Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Film Oluyor!

Tenbatsu

Önerilen İletiler

Bleach çirkin olur sanırım, Akira hakkında hiçbir fikriim yok, Death note ise güzel bir yapım olabilir diye düşünüyorum. Yine de söyleyeyim, filmler çıkarsa sakın anime filmi gözüyle bakmayın, normal bambaşka senaryolu bir filmmiş gibi izleyin anca öyle güzel olur sanırım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 50
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Tenbatsu

10

• Kisiliksiz

5

• Aurora Borealis

4

• sera myu

3

Bleach pek sevmesen de kesin izlerim

tuaf bir film olacak bu kesinrer1

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimonoyu çekik gözlülere yakıştırıyorum. Amerikalı giyince, özenti havasındaymış gibi geliyor gözüme.

Abi biz giyelim :D. Bak şahane olur :D. Cüneyt Arkın'ıda alırız OoOooo bak gör o zaman şenliği :D. Ichigo japona benzemiyor ki hiç :D. Gözler zaten çekik değil. Aynı amerikalı. Bence amerikalı oynamalı :D.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dediğim gibi izlemediğim için fazla bir şey diyemiyorum. Ama zaten anime çizimlerindeki karakterleri Japona benzetemesekte bir şekilde Japon izleyicisi için Japon olduğunu hissettiren bir hava mevcut oluyor. "kimono"da bu havayı oluşturan etmenlerden biri sanırım.

Cüneyt abi olayına gelirsem: Kimonoyu giyer mi giymez mi bilmem ama? Zamanında Star Wars görüntüleri eşliğinde motorsiklet kasketini takıp dünyayı kurtarmış adam, bu konuda kesin birşey diyemiyorum. Cüneyt abinin ne yapacağı belli olmuyor doğrusu.

(Not: Yukarıdaki satırları, "Dünyayı Kurtaran Adam"ı sevip, Oğlu ekiyle piyasaya sürülen ucubik devamından nefret eden biri olarak yazıyorum)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence film berbat olucak gene, sanki baska senaryo falan kalmadı da animelere el atıolar ben yapılırsa izlerim kesinlikle gene ama bisi beklemeden tabii ki ins sasırtır beni diyorum ne diyim baska...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
Bence film berbat olucak gene, sanki baska senaryo falan kalmadı da animelere el atıolar ben yapılırsa izlerim kesinlikle gene ama bisi beklemeden tabii ki ins sasırtır beni diyorum ne diyim baska...

bleachmovie4ragingsun.jpg

rising sun?????

bulpa bulka bu isimmi

ama hollow varqhey

bleachmovie4ragingsun

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dragon balı hiç beğenmemiştim ama death notu yaparlarsa çokta kötü olucağını düşünmüyorum. akira içi hiç bir şey diyemem. kitap uyarlaması olan filimlerde ki başarı oranı neyse, seri olan animelerin live uyarlamasıda (hele de amerikalıların!!!!!) ancak o kadar başarılı olabilir diye düşünsem de gene de bleach'in ovaları gibi, esinlenilmiş bir filim olacağını düşünüyorum.eh esinlenmede animesinden bağımsız değerlendirileceğinden görmeden bir şey demek zor ama oyuncu kadrosu ve senaryoyu cidden merak ettim. kendi adıma bir şey bulacağımı sanmıyorum. bu tarz (dragonball ya da naruto gibi) serilerde başarı şansları çok düşük keşke kısa ama ses getiren başka serilere bulaşsalardı..

not: kişilksizin koyduğu kapak, kapak olmuş:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dragon balı hiç beğenmemiştim ama death notu yaparlarsa çokta kötü olucağını düşünmüyorum. akira içi hiç bir şey diyemem. kitap uyarlaması olan filimlerde ki başarı oranı neyse, seri olan animelerin live uyarlamasıda (hele de amerikalıların!!!!!) ancak o kadar başarılı olabilir diye düşünsem de gene de bleach'in ovaları gibi, esinlenilmiş bir filim olacağını düşünüyorum.eh esinlenmede animesinden bağımsız değerlendirileceğinden görmeden bir şey demek zor ama oyuncu kadrosu ve senaryoyu cidden merak ettim. kendi adıma bir şey bulacağımı sanmıyorum. bu tarz (dragonball ya da naruto gibi) serilerde başarı şansları çok düşük keşke kısa ama ses getiren başka serilere bulaşsalardı..

