Jump to content
  • Kayıt Ol

Rosario to Vampire

martikanadi

Önerilen İletiler

2091zsg.jpg

Anime'nin Adı: Rosario to Vampire

Kategori: TV Serisi

Tür: Aksiyon, Komedi, Ecchi, Fantastik

Bölüm Sayısı: 13

Tanıtım

Sukune lise giriş sınavlarında başarılı olamamış normal bir insandır.. Gelecek sene tekrar hazırlanmak için planlar yaparken babasının getirdiği zarfla sevince boğulur.. Artık o da bir lise öğrencisidir... Ancak kendisi bunu pek bilmesede gitti okul normal bir okul değildir..

Yaratıkların ve şeytanların eğitim aldığı bir okula kaydını yaptırmıştır.. Daha okula geldiği ilk dakikalarda Moka ile tanışır insansı kokusundan hoşlanan moka ondan ufak bir ısırık alır. Moka'nın vampir olduğunu ve okulun bir canavar olduğunu öğrendiğinde artık çok geç olmuştur.. Geri dönemez ççünkü onu geri götürecek otobüs ayda bir gelmektedir.

Tsukune zamanla Moka'ya ve okuluna alışır yeni arkadaşlar edinir... Artık evine dönmek yerine canavarların içinde okumayı tercih eder.. Akadaşlarıyla birlikte gazete kulübü kurar ve birlikte hoşça vakit geçirir taki......

Moka

wrnxhw.jpg

Çok sevimli iyi anlayışlı aslında insanlardan nefret eden bir kızdır. Ancak insanlardan nefret etmesinin nedeni insanların ona çok kötü davranmadıdır. Tsukune'nin sırrını bilen tek kişidir.

Moka Vampire

ao5mbl.jpg

Boynundaki kolyeyi çıkartınca Moka'nın içindeki gerçek vampir ortaya çıkar. Kolyeyi ise sadece Tsukune çıkartabilmektedir.. Çok sert ve sinirli bir tiptir. Ayrıca çokta çekicidir.

Tsukune

34pmcyx.png

İnsan olmasına rağmen canavarların okuluna giden oldukça cesur bir gençtir. Arkadaşlarını çok sever ve onları korumayı çok ister... Ancak insan haliyle canavarları korumak pekte mümkün değildir..

Kurumu

2cdtvlg.jpg

Moka'dan sonra Tsukune'nin arkadaşı olmutur. Ancak amacı arkadaş olmak değildir. Tsukune'yi kendi kölesi yapmak ister.. Ancak daha sonra çok yakın arkadaş olurlar...

Shirayuki

dw3s8.jpg

Kendisi bir buz canavarıdır :)... Okula geç başlamıştır bu nedenle pek arkadaşı yoktur yanlızdır.. Ancak Tsukine ve arkadaşları onu da bağırlarına basarlar...

Yukari

20gef6t.jpg

Yaşı küçük olmasına rağmen oldukça zeki bir cadıdır. Evet Yukari bir cadıdır. Sınıfında hiç sevilmez insanlar tarafından da canavarlar tarafından da reddedilen bir ırktır. Bu nedenle çok yanlızlık çeker ancak belli etmemeye çalışır. Sonraları Tsukune ve diğerleriyle yakın arkadaş olur...

Yorumum

Oldukça eğlenceli bir seriydi.. 13 bölüm olduğu için çabuk izlenebiliyor.. Ancak ecchi çok fazla kullanılmış "kardeşim kızların eteklerini 1 karış uzatsaydın kumaş parasını ben verirdim" dedirtiyor insana.. Ama onun dışında eğlenceli sayılabilecek bir seri kahkalarla gülmediğimi belirtmeliyim....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 17
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• ishak

2

• nemoberk

2

• martikanadi

1

1. sezon iyi denebilir ecchi animelerde gördümüz gibi çok Karakterler var seriyi zengin bölümü bu ama ecchi oranı biraz yüksek

2. sezon -3puan olara diye bilirim iş çok abarmişlar:birsey gelmez:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

komik bir anime dediğin gibi biraz ecchi(full iç çamaşır görüyorsun baştan sona).

izlerken bayada güldürüyor hani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile başladım güzel bir seriydi sonradan öğrendimki animeside varmış

ben mangadan başladım mangada aldığım zevki animede alamadım

konu çok ama çok değiştirilmişti ama nediyem animede birazda olsa güzeldi:qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Çizimleri ve renklerdirmeleri son derece güzel olmasına karsın konu olarak vasat bir seriydi.Mangasını okuduktan sonra animesi çok eksik ve mantıksız kalıyordu.İkinci sezonda sadece 2 bölüm mangaya uyuyordu ve ilk sezondan bile vasattı.Ana karakterler hariç diğer canaavr çizimleri çok berbat ve ucubeydi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 seriyide bitirdim çizimleri güzel ancak senaryo basit ve aşırı :quyari:

Mangasını da merak ettim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dostum mangası gercekdende güzel senaryosu daha iyi hazırlanmış :birsey gelmez:kesin oku derim

2 seriyide bitirdim çizimleri güzel ancak senaryo basit ve aşırı :quyari:

Mangasını da merak ettim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

3.sezon çıkma ihtimali var mı bazı yerlerde 2011 filan diyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. sezon değilde remake yapılmalı.Seri karakter çizimleri hariç vasat bir seri.Mangası serisine oranla oldukça sağlam ve tutarlı.Tsukune karakteri ezik kral olarak tahta geçiyor iki sezon boyunca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni izleme fırsatı bulduğum bir seriydi, boş zamanımı değerlendirip izlemiştim, acıkcası beğendim ama tatmin edici değildi. Favori karakterimde Mizore:P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geçenlerde Remzi'de Manga'larını gördüm. Meraklılarının bilgisine :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3.sezon çıkar mı?

bir yerde 7 mayıs 2011 filan diyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Valla ilerde 3. sezon çıkar mı bilmem ama bu openin diye gösterilen videodaki tüm görüntüler eski sezon bölümlerinden alınma bunu belirteyim. Umarım çıkar tabii, orası ayrı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. sezon biraz zor. Anime manganın hikayesini katletti. Manga hikayeli harem türündendi, anime ise tipik harem anime oldu. Ama bir Brotherhood vakasıda buna olursa müthiş olur orası ayrı :parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bencede yeniden yapılması lazım.Gerek savaştıkları düşmanları gerekte başrol tamamen ezikti.Bizim salak oğlanın tek yaptığı kızın haçını çıkartmaktıki görsel olarak iyi bir başrol gibi dursada en kötü ve başrollerden biriydi.Mangasına devam ediyorum ve animeye oranla baya sağlam.Kızlara gelince animede ecchi öğesi olarak yer kaplıyor hepside.Özellikle Kurumu karakteri mangada çok sağlam ve fedakar bir karakterdir.:neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu ilk seri mangasına biraz uyuyor. İyi başlayan ama sonradan bozan bir seri 2. seride öyle bir sonlandırıyorlar ki 3.sünün çıkmasını engelliyor çıksa da kimse izlemez. Açıkçası mangası iyi gidiyor. Ona uyup yeniden çekerlerse gayet başarılı bir seri çıkabilir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?