Jump to content
  • Kayıt Ol

site sorunu

özz

Önerilen İletiler

başka bir başlığa yazdığım mesajı gönderdiğimde mesaj kısmı görünmüyor sebebini anlamış değilim. 2 kere denedim olmadı.

2. bir sorunum da anasayfa bende açılmıyor, "erişim izniniz yok" gibi bir mesaj veriyor. site gidip geldiğinden beri bu böyle düzelir diye bekledim ama düzelmedi.

3. sayfanın altında çıkan son mesajlar kısmı bende gözükmüyor artık, acaba herkeste mi bu böyle?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 16
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• özz

5

• Susano'o

3

• Zaman Efendisi

2

• Shiniori

2

En Çok Yazanlar

Hmm, bende böyle bir sorun yok. Başka kimsede var mı acaba? Emin olmamakla birlikte, acaba uploader ve encoder birleştirilip fansubber yapıldığında yetkilerde mi bir sıkıntı oldu acaba diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

teşekkürler, anasayfa ile ilgili problem hala devam ediyor ama diğerleri normale dönmüş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dostum bende site sorunu yasamıstım editpost.php hatası ama bana inanmadılar yok bizdeki saglam calısıyoda senin pc inde sorun falan filan var diolar al işte buna ne demelki simdi bak seninde sorunların oluyo site icin... ah ah sakalımız yokki sözümüz gecsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dün yaşadığım sorun yine başladı :( gönderdiğim mesaj görünmüyor, sabah gönderdiğim bir "mesaj da yetkilinin onayından geçmeli" diye uyarı verdi. bu mesajım bu başlıkta çıkarsa bazı başlıklarda sorun yaşıyorum demektir. sebebi ne?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bir sorunum da anasayfa bende açılmıyor, "erişim izniniz yok" gibi bir mesaj veriyor.

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Çok önemli bir sorun değil aslında, ama yinede haber vereyim dedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu olay sadece fansubber yetkili arkadaşlarda yaşanıyor. Yetkiyi yeni verdigimiz için bir takım sorunlar var.En geç gece düzelltecegimizi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İkidir bende de oluyor...

Bu sorun ile ilğili bir sorun değil bahsetdiğiniz sorun. Şuan forum genel olarak güncellenmiştir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ağlayacağım artık :dft005: sabahtan beri fansub ve altyazı çalışmaları bölümüne mesaj gönderemiyorum, "mesajınız moderatörler tarafından onaylanacaktır" gibi bir uyarı çıkıyor ve sanırım bu sadece bende böyle ilgilenebilirseniz sevinirim :sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mesajlarını biriktir. Sorun düzelince toplu atarsın.h54

ya fudy üstad sen basımın tatlı belasımısın hangi siteye gitsem karsımdasın senden kurtulus yok usta conan movie 6 cıkmazsa iki elim yakında olucak bilgin ola :qstress:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mesajlarını biriktir. Sorun düzelince toplu atarsın.h54

senin çeviri başlığına da mesaj göndermiştim 2 kere hem de :P

bu arada dün gönderdiğim mesajlar bugün görünüyorlar ama bugün gönderdiklerim yine görünmüyor, aynı uyarıyı veriyor :006: bu çok sinir bozucu (biraz sabırsız bir kişiliğe sahibim kusura bakmayın)

bu durum verilen ünvandan dolayı, ayarlarda sorun çıkmasından oluyorsa, ismimin renkli görünmesi benim için önemli değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Düzelir Özlem merak etme, sıkıntı fansubber görevinin yeni tanımlanmış olmasından kaynaklı, yetkilerin tanımlandığında sorun kalmaması lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?