not: kişilksizin koyduğu kapak, kapak olmuş:D

@worless Death Note live action var. 3 tane çekildi hemde. Bir bak istersen ben beğenmediğim için izlemedim. Beğenmememin sebebi Ryuk'u gördüm dedim bu ne ya palyaço gibi izlemedim. Belkide güzeldir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@worless Death Note live action var. 3 tane çekildi hemde. Bir bak istersen ben beğenmediğim için izlemedim. Beğenmememin sebebi Ryuk'u gördüm dedim bu ne ya palyaço gibi izlemedim. Belkide güzeldir...

ben onları amerikan yapımı değil diye biliyorum. amerikan yapımımı ki?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben onları amerikan yapımı değil diye biliyorum. amerikan yapımımı ki?

Death Note film hakları Warner Brothers'a aitmiş az önce araştırırken okudum.

IMDB'ye baktığımda Death Note 2011 diye bir şey var. Bir film daha yani.

Biri şunu çevirebilir mi?

North American Remake

In 2007, the Malaysian paper The Star stated that more than ten film companies in the United States had expressed interest in the Death Note franchise. The American production company Vertigo Entertainment was originally set to develop the remake, with Charley and Vlas Parlapanides as screenwriters and Roy Lee, Doug Davison, Dan Lin, and Brian Witten as producers. On April 30, 2009, Variety reported that Warner Bros., the distributors for the original Japanese live-action films, had acquired the American rights for the remake, with the original screenwriters and producers still attached. The release date is tentatively set for the year 2011.

Wiki

Birde bir sitede yazılanlara göre şöyle bir şeyler var. Aynen kopyalıyorum. http://deathnote.qforum.biz'dan 7yedi yazmış ekleyelim hemen. Videolar ve linkler var yazıda siteye üye olmadığım için göremeyeceksiniz.

Not:Dönmedim,sadece şu aralar özellikle Amerikan sitelerini ve bazı anime sitelerini kasıp kavurmakta olan önemli bir olayı anlatıp kaçmak istiyorum çünkü siz duyduğunuzda yüksek ihtimal filmin yönetmeni açıklanmış olay tamamen medyaya düşmüş olacak.(bu da 2010 yazını-ilkbaharını bulur ki ohoooo)[/i]

İlk başta önsezilerime dayanarak söyleyebilirim ki tüm önyargıları yıkacak bir film olacak.Evet cast adaylarında da herkesi şaşkına çevirecek adaylar var ama dediğim gibi Death Note diğer uyarlamalara göre (Örneğin Dragonball faciası) daha kolay bir adaptasyon temasına sahip Örneğin,film New York ve ya Manhattan'da olanlar ise kolejli bir öğrencinin başından geçebilir.Üniversite ise Harvard ve ya Columbia (NY'ye yakın olması açısından icon_razz.gif ) olabilir.Kısacası ben filmden umutluyum.

Çünküüüüü

deathnotensg.jpg

DEATH NOTE FİLM HAKLARI WARNER BROS'DA

Tsugumi Ohba tarafından yazılan ve Takeshi Obata tarafından çizilen ünlü manga serisi Death Note‘un film hakları Warner Bros. tarafından satın alındı. Toplam 13 ciltten oluşan manga serisi daha sonra epey popüler bir anime serisi olarak uyarlanmış ve üç adet Japonca filmi çekilmişti.

