Jump to content
  • Kayıt Ol

Eksik Gördüğünüz Yerler

Zaman Efendisi

Önerilen İletiler

Sitede oyun bölümü düşünülüyor mu? Forum oyunlarından bahsetmiyorum tabiki. PC, konsol ver türevleri. Gerçi eski forumda fazla tutulmuyordu sanırım ..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 318
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Serkan

25

• Susano'o

22

• Zaman Efendisi

20

• bedifeci

19

Bu arada söylemeyi unutmuşum. Sayfa başına ileti sayısını 10'dan 15 veya 16'a çıkarmanız çok daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada söylemeyi unutmuşum. Sayfa başına ileti sayısını 10'dan 15 veya 16'a çıkarmanız çok daha iyi olur.

Kontrol paneli -> seçenekleri düzenle -> Konu Görüntüleme Ayarları -> Her Sayfada Gösterilecek Mesaj Sayısı yerinden ayarlayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kontrol paneli -> seçenekleri düzenle -> Konu Görüntüleme Ayarları -> Her Sayfada Gösterilecek Mesaj Sayısı yerinden ayarlayabilirsiniz.

Teşekkürler. Benim bildiğim admin panelinden ayarlanıyor onlar ama bize de seçenek sunulmuş meğerse : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende köprü ve urller konusunda bir sorun yaşadım ama pratik bir çözümü var mı bilmiyorum. Daha önceli sitede link verirken köprü bağlantısı sayesinde linke istediğimiz isimi verip öyle gösteriyorduk burada ne yazık ki elle yazmak zorunda kaldım. Direk linki şık bulmadığım için gnelde böyle yapıyorum ama uzun vadede can sıkıcı olacaktır bu eksiklik.

link koprulemek aslinda cok basit hemen ornegini bu yazida gostereyim kirmizi kelime yi tariyoruz ve alttaki resimdeki Link al butonuna tiklayoruz ve acilan mini pencereye url mizi yaziyoruz.. ta-daa alin size link kopruleme :))

KIRMIZI YAZI

picture.php?albumid=11&pictureid=578

Saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha önce de söylediğim gibi Çizimleriniz bölümünün isminin değişmesi lazım. Anime FanArt ya da uygun görülen Türkçe bir isim verilebilir. Açıkçası renklendirmelerimi koymak için ismin değişmesini bekliyorum, inat yaptım : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Merhaba.

2 Yeni özellik eklendi....

1. Özellik animeyi görüntülerken Favori Listesinde Favori Listesi bölümüne tıklayarak o animeyi kimin favorisine eklediğini görebilirsiniz...

2. Üst navbar menüden Favorilere tıklayarak çıkan menüden istediğiniz animeyi listeletebilirsiniz...

3. Yakında... "Kısa bir ip ucu..." Üye profilinize Favorileriniz Eklenecek :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

oo :) güzel bir çalışma olmuş.

Teşekkürler. Seninde çalışmalarını bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dile getireceğim şey bir eksiklik değil. Ancak daha uygun bir başlık bulamadım ve birkaç cevapla halledilebilecek bir soru yüzünden yeni bir başlık açarak forumda kirlilik yaratmak istemedim.

Gördüğüm kadarıyla yeni sitenin ismi Anime Manga Tr (Beta). İsme daha önce çok dikkat etmemiştim. Orijinal sitenin adı AnimemangaN Tr iken değişiklik yapmışsınız. Güzel de, biliyorsunuz; anime.gen.tr de Anime Manga Türkiye ismini taşıyor. Bu durum bir sıkıntı yaratır mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. Üst navbar menüden Favorilere tıklayarak çıkan menüden istediğiniz animeyi listeletebilirsiniz...

Ben pek anlayamadım. "navbar" ne demek acaba? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Merhaba.

2 Yeni özellik eklendi....

1. Özellik animeyi görüntülerken Favori Listesinde Favori Listesi bölümüne tıklayarak o animeyi kimin favorisine eklediğini görebilirsiniz...

maşalah maşallah, boş durmuyorsun:birnumara: eline sağlık...

@savage; navbar -> navigasyon çubuğu; "kontrol paneliniz" falan yazan bölüm üstteki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel olmuş fakat yine birşeyin değiştirilmesi gerektiğini söylicem ( gerçi ne kadar takılıyorum orası belli değil. )

Listeyi açtığımızda " Bir anime seçiniz.. " yazıyor. Oysaki orası anime ve mangaların sıralandığı bir liste. Tabi bu da benim gibi anime'nin manganın önüne geçmesine sinir olan kitleyi " Listede bile mi? Yok artık! " dedirterek deli ediyor : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel olmuş fakat yine birşeyin değiştirilmesi gerektiğini söylicem ( gerçi ne kadar takılıyorum orası belli değil. )

Listeyi açtığımızda " Bir anime seçiniz.. " yazıyor. Oysaki orası anime ve mangaların sıralandığı bir liste. Tabi bu da benim gibi anime'nin manganın önüne geçmesine sinir olan kitleyi " Listede bile mi? Yok artık! " dedirterek deli ediyor : )

Sizimi kıracağım. O bölüm "Anime veya Mangayı seçin" diye değiştirildi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sizimi kıracağım. O bölüm "Anime veya Mangayı seçin" diye değiştirildi.

Teşekkürler : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Favori animeler kısmı, mesajlarımızdaki profilimizde belirmese nasıl olur ? Böylece 3-4 tane ve ya 1 tane anime yazmamış oluruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Favori animeler kısmı, mesajlarımızdaki profilimizde belirmese nasıl olur ? Böylece 3-4 tane ve ya 1 tane anime yazmamış oluruz.

Düşüncem şu.. Listede alt alta olacak ama; bölümlendireceğim... Animeler bir liste, Mangalar bir liste olacak :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sitenin ve forumun temasıyla birlikte içeriği de bana oldukça karışık geldi. hertarafta bişiler var :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında o bölümü direk spoiler gibi gizlesek daha güzel olur. Yani profil altında tıklanınca görülsün. AGT misali=)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam da onu diyecektim. Mangalar olmasaydı animeler biraz zor olurdu. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada merak ettiğim bir şey var. Avatarın altında Member Junior Member falan yazıyor. Bunları değiştirsek aslında daha güzel olur.

Yeni Üye

Isınan Üye

Katılımcı Üye

Tecrübeli Üye

vesaire vesaire...

ayrıca tek değerlendirme mesaj sayısına göre değil de, mesela yapabilirsek şöyle bir şey güzel olur.

IF (mesaj sayısı / gün sayısı > seçeceğiniz bir oran ) AND (gün sayısı > 30 ) THEN
üye = geveze üye

şaka bir yana, çok uzun süre üye olmasına rağmen az konuşanlara yeni üye yazmak yerine "suskun üye", geleli çok olmamasına rağmen bir sürü postu olan üyeye de "geveze üye" desek nasıl olur? :D ayrıca atıyorum 6 aydır üye olan ve yine belirlediğimiz sayıda mesaj atan üyeye istikrarlı katılımcı falan desek?

belki böylelikle insanlara "post kasmamaya" ve fazla da uzak kalmamaya motive edebiliriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?