Jump to content
  • Kayıt Ol

Sonisphere Festival 2010

elovitnas

Önerilen İletiler

Soni-tk-wkd-black.jpg

25-26-27 Haziran tarihlerinde İnönü Stadında yapılacak olacak dev konser. Özellikle Rammstein'ı ilk kez ülkemizde göreceğiz. Festival 3 gün olmasına rağmen kamp olayı yok günübirlik yapılacak. Bence metal müzik sevenler kaçırmamalı buı konseri bu grupları bir daha bir arada göremeyebiliriz. Bilet fiyatları için http://www.biletix.com/static.htm?page=sp47adresinden faydalanabilirsiniz. Eğer imkan olursa forumca bir grup olarak da gidebilirizw332

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Borastus

1

• loykad

1

• Antares

1

• elovitnas

1

En Çok Yazanlar

Rammstein gelmesi benim için yeter ve gerek sebep gitmem için. Biletleri bugun çıktı tahminin bir hafta bile dayanmayacak 175 tl saha içi fiyatı para bulursam alacağım hemen de kötü zamanda geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugün Biletix'te ne var ne yok ararken fark ettim, lineup'ı görünce elim ayağım birbirine girdi. Gidecek adam bulur bulmaz alıyorum biletimi :) Kaçırılmayacak bir fırsat. Biletlerin bir hafta içerisinde tükeneceğini sanmıyorum ben, harbiden herkes için çok ters bir döneme geldi ekonomik açıdan. Ayrıca satışta kombine biletler var şuanda sadece, günlük biletler bildiğim kadarıyla satışa çıkmadı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kanalları zaplarken Trt'de gördüm bilet haberini, umarım gidebilirim. Taptığım bütün gruplar bir arada, hele de Anthrax. Müthiş bir olay. Ve evet, sanırım sadece 3 günlük biletler var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Sırf birlikte gidecek kişi yok diye saha içi almak zorunda kaldım; yoksa sahne önü alırdım. Özellikle Rammstein'ı sahne önünden izlemek gerekirdi. Off of... Heyecanla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Hacı olmak... Buna gitmek hacılık kadar farz bişey olsa da gidemiyor olmak çok canımı sıkıyor açıkçası... Çok kötü bir zamana denk geldi. Keşke Eylül dolaylarında olsaydı da o toplanışı canlı izleyenlerden biri olsaydım...

Dvd lere kaldık ama olsun... Gidenlerin keyif almasını dilemiyorum çünkü almamaları imkansız!

Şanslı pislikler diyorum yalnızca:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?