Filmin senaryosunu yazması için Charley ve Vlas Parlapanides (War of the Gods) ile anlaşılmış durumda. Açıklamalara göre film 13 ciltlik manga serisinin ilk üç cildinden uyarlanacak ve daha önce çekilmiş olan Japonca filmlerle herhangi bir bağlantısı bulunmayacak.***

--Bu noktada devreye girmek istiyorum çünkü filmin hakları Warner'da olsa bile Vertigo Entermaint ile ortak olarak çekilecek.Araştırdığım zaman çok kafam karışmıştı,sizde araştırırsanız yüksek ihtimal bununla karşılaşacaksınız,bir yerde Warner bir yerde Vertigo onunla ilgili kısmı da şöyle ekleyelim:

İşte size bir konsept: Kolejli bir öğrenci kaybolmuş bir “ölüm defteri”ni kazara bulur ve bir insanı düşünerek adını deftere yazdığında o insanı öldürebilme yeteneğini kazanır. Bu nasıl bir güç dersiniz? Bu kişi arkadaş olarak kalmasını istediğiniz biri olabilirdi. Ya da maaşına reddedemeyeceğiniz bir zam isteğinde bulunan bir işçi olabilirdi.

Bu hikaye çok satan Japon mangası “Death Note” (Ölüm Defteri)’ne dayanıyor ve öyle görünüyor ki yakında size yakın bir sinemada gerçek aksiyon uyarlamasına rastlayabilirsiniz. Warner Bros film haklarını satın aldı ve Tsugumi Ohba tarafından yazılıp Takeshi Obata tarafından illüstre edilerek Shueisha Şirketi tarafından yayınlanan ilk 3 kitabı film için temel alacak.Warner Bros Pictures daha önce 3 adet Death Note filmi yapmıştı, ancak yeni versiyonları orjinal mangadan esinlenerek hazırlanacak.

Vertigo Şirketi’nden Roy Lee ve Doug Davison filmin yapımcılığını,Brian Witten ve Dan Lin’in Lin Şirketi’yle beraber üstlenecekler. Senaryo yazarları Charley ve Vlas Parlapanides (aynı zamanda War of the Gods, Live Bet filmlerinin de senaristleri) filmin senaristliği üstlenecekler.Oyuncu kadrosuna dair henüz bir açıklama yapılmadı.Öyleyse, söyleyin bize, bu, görmek istediğiniz bir yapım mı? Böylesine bir güç isteyen var mı?***

-------------

Şimdi gelelim özel kaynaklardan ve kendi seçimlerimden ortaya karışık possible cast(Olası yönetmenler David Fincher haricinde youtubedan alınmıştır,Peter Jackson'ı ise çoğu sitede görebilirsiniz):

Olası Yönetmenler

Tim Burton:Genellikle hayran seçimi bir istek,bu yüzden olma olasılığı %20.Tim Burton'dan ve onun neden bu kadar çok istendiğinden bahsetmeme gerek yok sanırım.

Peter Jackson:Çok olası bir seçim hatta bazı siteler onun çekeceğini söylüyor.Üç kez Oscar kazanmış,King Kong ve Yüzüklerin Efendisi filmlerine yönetmenlik yapmış biri.Anlayacağınız kaliteli bir isim ama hayranlar onu istemiyor.

Rob Zombie:Soyismindende anlaşılacağı gibi genellikle korku filmlerinde yönetmenlik yapmış biri.Şahsen DN kült korku olmadığından ordaki akıl oyunlarının üzerine eğilebileceğini sanmıyorum.Olma olasılığı biraz yüksek.

David Fincher:İşte adamım! Aslında bu film için en uygun isim.Filmin çıkacağını ilk duyduğumda "O olmalı!" dedim.Neden diyorum çünkü David işin ne korku ne de akıl kısmını ön planda tutuyor her zaman ölçüyü tutturabilen biri.Şaheser çekim teknikleriyle en kötü filmi bile kotarıyor.Onun filmlerinde genellikle cansız nesneler ön planda oluyor ve Dn'de de bir cansız nesnenin (bir defter mesela) ön planda olduğunu düşünürsek çoğu iyi yönetmenden daha iyi.Kendisini Panic Room'dan tanırsınız,onun tek izlediğim filmi o ve konu ne kadar sönük olsa bile David Fincher'ın o eşsiz çekimlerine kapılıp gidiyorsunuz.Kameranın evin içinde dolaşımı o kadar iyiydi ki kendim orda yürüyorum sandım o derece müthiş.Ayrıca kendisi Benjamin Button'ın da yönetmenidir yani bir Oscar adaylığı vardır.Ve eğer yönetmen o olursa o tekniklerle defterin düşüşü müthiş anlatılır.Ne yazık ki kötü haber;kendisi Facebook hakkında bir film çekiyormuş.Ama yetişirse neden olmasın?Olma ihtimali bir hayli yüksek

