Jump to content
  • Kayıt Ol

Eksik Gördüğünüz Yerler

Zaman Efendisi

Önerilen İletiler

fanart başlığına fanfic de eklense tam süper olabilir :sikintili:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 318
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Serkan

25

• Susano'o

22

• Zaman Efendisi

20

• bedifeci

19

sen azıcık daha ilerle hikayende lantis, ardından düşünürüz bu konuyu :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sen azıcık daha ilerle hikayende lantis, ardından düşünürüz bu konuyu :qegenmis:

nedense üstümde çok baskı hissediyorum yauwww....:qstress::sok aglama:

edit: neyse çok okuyan yok ama ben yeni bölümü koyim bari :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Daha önce de sorulmuştu sanırım başlığa düzenleme yaptığımızda anasayfadaki görünümünde bir değişiklik omuyor neden :s45:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha önce de sorulmuştu sanırım başlığa düzenleme yaptığımızda anasayfadaki görünümünde bir değişiklik omuyor neden :s45:

http://www.animemangatr.com/forum/gorus-ve-onerileriniz/110-forum-kullanimi-uye-ve-yoneticiler-icin/ buraya tiklayip daha genis bilgi alabilirsiniz..

HIZLI MESAJ BAŞLIÐI DÜZENLEME; Bu forumun bomba özelliği, başka forumlarda yok bu, tek tıkla, mesaja girmeden, konu başlığı düzenlenebiliyo, Aşağıdaki resim gibi, konu başlığının yanındaki boşluğa mouse ile çift tıklayın ve düzenleyin...

picture.php?albumid=11&pictureid=129

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında beğen seçeneği gibi, yuhala seçeneğide eklense çok güzel olurdu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

çok basit,webmastır işi olsada dha fazla -hit- almak istiyorsanız sitenize,

tavsiyeler modulü kurmanız gerekmektedir....

atıyorum cowboy bebop seven biri FLCL sever gibi:P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Sanırsam buraya yazsam uygun olur. Sitede özel mesaj alınca gelen bilgilendirme mailinin konu kısmında imla hatası var. Şöyle:

4cdf0875.jpg

"Anime Manga'da yeni özel mesajınız var." Olması lazım. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Sunucu ayarları tam tamamlanamadı.Eklentiler kısmı çalışmıyor ,altyazıları belli zamana kadar indiremiyecekseniz.En azından öyle gözüküyor.

Denediğimiz yeni sunucu da ,yavaş gibi belki diğer sunucuyla olan bağlantı (ayrılık) tamamlanamadığı için neyse , umarım hepsini çözeceğiz.Bu ara 30-35 üye ne yazıkki sunucu geçişinden dolayı silindi yeniden üye olmak zorundalar.B,r takım başlıklar silindi tabi mesajlarda yapacak birşey yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ekledigim resimde

Automatically embed media (requires automatic parsing of links in text to be on).

yazan kisimin isaretli olmadigina emin olursaniz megaupload rapidshare vs bunlar duzgunce eklebilir..

simdilik bu cozumle idare edin daha sonra musait olunca daha ayrintili inceler cozum buluruz link olaylarina..

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Merhaba. Bazı manga sitelerinde gördüğüm bir sistem var: arama kriterlerinize göre manga sunumu. Acaba bizim site için de bu şekilde tür bilgisi, fansub, softsub vs. tarzı bilgiler girilerek sitemizdeki anime çalışmalarına kolayca ulaşabileceğimiz bir betik düzenlenebilir mi?

(Örnek olarak mangafox'un arama seçenekleri - Tabi sitemiz için söz konusu anime aramaları olacak.)

http://www.mangafox.com/directory/?advopts

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
gundamaster

Avatarımı değiştirmek istedim ama yeni avatar yüklerken hata mesajı veriyor. Ne bilgisayarımdan ne de başka bir siteden urlsini vererek yüklenmiyor.:ssok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dinlediğimiz şarkıları paylaştığımız kısımda da youtube linkleri uçmuş,sanırım link eklentisinde de ufak tefek sorunlarımız var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Durumu görüyorum teknik destek veren arkadaşlar bu aralar yoğun ve yoklar ,onun için sorunlara hızlı yanıt veremiyorum ancak takip ettiğimi bilmenizi isterim ,umarım sıkıntıları çözelim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mesajlarda raporla seçeneği yok mu ben mi göremiyorum?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapor kısmı çalışıyor, eklentileri şu an için indirebiliyorsunuz.Altyazılar iniyor.Yükleme sorunlu.Yeni üyelere aktivasyon linkleri gidiyor mu emin degilim.Sorun yaşayanlar özel mesaj atabilir.Youtube gibi sitelerin linklerinin görüntülenmesin de sorun yaşıyoruz.Avatar yükleme de sorun var.Yavaş yavaş çözmeye çalışacağız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ekenti yukleme tamam..

kisisel sorunlardan dolayi fazla online olmaya vaktim yok kusura bakmayin..

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Müzik kutusundaki parçalara tıklayınca çalışmıyor.

Youtube tarzı linkler eskisi gibi otomatik görmüyor.

Bunların dışında sorun kalmadı gibi.

vBulletin .3.8.7 güncellendi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rapor kısmı çalışıyor, eklentileri şu an için indirebiliyorsunuz.Altyazılar iniyor.Yükleme sorunlu.Yeni üyelere aktivasyon linkleri gidiyor mu emin degilim.Sorun yaşayanlar özel mesaj atabilir.Youtube gibi sitelerin linklerinin görüntülenmesin de sorun yaşıyoruz.Avatar yükleme de sorun var.Yavaş yavaş çözmeye çalışacağız.

Ben göremiyormuşum. :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mesajı rapor et kısmını şu an ben görebiliyorum.

report.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Tekrar merhaba. Mesaj atılan vakit bir saat ileride görülüyor. Forum saatinde mi sorun var acaba yoksa sistemden kaynaklı bir hata mı var? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?