Jump to content
  • Kayıt Ol

Eksik Gördüğünüz Yerler

Zaman Efendisi

Önerilen İletiler

Merhaba. "Çeviri Yardım" kısmında çeviri yapan grupların ve çeviri yapan arkadaşlarımızın katkısının da olacağı bir "Türkçe Dil Bilgisi" başlığı açılmasını gerekli görmekteyim. Dil bilgisi yönünden alt yazı hazırlamaya yardımcı bir kaynak oluşturmak fena olmaz sanırım. Naçizane fikrim bu. Teşekkürler ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 318
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Serkan

25

• Susano'o

22

• Zaman Efendisi

20

• bedifeci

19

Savage'in önerisini bende destekliyorum. Türkçe konusunda çevirmen olan ve olmayı düşünen herkes için iyi bir kaynak hazırlanabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Destek için teşekkürler Hitokiri. Epey faydalı olacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

En İyi 5 İstatistik olacak. "ler" i siler misiniz?

20120405201830.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni eklenen chat kutusu çok güzel olmuş, [ ben yeni görüyorum ] öncelikle ellerinize sağlık.

Fakat altında

Ask your questions in the forums. The ChatBox is for small talk.

yazıyor. Türkçeye çevrilse daha iyi olur sanırım.

Chatbox kısa konuşmalar içindir, lütfen sorunuzu forumlarda sorunuz. gibi mesela.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir şey daha dikkatimi çekti, forum ana sayfanın en altında en son mesajlar bölümü var, orada bir linke tıklayınca konunun ilk sayfasını açıyor, son mesaja gitmesi daha iyi olur sanki. Böyle birşey mümkün mü? Dikkatimi çekti belirteyim dedim.

Selamlar, sevgiler

Düzenleme: Sorun giderilmiş, çözen kişinin ellerine sağlık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guest Koopil

Chat box forumun alt kısmında olabilir mi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zaten alt taraftaydi ilk basta ama cogunlugun istegi ile uste tasindi.. zaten konulara girdiginiz zaman chatbox gozukmuyor sadece forum ana sayfasinda gozukuyor..

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

eksiklik değil de;

forumun üst kısmındaki "grublar" sekmesini tıkladığımda anasayfa'ya atıyor ^^'

4d8wu.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

eksiklik değil de;

forumun üst kısmındaki "grublar" sekmesini tıkladığımda anasayfa'ya atıyor ^^'

4d8wu.png

Manga bölümündede aynı şey geçerli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gruplar bolumu duzeltildi.. manga bolumu simdilik kapali bu yuzden ana sayfaya gecis yapiyor.. arkadaslar site 1 aylik deneme surecinde bu yuzden hatalar olacaktir ( ve tabiki bu hatalari soylemenizi istiyoruzki duzeltmeye calisalim)

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tüm forum sayfaların en altında (kısacası footer'de) dost siteler bölümünde sorunmu var benmi yanlış görüyorum bomboş gözüküyor.

http://www.animemangatr.com/images/misc/im_msn.gif

http://www.animemangatr.com/images/statusicon/user_online.gif

http://www.animemangatr.com/forum/showthread.php?t=4923 linke tıkladım yukardaki resimler gözükmüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o imajlarin gozukmeme sebebi hizli cevap yazdigin icin.. sayfayi yenilersen imajlar geri gelir..

footer daki dost site olayi icin yonetimin karar vermesi lazim daha once olanlar tasimalar ve ego sebeplerinden silindi (eski basimizdaki bela yuzunden) yenilenir yakinda..

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mesaj yazma kısmında butonlar yok

şuan ne dinliyorsunuz forumunda

youtube linki koyucam nasıl koyucam bilemiyorum

/watch?v=Ht2JdNCq1Zk

[yt]Ht2JdNCq1Zk[/yt]

nasıl yazıcam bilemiyorum yardım.

bu mesajımı bedifeciye iletirmisiniz bana geçici adminlik yazsın sitedeki sorunları gidereyim sonra silsin adminliği eski üyeliğimle devam etmek istiyorum. adminlikte sınırsız yetki versin şablon değişiklikleri yapıcam ona göre bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Youtube linkini direk yapıştırmanız yeterli.

Mesaj kısmında butonlar derken spoiler, boyut gibi şeyleri söylüyorsan ben de gözüküyor. Başka bir şey ise bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eksiklik mi, fazlalık mı bilmiyorum ama şu hani; "ne düşünüyorsun" ve "modunuz" kısmı var ya, orda br gariplik var bende. Herkesin modunu ve ne düşündüğünü değiştirebilecek şekilde bende açık oraları.. benim ayarlarımda mı bir sorun var?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam olarak sorun ne? Normalde seninki açık oluyor yani düzenleyebiliyorsun sorunu anlayamadım worless umarım çözülür tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eksiklik mi, fazlalık mı bilmiyorum ama şu hani; "ne düşünüyorsun" ve "modunuz" kısmı var ya, orda br gariplik var bende. Herkesin modunu ve ne düşündüğünü değiştirebilecek şekilde bende açık oraları.. benim ayarlarımda mı bir sorun var?

yonetici oldugun icin herkezin durumunu degisitrme yetkisine sahipsin.. örnegin birisi kendi durumuna mustehcen birsey yazdi sende bunu gordun ve hemen degistirdin vs..

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okey anladım.

Syg..

:)

[thread=4928]Yeni konu linki[/thread]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?