Olası oyuncular:

Light Yagami:

Adaylar şu şekilde;Zac Efron,Chase Crawford,Kevin Zegers ve orada burada "Onu oynayacam ben baa ne istiyom onu" diyen bir adam Arthur Zwedich (onun adaylığı biraz garip geliyorum oraya)

Bilindiği gibi hikayenin kilit karakteri olan Light Japon versiyonda iğrenç,tırnakları yenmiş bir "çocuğa" verildiği için çoğu DN hayranı tarafından film beğenilmemişti.Çünkü herkes bilir ki bir Light karizması vardır ve animenin çoğu sürükleyiciliği de bu sayede gerçekleşir.EEe Lighto tipitip olursa eğer...

Zac Efron: Evet sayın seyirciler kendisi en en en olası aday %70 civarı denilebilir.

84835-0009kp8w_super.jpg

Kesinlikle kendisinden nefret ediyorum ama ne yazık ki feci bir şekilde benziyor.Hatta Zac hayranları sırf bunun için site bile açmışlar:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kendisi kadar cuk bir başka aday da yok üstelik.Bilindiği gibi özellikle 16-17-18. bölümlerde Light'ın o keskin bakış yerine (23 yaşında gösteriyordu resmen) birdenbire 19 yaşında kocaman klasik anime göz versiyonunu Chace ya-pa-maz.(Yani masum çocuk imajı,olsa bile o şekilde olmaz.)

Şimdilerde düşünüyorum da kendisi bir Teen-Disney olduğu için çok önyargılıyız kendisine karşı.17 Again filmini (hatta hiçbir filmini) izlemedim ama ordaki performansıyla kendini aştığını söylüyorlar.Ve bakın bir DN sever fan made bir fragman yapmış ben bile izlediğimde "Acaba?" dedim.Buyrun:

(Video da o Japon çocuğun yenmiş tırnaklarını da görebilirsiniz)

Kendisi ayrıyetten Death Note başta çoğu animeleri de çok seviyormuş.İnanmıyormusun?

Buyur ve kendi gözünle gör: [You must be registered and logged in to see this link.]

Kendi ağzından "Death Note " ve "Desu Noto" öbeklerini özellikle farkedebilirsin.

Bence kendisine bir şans verilmeli,hem kimbilir belki gerçektende bir oyuncu olarak kabul edilebilir.Sadece önyargılarımızdan arınalım arkadaşlar.İnternette çok korkunç tepkiler okudum yok efendim,"İzlemem boykot ederim" tarzı absürd önyargı fışkıran tonla yorum var.Ve benimde nefret ettiğim biri olmasına rağmen "EVET DENENMELİ!" diyorum.

Chace Crawford:

the-haunting-of-molly-hartley-chace-crawford-shirt-and-tie.jpg

Ovv şimdi bu fotoğrafı gördümde anaeğm dedim =P Evet dehşet benziyor,ayrıca youtube da bir fan-cast'te bir fotosu var oy oy oy kaşlarının kıvrımları bile aynı Kira ile.O dehşet bakışları şükela kalitede verebilir.Her yerde arıyordum oh buldum onu da buyrun Kira bakışı neymiş görün efendim:

chace-crawford%5B2%5D.jpg

Nevet çok benziyor fekat kendisi o masumane bakışı veremez ne yazık ki.Kaşlar çok büyük bir sorun teşkil ediyor.Olursa ne ala olmazsa pekala misali

