Jump to content
  • Kayıt Ol

Eksik Gördüğünüz Yerler

Zaman Efendisi

Önerilen İletiler

Ya zaten o kadar da büyük bir eksiklik değil bana kalırsa.Zaten bilgisayarın kendi saati var forumun saatine bakmıyorum bile.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 318
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Serkan

25

• Susano'o

22

• Zaman Efendisi

20

• bedifeci

19

Bence bizim eski sitedeki gibi bi platform çok hoş olabilir.

Senin dediğin chat türünü biliyorum. O bence de güzel değil.

Benim dediğim animemangantr deki chatbox. (kimseyi rahatsız etmeyen) :qaglayacak:

kordiye katiliyorum *-* chayboxlu zamanlar eğlenceli ayrica sorun çikacağini da pek sanmam :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Öncelikle projeleri hızlı ve duzenli biçimde devam ettidiğiniz için teşekkür ederim. Ama sitede cözemediğim projelerin kaydediğildiği siteler rapidshare, megaupload, mediafire, hotfile. projenin bir sezonu nerdeyse bu 4 paylasım sitesine bölünmüş. projenin ilk bölüm linkleri mediafire ile devam ederken hotfile likleriyle bitiyor. Bu uymsuzluk düzeltilemez mi? Benim gibi hızlı bir sekilde indirip anime izlemek isteyen arkadasların bu uymsuzluk yuzunden ayda cebinden 60 TL ve daha üzeri para cıkması gerekiyor. Problem düzeltilirse sevinirim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Buraya bir şeyler yazmak bana düşmez ama insan dayanamıyor. Benim en nefret ettiğim şeydir gönüllü yapılan bir işte para sözünün açılması. Bu gibi mesajlar motive ediceğine heves kırıyor. İnşallah kimsenin hevesi kırılmaz. Serues madem şikayetçisin sende elini taşın altına koy upload ediver bölümleri. Böylelikle sadece izlemek değil faydan dokunur. Bu iş para ile yapılmıyor hala daha böyle mesajlar gelmesi beni üzüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu bizim elimizde olan birşey degil,rapid'e yükledik sağolsun bazı kişiler linkleri ispiyonlayıp sildiriyorlar.Yada upload siteleri belli zaman sonra siliyorlar.Dolayısıyla diğer anime severlerin magdur olmaması için diğer sitelere de yüklüyoruz.Para ile ücretli üyelik almaya karşıyız.Rapidden de site olarak soğuduk.Altarnatif yöntem ancak bunlar oluyor.Sizlerin öneriniz varsa alalım.

Edit : hei açıklamış ,site olarak hiç bir kazancımız yoktur.Reklam bile almıyoruz ya da tenezzül etmiyoruz.Onun için bir kazancımızın oldugun düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Elimde olsa torrent olarak verecegiz ,bir zaman aniankanın yaptıgı gibi ama onda da ne teknik bilgimiz var nede bütçesini karşılayacak gücümüz.Sitenin yöneticilerinden biriyim ama şimdiye kadar hiçbir upload sitesine parayla üye olmadım yada bundan bir kazancım olmadı.Ama farklı alternatif linklerle daha çabuk ve daha iyi indirme yapabiliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında upload yöneticileri arasında en iyisi megaupload. Tabi dosyalar şikayet edilmediği sürece. Ücretsiz kullanıcı jdownloader ile megaupload linkteki bölümleri kızlı ve fazla beklemeden indirir. Diğer yöneticilerde ise iş oldukça karışık bekleme süresi fazla oluyor. Hem megaupload da üye olup (üyelik ücretsiz) 1gbta kadar yükleme, daha fazla yükleme olanağıda var ama 1gb geçtimi ücretliler indirebilir sadece. Bunu yüklerken Mega Menajer ile rahat ve hızlı yükleyebilirsiniz hatta yüklemeyi durdurup tekrardan devam ettirebilirsiniz. Ücretsiz kullanıcı için en iyisi megaupload bence. Tek sorun sitenin yasaklanmış olması onuda dns ayarlarından halledilir. Unutmadan bölümler hardsub yapılırsa yüklediğiniz zaman Megavideo izleme linkide veriliyor. Yani hem yükleme hem izleme aynı anda olmuş oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pardon yanlıs anlaşıldım galiba ben sorunun ne oldugunu ve cözülemezmi diye sormak istedim. 60 tlden bahsetmek gerekirse animemangaya degil 15 tl den paylasım sitelerine verilen premium uyelik parasından bahsettim. Benim rapid accountum var zevkle animeleri rapide upload ederim bu sayede puan kazanıp rapidimide bedavaya getirebilirim ama sitede uplader aranıyor turu bir kayıt duyuru gormedim. Ne kadar herkesin yardımcı oldugu bir funsub olsada insanlara gorev verilmeden bu tur işler yapılmamalı. Yoksa karısıklıklar cıkabilir. Birde torrent önerisinde bulunucam. Siteye bağlı torrent desteği vermektense popular türk torrent sitelerinin desteği alınabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapid Share Upload barajını dosya başına 500 mb cıkarttı. Bunu hatırlatmak isterim. Ayrıca yeni Rapid uploder sayesinde kaldığınız yerden upload devam edebiliyor. Diyelimki 300 mb upload ederken elektrik gitti, Yeni manager pc açılınca kaldığı yerden uploade devam edebiliyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben dikkat ettimde Konu dışı yazılacak bir yer yok.

