Jump to content
  • Kayıt Ol

Hajime KAMEGAKI - Anime Semineri ve Gösterimi (İzmir) - PROGRAM GÜNCELLENDİ

Tenbatsu

Önerilen İletiler

Japonya Başkonsolosluğu ve Japonya Büyükelçiliği'nin 2010 Türkiye'de Japonya Yılı kapsamında düzenlediği etkinliklerden birisi olan "Hajime KAMEGAKI, Japon Animasyonu Semineri ve Gösterisi" 1 Mart 2010'da İzmir Ekonomi Üniversitesi konferans salonunda gerçekleşecektir.

Hajime KAMEGAKI'nin katılacağı seminer dışında JİKAD (Japonya İzmir Kültürler Arası Dostluk Derneği), Japonya Tanıtma Vakfı, Kapital Manga'nın stantları ve İEÜ - Anime Ve Manga Kulübünün cosplay gösterisi yer alacaktır.

Tarih: 1 Mart 2010

Saat: 14:00-16:30

Yer: İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu

Kaynak: (AGT, Ozuma)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 1
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Tenbatsu

1

• martikanadi

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Evettt yorumları alayım... Öncelikle ben başlıyorum...

Girişte nedense bekletildik içeride prova yapılıyor dendi ama neyin provasını yaptıklarını pek çözemedim ancak seminerden önce bilgi yarışması olmasına bağlayarak bu konuyu es geçtim...

İstanbul'daki katılım sebebiyle 1.30 saat erken gittim ama ne gelen vardı ne giden bana göre katılım çok azdı diyebilirim, bu kadar az olmasını beklemiyordum... Soru-cevap kısmındaki pek çok gereksiz soru konusunu es geçerek şunu belirtmek istiyorum, İzmirlilerin seminer tecrübesi pek fazla yok sanırım... Nedense girdiğimiz ilk andan itibaren sürekli bir uğultu vardı bu da yetmezmiş gibi Naruto gösteriminde ve seminer süresince de bu uğultu devam etti... Belkide ne dediğini anlamadığımız için Hajime Kamegaki'yi pek fazla dinleyen yoktu artı çevirmeni de dinleyen yoktu... Her ne kadar sorular kısmına girmek istesem de yorumlarımı burada kesiyorum...

:qstress:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?