Sanırım çok konuşuyorum ondan şu Arthur hikayesini verip diğer karakterleri söylerek geçelim (fotolara siz bakın bir zahmet)

Arthur Zwedich:

Kendisi tabiri yerindeyse bu rol için Vertigo'ya yalanıp yalanıp duruyor.12 yaşından beri oyunculuk çalışıyormuş haberleri duyunca Vertigo'ya başvurmuş çünkü Light Yagami'yi canlandırmayı çok istiyormuş.(Bu facebook ve youtube'da yazdıklarının karışımıdır.) Kendisinin onun kadar "hot" olduğunu düşünüyormuş (yok daha neler) ve youtube'a Rupert Grint taktiğiyle video yollayıp arka topluyor facebook gruplarına üye olup "Destekleyin beni" diyor.

Buyruun >>>>http://www.youtube.com/watch?v=8aormsYilRk&feature=related

Ama şöyle sorunları var ve bu yüzden olma ihtimali %15 diyorum kendisine;

1)Bir Amerikan ve ya İngiliz değil Alman.

2)12 yaşından beri oyunculuk çalışıyorsa oynadığı çok kaliteli filmler olması lazım ki Light seçilebilsin.Sonuçta karşısında Zac ve Chase'e burun kıvıran bir güruh var ve rakiplerinin gücünü bilmem söylemeye gerek var mı?

3)Bana "Ama Robert Pattinson'da böyleydi" demeyin çünkü HP gibi müthiş bir referansı var.Ayrıca bir İngiliz.Ama bu oğlanın hiç biri yok.

4)Oyunculuk derecesinin en üst olması lazım Light bu boru değil ama "Oyunculuk ne ayak?" diyenlere "Onları merak etme sen" diye saçma sapan bir cevap veriyor.Evet bingo video da sadece fotoğraflar var.

5)Daha cast seçimleri başlamadan yalanmak da ne demek?! En nefret ettiğim şeydir.Kira'yı kesinlikle böyle biri canlandırmamalıdır.

--Kusura bakmayın ama işin özellikle Light kısmı yılan hikayesi icon_razz.gif Bu yüzden diğerlerini kısa kısa geçiyorum.

L

Jackson Rathbone:Eğer Amerikalı olması şartsa en olası aktör.

Robert Pattinson (evet ben bunu bugün gördüm) icon_surprised.gif

Joseph Gordon Lewitt

Lou Pucci

veee tabiikiii...

Kenichi Matsuyama

Misa Amane

Hilary Duff

Taylor Momsen

Britney Snow

Bence:Taylor Momsen

Near

Belki de en okkalı seçim

Liam Aiken

snicketpred.jpg

Matt

Drake Bell

Matsuda

Zach Braff

Mr.Yagami

Gary Oldman

bu böyle gidiyor.Daha kesin olmamasına rağmen istenilenler bunlar.

Eveet elmden geldiğince nabzı aktarmaya çalıştım,umarım başarılı olmuşumdur.Hayranların korkusu

Dragonball'a benzemesinden korkmaları ve Light'ın o havayı yansıtamaması.

Şimdilik imDB'De 2011 gözüktüğünden bunu yazdım.Geçicidir,umarız daha erken olur değil mi?

*** = Alıntılar.

EK:

Chase Crawford'un benzetemeyeceğini düşündüğüm hal budur:

LightInnocent2.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:dft005: ellerine sağlık sıkı bir cevap geldi bu kadar detaylı bir cevap beklemiyordum...şuan için tek söyleyeceğim yonetmen seçeneklerinden burton bu film için ideal değil (her ne kadar fantastik filimlerde isim yapmış biri olsada..) zac = kira benziyor olsalarda o role uygun arzulu ve deli bir karakteri oynayabilecek yenekte değil. pattinson = L ne alaka ya (ne twilightmış be) bu kesinleşirse zaten direk izlemem...Rathbone bana hep deep'i hatırlatıyor..lewitt ve pucci lewitt de eh bir yere kadar diyebilirm puccide ne alaka ya.. Kenichi Matsuyama tabiki en ideali.(görsel olarak oyunculuğunu bilmiyorum.)animeler dokunmasınlar hiç bence. fikrimi, bu olasılık listesinden sonra tamamen değiştirdim.

