Jump to content
  • Kayıt Ol

Hajime KAMEGAKI, Japon Animasyonu Semineri ve Gösterisi (İstanbul) - PROGRAM GÜNCELLENDİ

Tenbatsu

Önerilen İletiler

13512.jpg

13513k.jpg

Daha önce duyurduğumuz Japonya Başkonsolosluğu ve Japonya Büyükelçiliği'nin 2010 Türkiye'de Japonya Yılı çerçevesinde yıl boyunca düzenleyeceği etkinlikler arasındaki 27 ŞUBAT'TA İSTANBUL PERA MÜZESİ ODİTORYUM'UNDA düzenlenecek olan Hajime KAMEGAKI, Japon Animasyonu Semineri ve Gösterisi etkinliğinin programı güncellendi.

Konsolosluğun gönderdiği yeni program şu şekilde:

Yer: Pera Müzesi Oditoryum

Tarih: 27 Şubat Cumartesi

Giriş: 3 TL

Başlangıç: 18:30

Program:

25 dk. NARUTO filmi gösterimi

Seminer

Soru ve Cevap

(Önceki programa göre yapılan değişiklik: Soru ve cevaplara daha çok zaman kalması için mola kaldırılmış ve kısaltılmış film gösterisi, seminerin önüne alınmıştır.)

Etkinlik sayfasında yazdığına göre aynı seminer İzmir ve Eskişehir'de de düzenlenecektir. Gelişmeleri duyuracağız.

Not: Pera Müzesi'nin adresi şu şekildedir - Meşrutiyet Caddesi No.65 Tepebaşı - Beyoğlu - İstanbul

Adresin krokisi ve etkinliğin posterleri aşağıdadır:

Kaynak: (AGT, Shana)

13511.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 16
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

4

• özz

3

• nasu

3

• elovitnas

2

ben yarın seminere gideceğim hatta biraz erken gidip pera müzesinde sergide olan picasso gravürlerini incelemeyi de düşünüyorum. isteyen benle iletişime geçerse beraber gidebiliriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

görünen o ki çok fazla ilgi gördü seminer; çünkü aldığım habere göre içerisi tıklım tıklım ve dışarıda bayağı kişi varmış girmeyi bekleyen...giden arkadaşlar eğer buraya nasıl olduğunu yazarsa iyi olur dönünce :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gittim yoğunluktan giremedim.Pek çok kişi ile tanıştım kuyrukta güzel oldu.Üzülmedim giremediğime.Bizim lordcha yı gördüm scan lamış çalımasını dağıtacam filan diyordu.Sorucaktım ne olacak bıraktığın bu seriler diye de canını sıkmıyim dedim es geçtim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Amaneyyyy İzmir'de böyle yoğun olursa ne yapacağız :(....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben gidip kapıdan dönenlerdenim bu kadar ilgi olacağını tahmin etmemiştim. kuyruğu gören herkes şaşırdı zaten :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya bu başlıktan neden 2 tane var. ben gittim ve girebildim seminere. özkan çok pişman olmalısın bence :) çok güzeldi. Duyurular kısmındaki başlığa yazdım düşüncelerimi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gördüm senin için iyi olmuş. Hatta arkadaş bazı koparan sahneleri söyledi. Sasuke ölmeyecekmiş :kirmizi:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya akıl var mantık var Sasukeyi animenin ortasında öldürüp seyirci mi kaybetsinler zaten Hajime de söyledi animeler ticari kaygı barındırıyor, izlenme oranları satılan oyuncağından, figüründen bilmem neyinden ölçülüyormuş.

gerçekten sorulan soruların çoğu mantıksızdı yani en başta Sasukenin ölüp ölmeyeceğini mangaka bilir zaten yönetmen ne bilsin ya da Onepiece' in Türkiye' de yayınlanıp yayınlanmayacağını. Allahtan orda basından bir bayan vardı da cevap verdi bu soruya. cevap yine; RTUK

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet mantıksız sorular sorulmuş hep. Rağbet var ama düzgün soru yok :birsey gelmez:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet, ben seminerin içeriği hakkında fazla bilgim olmadığı için soru falan hazırlamadım orada da soracak güzel birşey gelmedi aklıma. diğer şehirlerde gidecek arkadaşlar sorularını iyi düşünsünler :)

kapıda yığılma olması güzel oldu, bu tür etkinliklerin artacağına eminim artık. manga sergisine de kesin gitmeliyim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hehehe böyle yığılma olduğuna göre ben amacıma ulaşmışım...:qaglayacak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?