Jump to content
  • Kayıt Ol

Cat street

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Cat Street

TANITIM

Aoyama Keito ünlü eski bir çocuk oyuncudur. Çocuk oyuncu olmak çok zordur, çünkü çok fazla arkadaşınız yoktur. Keito’ nun da tek bir arkadaşı olmuştur ancak onun tarafından da ihanete uğramıştır. Aradan çok uzun zaman geçmesine rağmen Keito arkadaş edinememiş ve yalnızdır. Gittikçe güvensizleşmiş ve içine kapanmıştır. Çocukluk anılarından, çocuk yıldız olduğu zamanlardan ne kadar kaçmak istese de bir gün onu tanıyan biri çıkar ve onu yumrukladığı gibi hızla kaçar.

Kaçtığı yerde ise bu sefer eski okulundan Harasawa ile karşılaşır. Kaçtıkça yersiz korkuları üstüne ütüne gelmeye başlar. Bir gün hiç tanımadığı birinden öğrencilerin serbest olduğu bir okul hakkında bilgi alır. Rei Saeki’nin de yardımı ile okula kaydolur ve yeni arkadaşlar tanımaya başladıkça, yeni duygular ile birlikte bir çok şeyi de keşfetmeye başlar..

KARAKTERLER

Kouichi Mine - Ana Karakter

Keito Aoyama - Ana Karakter

Momiji Noda - Ana Karakter

Rei Saeki - Ana Karakter

Midori Mine - Yardımcı Karakter

Taiyou Harasawa - Yardımcı Karakter

Masanobu - Yardımcı Karakter

176481.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: Cat Street

Japonca: キャットストリート

Diğer: Ribbon Road

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 8

Bölüm sayısı: 36

Yayım: 13 Tem 2004 - 13 Eyl 2007

Dergi: Bessatsu Margaret

Eser: Yoko Kamio (Hikâye & Çizim)

Türler: Dram, Romantik, Shoujo

İSTATİSTİKLER

Sıra: 195

Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 16:25 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 1802

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

2

• zhenya

1

• fırtına0606

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Okurken fazla sıkılmamış olmama rağmen sonuca giden yok biraz uzun gelmişti...Tabi Hana Yori Dango'ya oranla(244 chapter süren bir yeşilçam hikayesiydi ki okuduğuma hiç pişman olmadım :))oldukça kısa sayılır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

manganın çevirisi animeou sitesinin çevirmenleri tarafından yapılmakta idi. dağıldıklarından sonra seriye ne olduğu hakkında bir bilgim yok. Ayrıca sitemizde bu bölümde ağırlıklı olarak manga tanıtım ve incelemeleri yayınlanmakta sitemiz bünyesinde bir manga çevirisi değil ise sitemizde indirme likleri bulunmaz. sadece vaktim oldukça çeviren grupların ilgili sayfalarına bağlantı linlerini ve hangi grubun çevirdiğine dair arada bilgi veriyorum ama hepsini tek tek geri dönüp kontrol edip düzenleyecek kadar malesef şu an boş vaktm yok.34343

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?