ya şu yazıdan sonra bleach uyarlamasının oyuncu kadrosu biraz ürküttü beni yalnız ichigo için pattinson ismi zikredilirse işte cidden artık şaşırmam:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gerçekten çok detaylı bir araştırma olmuş ellerine sağlık tenbatsu bnce de fincher bu iş için çok uygun olur ..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

keşke yeni başlik açilsaymiş bleach in içinde görmek beni pek şaşirtti *-* ama süper olmuş. :goz kirpma:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach ten tek film çıkmazki anca bleach anime filmlerini live action yapasalar daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesinlikle izlemem :S İzlersem bir daha bleach i izleyemeyeceğimden korkarım.Eğer ki 10 üzerinden 9.5 alırsa bu film bana söyleyin daha aşşa alırsa hayatta izlemem :000200690jk0xd:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence Akira, Bleach ve Death Note film olmayacak -en azından 2-3 yıl daha-, Voltron ve Full Metal Panic! olayındaki gibi birisinin asparagasına geliyoruz bence. Elde Teaser yada çekim arkası görüntü olmadıkça artık hiçbirşeye inanmamaya karar verdim artık.

James Cameron'un ön prodüksiyon/senaryo yazım çalışmalarını 2001-2002'den beri yürüttüğünü bildiğim Battle Angel Alita projesi yakın zaman için ortaya çıkabilecek tek gerçek batı kaynaklı live action olacaktır kanımca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
Dragon ball örneğinden rezalet olacağını tahmin ediyorum, bence abd kapitalizmi:gul gul: animeye dokunmamalı...:qtehlikeli:234yt7:qtehlikeli:

Bencede eğer batıracaklarsa anime ve oyunlara dokunulmamalı tabi ki de insanın gözünde ki değerini tabiri caizse karizmasını çiziyor resmen lakin yerinde ve güzel yapımlar ile bu desteklenirse o zaman da tam tersi olur o ayrı konu neyse gönjlümüz iyi yönde olmasının yanında İNŞALLAH batırmazlar ;) Hayırlı Ramazanlar:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Ehh tamamen fan yapımı bir iş bu gürüntü Tenbatsu^^ Görüntülerde Matrix bile var fark etmedin mi? XD

Yapılmasın live action bleach'e istemiyorum ben :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben istiyorum, yapılsın, profesyonel cosplay seyrederiz ufkumuz açılır azcık :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ehh tamamen fan yapımı bir iş bu gürüntü Tenbatsu^^ Görüntülerde Matrix bile var fark etmedin mi? XD

Yapılmasın live action bleach'e istemiyorum ben :D

gerçektende amatörce duruyor....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadasşlar dragon ball örnegi vermıişlker ama ben seyrettıgım dragol ball gercekten de süperdi nasıl kötülediniz anlamam yanlız ben dragon bal2000 mi nedir onu seyretmedim benim seyrettigimde

birebir animede kı gibi idi songuku küçük kuyruklu, bulma, şekil degiştiren domuz ve uçan bulut falan konu birebir manga ile beraberdi ki ben bunu cok eskıden seyretttim yani cok eskı bır yapım idi ve o zamana göre cok iyi cekmişlerdi..

gelelim esas konuya animenin konusunu sadık kalarak karekterler benzetilerek burda sırf o aktör cok iyi diye degil akrekterlere benzemesinden baksediyorum düşünsenize orihimeyi düz gögüslü bir aktör ve rukiyayı 90-60-90 bir aktör oynadıgını sacma olmasın benzesin adam gibi..

konu zaten var kasmaya gerek yok amireikan sinemasının sevdıgım tek yönü su bılgısayar efektını yapabılmesi en iyi sekılde bunuda yaptılar mı ?

""BLEACH""" tadına doyulmayacak gibi olur diye dusunuyorum..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

İlginç Ulqiorra da mı varmış filmde. Peh... XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?