Jump to content
  • Kayıt Ol

C.A.T.

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
C.A.T.

TANITIM

Bam! Bam! Bam!

Rusya’nın Sibirya eyaletinde, sivillere kapalı askeri bir bölgede bir yabancı vardır ve nöbetçi askerleri vurmuştur. Aynı anda Amerika’nın Alaska eyaletin de başak biri, askeri üsse sızmış askeri üste tutulan bilgileri çalmaktadır. Üçüncü dünya savaşına 1 kala her ülke güçlü ajanlarını harekete geçirmiştir. Bu sırada C.A.T. Sibirya da bir ada da tutulan Moses Stanley’i tutulduğu yerden kaçırmak için hareket geçmiştir.

C.A.T mı kimdir? Kız erkek fark etmez seveceksiniz onu!

KARAKTERLER

CAT - Ana Karakter

54565.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Japonca: 密殺戰群

Diğer: CAT, Confidential Assassination Troop

BİLGİ

Kategori: Manhua

Cilt sayısı: 2

Bölüm sayısı: 18

Yayım: Ağu 2003 - Nis 2008

Dergi: Yok

Eser: Fung Chin Pang (Hikâye & Çizim)

Türler: Aksiyon, Bilim Kurgu, Seinen

İSTATİSTİKLER

Sıra: 3573

Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 15:53 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 4421

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

2

• zhenya

1

• fudy

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Severim böyle konuları. Ama bunu manga yerine animede izlemek gerek. Heyecanın tavan yapması için. Yapımcılara uyuz oluyorum yahu. Gidip nerede Ecchi var onları anime yapıyorlar da böyle güzelim serileri ellemiyorlar.

Tanıtım için teşekkürler. :cicek1:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aylardır yeni chapter yayınlanmamış aslında ama çizim ve aksiyon olarak çok başarılı ...Çizimler Hiroaki Samura'nın Blade of immortal'ına çok benzemektedir bu arada...İlk okuduğumda onun yaptığını sanmıştım.Karakterler resmen o mangadan alıntı gibiydi çizim olarak...Fırsatınız varsa kesin okuyun...Unutmadan tanıtım için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

fudy;

dediğine aynen katılıyorum. anime olması gerekir aslında bu ve buna benzer yapımların muhakkak

zhenya

Blade of immortalı indirdim duruyor okuyamadım ben daha. ama çizimler benziyor diyorsan muhakkak bakarım.

not: bu arada tanıtım aslında daha adam akıllı bir şeydi ancak ben ofiste kullandığım makinem bana baya bir sorun yaşattı yazım gitti yazdım gitti bende delirdim. o yüzden eksiklikler ve kusurlar bulursanız uyarınız. hatalar için şimdiden özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?