Jump to content
  • Kayıt Ol

The Breaker

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
The Breaker

TANITIM

Shin-woo Okulun arkasında okulun serserileri tarafından dövülmüştür. Bu sırada duvarın tepesine tünemiş olan ve okulu röntgenlemek le meşgul olan Chun-woo olaya hiç müdahale etmemiştir. Birde sınıfa girerken suratı darmadağın halde iken Sae-hie ile karşılaşır.

Bu başına gelebilecek en kötü şeydir. Sınıfta ise daha güzel bir sürpriz onu beklemektedir, çünkü röntgenci adamın onların öğretmeni olduğunu öğrenir. Artık bu şekilde devam etmek istememektedir. Bunun için bir dövüş kursuna yazılmaya karar verir. Kursa kay dolmak için yola çıktığında birkaç serserinin yeni öğretmenlerini tartakladıklarını görür. Tam yardım istemeyi düşündüğü sırada gördüğü şey karşısında şok olur. Öğretmeni bu iri kıyım herifleri bir çırpıda yere sermiştir. Ertesi gün okulda gene okulun serserilerinden dayak yer ve elindeki tüm parası da gider, birde üstüne gene Sae ile karşılaşınca iyice delirir ve çatıya çıkar. Atlamak ile atlamamak arasında gidip gelirken,

Öğretmeni Shin Woonun da sayesinde çatıda parmaklıklara asılı bulur kendini. Ancak Shin woon tam onu tutup çekerken parmaklıklar kırılır ve aşağı düşmeye başlarlar. Düşmesine düşmüşlerdir, ancak hiçbir şey olmamıştır…

KARAKTERLER

Shi-Woon Yi - Ana Karakter

Chun Woo Han - Ana Karakter

Shiho Lee - Ana Karakter

So Chun Hyuk - Yardımcı Karakter

Sae-hie - Yardımcı Karakter

Kangsung - Yardımcı Karakter

Sosul Jang - Yardımcı Karakter

55867.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: The Breaker

Japonca: 브레이커

BİLGİ

Kategori: Manhwa

Cilt sayısı: 10

Bölüm sayısı: 72

Yayım: 1 Haz 2007 - 20 Tem 2010

Dergi: Young Champ

Eser: Jin-Hwan Park (Çizim), Geuk-jin Jeon (Hikâye)

Türler: Aksiyon, Komedi, Dram, Dövüş Sanatları, Okul

İSTATİSTİKLER

Sıra: 62

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 16:52 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 8586

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 29
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

9

• gundamaster

4

• Underfined

3

• özz

1

çok güzel yaa aksiyonu da süper yer yer koparıyor. animesini en çok istediklerimden biri. keşke keşke keşke

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tek kelimeyle harikadır, bütün bölümlerini bir çırpıda okumuştum şimdide sürekli güncel bekliyorum eheh.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

mangasını türkçeleştirmeye başlamaları güzel oldu. Gerçekten güzel bir seri tavsiye ederim bakmayanlara.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
mangasını türkçeleştirmeye başlamaları güzel oldu. Gerçekten güzel bir seri tavsiye ederim bakmayanlara.

çevirisini yapan var mı?

güzele benziyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vallahi konusu klasik gibi duran bi manga olsa bile beni baya sardı..İlk okumamda 20 bölüm okudum ve gözlerim acayip ağrıdı :D Yani bu da demek oluyor kaçırmayın derim ama bazen gereksiz +18 ler var bence onları koymasalardı da olurdu...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The breaker da +18 gerektircek bir ayrıntı ben hatırlamıyorum.hafif bir ecchi'lik mevcuttu ama... hangi bölümlerdir?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yani aslında tam +18 değil eve eechi tarzı olabilir.Şu ShinnWoo ya dövüş öğretecek öğretmeni ve şu sağlık öğretmeni hiç yerinde duramıyorlar :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hım anladım :) mangakanın muzipliği bence onlar biraz.. bir an dumur oldum acaba yanlışlıkla chapter falan mı atladım diye.:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok abla ne atlaması ya :D Aman diyim yanlış yönlendirme yapmiyim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Bunun anime çıkması gibi bir olayı war mı acaba ? Bilgisi olan war mı ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şu an anime için bir girişim yoktur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

bunun çevirisi var reklam olmasın die şöyle diyim khreyi çeviren site yapmakta çeviriyi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

one piceden sonra en sevdiğm mangalardan kesinlikle tavsiye edilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

en sevdiğim manga serisi 2.serisi yeni dalgalanmalar devam ediyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok süper bir mangadır 1 veya 2 gün içinde birinci sezon tüm bölümleri okudum. Asıl olarak son 10 chapter o kadar heycanlıydıki gecenin saat bilmem kaçında uyku gözlerimden akarken okumaya devam ettim.

Tanıtım güzel ama spoiler vermeden seriyi tam anlamıyla tanıtmak imkansız bence okuyun görün.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...
gundamaster

25.chaptera kadar geldim 2 gündür de okumaktayım. oldukça sürükleyici. Bir ara başlayıp bırakmıştım manga/manhwa okuma gibi bir huyum yoktur pek. Fakat okudum mu da dibine vuruyorum.

Başlarda epey GTO'ya benzettim. Sonuç olarak okul ve çapkın öğretmen durumu falan var.

Sürükleyici olduğunu söylemeliyim ama biraz ağırdan alıyor sanki. Başından kaldırmayacak şekilde yazılıp çizilmiş. Çizimleri zaten oldukça iyi. Koreliler bu konuda Japonlardan daha iyi mi ne? Belki de çizim tarzları bana uyuyor demeliyim.

Okurken kendi kendime soruyorum Kmanga'lar neden animeleştirilmiyor diye? Çokta güzel olurdu hani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Okuması keyifli bir manga (çok fazla klişe var ama görmezden geleceksiniz artık) , kullanılan komedi unsurları da güzel (ecchi sahneleri demiyorum tabi :P). Çizimleri de gayet hoşuma gitti benim. Yalnız okurken yoruyor insanı, o da şu sebepten, ana hikaye tüm bölümlere yayılmış durumda ve yan hikaye neredeyse hiç yok, karakterler bir beladan çıkıp bir başka belaya geçiyorlar ve bölümler boyunca uzuyor bu durum. Bu da bir bölüm bitirdikten sonra diğer bölüme geçme isteği (zorunluluğu) doğuruyor. Hikaye kurgusundan dolayı seri değil de filme uyarlanabilir bence, güzel de olurdu hani. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Yanlış görmüyorum değil mi? gundamaster, özz = manga.. Vayy bayıldım bu değişime..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?