Jump to content
  • Kayıt Ol

Eksik Gördüğünüz Yerler

Zaman Efendisi

Önerilen İletiler

• İleti 318
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Serkan

25

• Susano'o

22

• Zaman Efendisi

20

• bedifeci

19

Evet dogrudur.Büyük ihtimal çeviri kısmımı geliştirmek için sizin çevirileriniz kısmına koymuşturuz.Ayrıca beyazm adına cevaplıyayım 2. sezon yapılmıyacak.Kararını değiştirirse orasını bilemem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fazla bişey değil ama birde mesela teşşekür butonu olsa ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu teşekkür butonu olayını daha önce de duymuştum ama, bence çok gerekli bir şey değil. Teşekkür etmek isteyen arkadaşlar zaten bir iki satır bir şey yazıyorlar. :haha:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

teşekkür butonunu ben de eski sitede bir ara düşünmüştüm ama daha sonra ortalık "+rep", "emeğe saygı" vs. gibi laflarla dolar diye bu düşünceden vazgeçtim... mehmetin dediği gibi, teşekkür etmek isteyenler bir şeyler yazıveriyorlar zaten...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

rep olmiycak sadece teşşekür butuno olsa güzel olurdu forumda fazladan mesaj olmazdi.basliğa giriyon 2 3 sayfa herkes tessekür demis okadar konusma yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Hmm, bahsedildi mi bilmiyorum ama bende bahsetmek istedim bu sorundan. Eski site tamamiyle anime ve manga severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıycak şekildeydi. Yani tam bir forumdu. Bu sitede çok güzel ve gelişmiş olsada artık o havası yok. Burada sorunlarıma çözüm bulabilceğim ya da anime dışındaki şeyler hakkında muhabet edebiliceğim pek bir ortam yok. Site forumluğunu kaybedip biraz daha kurumsal olmuş. Yani muhabet etmek ve zamanımı sitede harcamak yerine arada sırada uğrayıp ilginç birşeyler var mı diye bakabiliceğim bir yer. Belkide site açılırken amaç buydu ama bu beni biraz rahatsız etti. Neyse, okuduğunuz için teşekkürler yinede :) ve eski ifadeler çok güzeldi -.-''

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni blog girdisi yapmak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum.

Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ']' in /home/anime/public_html/forum/includes/blog_functions_category.php on line 299

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Banada aynı error 3-4 gündür çıkıyor. Blog sisteminde bir sorun var sanırım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm, bahsedildi mi bilmiyorum ama bende bahsetmek istedim bu sorundan. Eski site tamamiyle anime ve manga severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıycak şekildeydi. Yani tam bir forumdu. Bu sitede çok güzel ve gelişmiş olsada artık o havası yok. Burada sorunlarıma çözüm bulabilceğim ya da anime dışındaki şeyler hakkında muhabet edebiliceğim pek bir ortam yok. Site forumluğunu kaybedip biraz daha kurumsal olmuş. Yani muhabet etmek ve zamanımı sitede harcamak yerine arada sırada uğrayıp ilginç birşeyler var mı diye bakabiliceğim bir yer. Belkide site açılırken amaç buydu ama bu beni biraz rahatsız etti. Neyse, okuduğunuz için teşekkürler yinede :) ve eski ifadeler çok güzeldi -.-''

Bende böyle düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar Yeni eklenen altyazılar Başlıklara geç yazılıyo mesela çevirmen 4. altyazıyı koymuş ama başlıkta hala 2 tane çevirildi olarak gözüküyo genel olarak böle buna dikkat ettim geç derken 2 3 gün sonra başlık deiştiriliyo cok büyük bi sorun deil ama sölemek istedim:B Bide Bölüm ekLendigi zaman anasayfada yazan şu animenin şu bölümleri Eklendi zamanında Yazılırsa cok güzel olur öle olması bi heyecan veriyo:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Birde site bannerındaki resim küçükmüşte büyültülmüş gibi duruyor.Sizdenmi kaynaklı bilemiyorum ama söyleyeyim dedim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

herkez yazmış bende yazayım projeleri tanıtırken fansubunuz olsun altyazılar olsun çok karışık.Onları daha çok göze çarpar ve düzenli koysanız üyeler daha memnun kalır.^^Ama projeleriniz çok güzel.Elinize sağlk kılay gelsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Birde site bannerındaki resim küçükmüşte büyültülmüş gibi duruyor.Sizdenmi kaynaklı bilemiyorum ama söyleyeyim dedim

Küçültülmek yerine üstten alttan bastırılmış, ondan böyle gösteriliyor. Bannerı yapanın hatası.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hafiften bir istek bölümü açılda " Nana mangayı yapan yok mu??" diye soranlar için mesela :hehe::guzelim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu saat sürekli yanlış.:kotu:

Düzeltilemiyor mu?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni blog girdisi yapmak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum.

Parse error: syntax error' date=' unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting '']' in /home/anime/public_html/forum/includes/blog_functions_category.php on line 299

bu sorun duzeltilmis.. artik giris yapilabiliyor..

saygilar..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Film tanıtımı bölümünde ''Favoriler'' eklentisi tanıtım yaparken görünmüyor,bu eklentiyi düzeltebilir miyiz acaba mümkünse?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

favori eklentisi anime ve mangalar icin sanirim.. filmler icin eklenirse http://www.animemangatr.com/forum/marked.php?do=show ( favoriler ) kisminda anime ve manga secinde normal filmlerde listelenebilir ama yinede zaman_efendisi bakinca tam bir aciklama yapar..

saygilar...

bu yaziyi yazdiktan sonra kitap incelemelerinde favori kismini gordum :D sanirim orayi duzenlerken yanlislikla eklemisim favori kismini bedifeciyle konusup film kisminada ekleriz olmazsa yada kitap kismindaki favori kismini kaldiririz :)) tum suc bendedir..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kitpa bölümündeki favori kısmın kaldıralım o zaman.Sonucunda anime manga sitesiyiz ,o bir şekil baya karışık olacak.Anime ve manga da favori kısmı yeter.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Anket bölümünde konu açarken,anket ekleme seçenekleri bende görünmüyor (Anime ile ilgili bölüme açacaktım),acaba benle ilgili bir sorun mu yoksa genel mi,başka bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mıydı anketlerini açarken :007a:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de çalışıyor, aşağıda bir kısım var, oraya tik atıyorsun. Verdiğin sayı kadar seçenek sunuyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mehmetin dediği gibi ilk önce başlık ve o kutucuğu işaretle ,daha sonra ,başlık açıldıktan sonra kaç seçenek istemişsen açılıyor ,dolduruyorsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamamdır,sorunu çözdüm,yardımlar için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?