Jump to content
  • Kayıt Ol

Eksik Gördüğünüz Yerler

Zaman Efendisi

Önerilen İletiler

Yahu kurallarda yazan forumun dili Türkçe değil miydi? Yoksa ben mi yanlış biliyorum? : )

Bana kalırsa hiçbir rütbe verilmesin üyelere. Üyeler arası sınıf ayrımı yapılmasın. Herkesin üzerinde Üye yazsın. Tabi normal üyelerden bahsediyorum yönetim ve çevirmen takımından değil xD

Ayrıca bu bir eksiklik değil ama birşey söylemek istiyorum. Ana sayfada çıkan haber kısmındaki yazılar sadece " Zaman Efendisi " arkadaşımızın yazılarından oluşmak zorunda mı? Bi kaç gün önce D.Gray-Man hakkında bir haber yayınlamıştım manga bölümünde, ana sayfadaki haberler kısmında göremedim. Evet herkesin yazdığı haberler hemen otamatik bir şekilde ana sayfaya eklenmesine ben de karşıyım ama en azından bu haberler bölümünden sorumlu kimse veya yönetimden birileri tarafından, normal üyelerin de Anime&Manga haberleri kısmına yazdıkları haberler okunup ana sayfada yayınlansa çok iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 318
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Serkan

25

• Susano'o

22

• Zaman Efendisi

20

• bedifeci

19

@Susano'o;

Günlük ortalama mesaja göre ayarlanmasının mümkün olduğunu düşünmüyorum. Lakin, yine de emin konuşmuyorum, bu sistemin panelini tanımıyorum. Eğer zamanlı ileti ortalamasına göre ayarlanabilecek olsaydı da şu Geveze-Suskun gibi şeyler renk dahi katabilirdi.

O bir yana süper animeci/hiper animeci gibi şeyleri kesinlikle önermiyorum. Bir insan post kasıyorsa sırf bu tip şeyler için kasıyordur. Üyeler arasında üstünlük tadı olmasın. Bir üye sadece anime bölümüne kasarak 10 ileti girmesiyle atıyorum süper animeci diye nitelendirilirken, bir başka üyenin sohbet konusuna 100 post kasarak hiper animeci diye bir rütbe edinmesi komik olurdu.

-Hoş, artık sohbet konumuz yok. haha

Eskisi gibi olmasın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O bir yana süper animeci/hiper animeci gibi şeyleri kesinlikle önermiyorum. Bir insan post kasıyorsa sırf bu tip şeyler için kasıyordur. Üyeler arasında üstünlük tadı olmasın. Bir üye sadece anime bölümüne kasarak 10 ileti girmesiyle atıyorum süper animeci diye nitelendirilirken, bir başka üyenin sohbet konusuna 100 post kasarak hiper animeci diye bir rütbe edinmesi komik olurdu.

-Hoş, artık sohbet konumuz yok. haha

Eskisi gibi olmasın.

Kesinlikle katılıyorum insanların boş mesaj atmalarından başka bir işe yaradığını da zannetmiyorum zaten şu rütbe mevzusunun. Sohbet adlı bir yerimizin olmamasına ben de çok sevindim. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her ne kadar öyle olsa da, Avatar/İmza notu başlığını özleyeceğim. ( :

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu kontrol panelindeki "profili özelleştir" bölümü ne oldu acaba? Sadece ben mi erişemiyorum yoksa kaldırdık mı? Aynı şekilde sağ altta bulunan profili en son kimlerin ziyaret ettiğini gösteren kısım da yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de aynı durumdayım, kararca kaldırılmış olmalı.

-da, "profili özelleştir" bölümü neden..?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son zamanlarda bir çok siteye "kendine hacker diyen" birileri dadanmış... Bir çok sitede bu tür önlemler alınmaya başlandı. Buradada böyle bir önlem alındı....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Merhaba. Açtığımız başlıkların isimilerini neden değiştiremiyoruz acaba? Teşşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Merhaba. Açtığımız başlıkların isimilerini neden değiştiremiyoruz acaba? Teşşekkür ederim.

O arada oluıyor açtıktan ve de başlık çıkmadığında sayfayı değiştirmeden bir daha Düzenle butonuna tıkla bu sefer değişiklik yapabiliyorsun..

Saırım bu forum düzenini çözmeye başladım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

129-konu-basliklarini-hizli-duzenleme.jpg

Şu şekilde denemiş miydin ?

bu yontem yoneticiler icin gecerli..

uyeler icin duzenle butonuna tikla--gelismis tikla--acilan sayfada baslik yazan yerden degistir.. ama aninda (30 sn) degistirirsen olmuyordu galiba..1-2 dk bekle sonra dene.. ekran klavyesiyle yaziyorum kisa kestigim icin kusura bakma..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son zamanlarda bir çok siteye "kendine hacker diyen" birileri dadanmış... Bir çok sitede bu tür önlemler alınmaya başlandı. Buradada böyle bir önlem alındı....

Tamam, önlem alınması iyi güzel. Profili en son kimin ziyaret ettiği zaten pek gerekli bir şey değil ama "profili özelleştir" ile ben alakasını kuramadım. Orada yapılan tek şey profilin renklerini seçmek. İstenirse arka plan yüklemek. Profil özelleştirmesinin kapatılması ne fayda sağlayacak ki? Dallama lamerleri profil özelleştirmesini kapatarak nasıl uzak tutabiliriz ki? Ha, lamerler arı ise ve profil renkleri onları cezbediyorsa o zaman durum değişir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de öyle düşünüyorum. Bir lamer, asla profili özleştire yerleştiğimiz kodlardan bizim profilimize ulaşamaz. Bunu hacker bile yapamaz üzgünüm. Gereksiz bir uygulama olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fanart bölümünü göremedimde, henüz koyulmadı mı?