Ben Os-tan lardan bas etmek istiyorum fakat nere yazmam gerektiğin çıkaramadım.

Manga desem manga değil, Anime desem anime değil.

Anime/Manga sohbet kısmının altında yan sanayi ürünlerden'den de basedebileceğimiz bir bölüm olamazmı. Konu dışı gibisinden bir başlık altında.

Bu arada Ostan da böyle bişiy.

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=4807926&id=774714231&ref=fbx_album

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Nicklerimizin hemen altında yazan tanımlamaları anlamlandıramadım ve hiç beğenmedim. Mümkünse değiştirilsin. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet, mümkünse mesaj sayısının gizlenmesi gibi bir özellik de harika olurdu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...
Arkadaşlar şuanki forumda

- eksik gördüğünüz

- gereksiz gördüğünüz

- İmla hataları yapılmış

- forum bölümü yanlış yerde dediğiniz

- şu olsa daha iyi dediğiniz

- hatalı ve çalışmayan bir şey var dediğiniz

Yerler varsa lütfen açıkça yazalım. Tüm eksiklikleri giderelim. Bizler gördüğümüz yerleri düzeltdik, belkide halen bizim görmediğimiz yerler var. Lütfen yazın.

Doğru yere mi yazıyorum bilemedim ama fanclub gibi birşey açmak istersem nereyi kullanmam lazım hiçbir başlık uygun gelmedi ? Bu geliştirilebilir belki...

Örneğin bleach guys FC gibi bir şey bütün bleach sever kızları topladığımız ve karakterler hakkında yorum yaptığımız bir ortam olsun isterim ben :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@lantis^^ sitenin blog kısmı var bu tarz başlıklar için. Ama yeterli ilgiyi görür mü bilemem... Tanıtımını iyi yap açarsan. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ama blog gibi olsun istemiyorum sonucunda fc dediğimiz şey birçok insanın toplaşması ve birşeyler paylaşması ile oluyor daha çok resim paylaşıldığı için belki oraya mı girmeli bilemedim...

bir de bu sitede erkek sayısı daha fazla sanırım dur bakalım bu proceyi askıya alalım biraz :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

topluluk kısmından gruplara girip istediğin gibi bir fc grubu yaratabilirsin, bu da başka bir seçenek olabilir :) (her ne kadar projeyi askıya alsan da :P)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ruh,hal ve durumuzu kendimiz neden değiştiremiyoruz ki...?! qsoru

Rtük meselesi mi yoksa :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Değiştiremiyor muyuz ki? qsoru Ben değiştirebiliyorum, hatta Squcum seninkini de değiştirebiliyorum, asıl garip olan bu. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Internet Explorer de degiştirilemiyor ,ama diğer tarayıcılarda degiştirebiliyorsunuz.Google Chrome,opera,Mozilla Firefox vs.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açıklama için teşekkürler bedifeci,neyse değişiklik istediğimizde siz adminlerimizden birinin kapısını çalacağız artık,olmadı Özz'cüğümün başına ekşirim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten şeytan dürtüyor. qnoluyo 1 Nisan' ı da geçtik ama... :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Internet Explorer de degiştirilemiyor ,ama diğer tarayıcılarda degiştirebiliyorsunuz.Google Chrome,opera,Mozilla Firefox vs.

way anasınıııı...ben de bi bahtsız bedevi benim heralde voltrandaki yerimi (!) aliyim demeye başlamıştım, meğersem sadece explorer eziğiymişim :962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben ruh halini bulamıyorum nedense ? profilime baktım navbara baktım gene yok nerde bu w323

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yetkiyi dayalı bir deneyeyim degiikliği

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben ruh halini bulamıyorum nedense ? profilime baktım navbara baktım gene yok nerde bu w323

profile sirine sağ tarafta "ruh hali" yazan bir yer var (mini istatistiğin altı - arkadaşlarım kısmının üstünde)... yazının yanındaki kaleme benzeyen simgeye tıklayınca ruh halini değiştirebiliyorsun4r32

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?