Jump to content
  • Kayıt Ol

Kimi ni Shika Kikoenai

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Kimi ni Shika Kikoenai

TANITIM

Aihara Ryou, Ürkek ve çekingen biridir. Cep telefonu kullanmamaktadır, çünkü kullansa da nasılsa kimse onu aramayacaktır. Kendi kendine hayali bir cep telefonu tasarlar kafasında, birde melodi bulur. Sabah alarm çalar. Okula gitmek için hazırlandığı esnada, onu uyandırmak için annesi gelir. Durum garip gelir çünkü bir gün önce saati kırılmıştır ama o duyduğu melodi ile uyanmıştır. Okula gittiğinde ders sırasında gene aynı melodiyi duyar. Ses kafasının içinden gelmektedir. Ama bu deliliktir çünkü o ses hayali cep telefonun aittir. Okul dönüşü otobüste gene aynı melodiyi duymaya başlar. Ses gene kafasının içinden gelmektedir. Her ne kadar delilik gibi gelse de cevap verir. Karşısında onu duyup duymadığını soran biri vardır…

KARAKTERLER

Ryo Aihara - Ana Karakter

Shinya Nozaki - Ana Karakter

36019.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Kimi ni shika Kikoenai

Japonca: きみにしか聞こえない

Diğer: Calling You, Can You Hear Me?, Nobody Can Hear Me But You

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 1

Bölüm sayısı: 5

Yayım: 25 Ara 2003

Dergi: Shounen Ace

Eser: Otsuichi (Hikâye), Hiro Kiyohara (Çizim)

Türler: Dram, Shounen, Doğaüstü

İSTATİSTİKLER

Sıra: 596

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 11:14 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 11438

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Antares

1

• özz

1

• Luna

1

• Aurora Borealis

1

Az önce okudum; gayet güzel bir mangaydı. Niyeyse aklıma okuduktan sonra "the girl leapt through time" geldi, muhtemelen zaman-atlaması muhabbetindendir. Gayet de kısa bir seri, türünü sevenler kaçırmasın okusun derim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Şu sıralar zaman öldürmek için kısa mangalara sarmıştım. :D Çok büyük beklentilerle de okumadım açıkçası ama 4 bölümden oluşan bir manga için hikaye ve anlatımı gayet başarılı buldum. Özellikle sonunda ortaya çıkan gerçek drama bir kat daha dram katıyor. Gece gece üzüldüm yaa... :031-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
(düzenlendi)

...

Düzenlendi: (Luna)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?