Fanart adında geçmiyor, Çizim Çalışmaları olarak geçiyor...

-Reklam sitenin sağına veya soluna konsa daha güzel olur. Üstte Banner' ın altında biraz göze dokunuyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bizim projelerimiz kısmına baktığımızda animeleri, tanıtımlarından alınmış bir parçayla görüyoruz ama tanıtımlarının içinde resim linkleri de var. Koyduğumuz resimlerin linkleri oraya çıkmış, bazıları da uzun olduğundan görüntüyü bozuyor orada.

Buna bir çare bulabilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çevirilere megaupload linkleri de konulmalı.Bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında güzel bir fikir. Ama bunu uygulamak uzun sürer gibi. Tüm çalışmaları "MU" eklemek baya bir zaman gerekir gibi. :bilmiyorum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunu zaten denedik. Sadece Megeupload değil, 5 - 6 tane farklı siteye ayrı upload yaptık. Her çalışmada mevcut değil ama.. İsteyen yapıyor gibi bir durum var. Çevirmen arkadaşla iletişime geçmen gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zamanında bir kaç şey söylemiştim,

- "İlk olarak sitede bir fan art başlığı göremedim ben. Tek gördüğüm Çizim Çalışmaları bölümü. Eski sitede de söylediğim gibi fan art çizimden ibaret değildir. O nedenle o bölümün isminin Fan Art veya türkçe olarak nasıl uygun görüyorsanız o şekilde değiştirilmesi gerek. Artık Hayran Sanatı mı dersiniz ne dersiniz size kalmış xD ama kesinlikle değişmeli o başlığın ismi, daha genel bir isim almalı."

- " Daha önce de söylediğim gibi Çizimleriniz bölümünün isminin değişmesi lazım. Anime FanArt ya da uygun görülen Türkçe bir isim verilebilir. Açıkçası renklendirmelerimi koymak için ismin değişmesini bekliyorum, inat yaptım : ) "

- " Ayrıca bu bir eksiklik değil ama birşey söylemek istiyorum. Ana sayfada çıkan haber kısmındaki yazılar sadece " Zaman Efendisi " arkadaşımızın yazılarından oluşmak zorunda mı? Bi kaç gün önce D.Gray-Man hakkında bir haber yayınlamıştım manga bölümünde, ana sayfadaki haberler kısmında göremedim. Evet herkesin yazdığı haberler hemen otamatik bir şekilde ana sayfaya eklenmesine ben de karşıyım ama en azından bu haberler bölümünden sorumlu kimse veya yönetimden birileri tarafından, normal üyelerin de Anime&Manga haberleri kısmına yazdıkları haberler okunup ana sayfada yayınlansa çok iyi olur. "

Pek dikkate alınmadılar galiba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başka sitelere upload olayını anca 1mbit+ netleri olan arkadaşalr varsa yaparlar. Çünkü onlar daha rahat upload yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guest HSDrac011

Klasik VBulletin tema yerine anime veya manga ile ilgili bir tema uygulanması dışında bir eksiklik göremiyorum -en iyisi biraz daha düşüneyim.

:bilmiyorum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zamanında bir kaç şey söylemiştim,

- "İlk olarak sitede bir fan art başlığı göremedim ben. Tek gördüğüm Çizim Çalışmaları bölümü. Eski sitede de söylediğim gibi fan art çizimden ibaret değildir. O nedenle o bölümün isminin Fan Art veya türkçe olarak nasıl uygun görüyorsanız o şekilde değiştirilmesi gerek. Artık Hayran Sanatı mı dersiniz ne dersiniz size kalmış xD ama kesinlikle değişmeli o başlığın ismi, daha genel bir isim almalı."

- " Daha önce de söylediğim gibi Çizimleriniz bölümünün isminin değişmesi lazım. Anime FanArt ya da uygun görülen Türkçe bir isim verilebilir. Açıkçası renklendirmelerimi koymak için ismin değişmesini bekliyorum, inat yaptım : ) "

- " Ayrıca bu bir eksiklik değil ama birşey söylemek istiyorum. Ana sayfada çıkan haber kısmındaki yazılar sadece " Zaman Efendisi " arkadaşımızın yazılarından oluşmak zorunda mı? Bi kaç gün önce D.Gray-Man hakkında bir haber yayınlamıştım manga bölümünde, ana sayfadaki haberler kısmında göremedim. Evet herkesin yazdığı haberler hemen otamatik bir şekilde ana sayfaya eklenmesine ben de karşıyım ama en azından bu haberler bölümünden sorumlu kimse veya yönetimden birileri tarafından, normal üyelerin de Anime&Manga haberleri kısmına yazdıkları haberler okunup ana sayfada yayınlansa çok iyi olur. "

Pek dikkate alınmadılar galiba.

Dikkate alınmıyor diye düşünme Zax. Bu başlıkta yapılan çok öneri var, hepsini bir anda uygulamak mümkün değil, uygulamadan önce de zaten yöneticilerden onay alması gerekiyor. Zaten zaman efendisi de elinden geldiğince ilgileniyor, onun da günlük hayatı, yoğun işi var, unutmayın.

Biraz zaman gerekiyor, her eksik giderilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?