düşecek ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?