Jump to content
  • Kayıt Ol

Ejderha Dövmeli Kız - Stieg Larsson

martikanadi

Önerilen İletiler

Farklı olduğu için deli muamelesi gören ve toplumca dışlanan bir kız, kaynağını açıklamak istemediği için hapiste yatmayı göze alan bir gazeteci, yeğeninin ortadan kayboluşunu bir türlü çözemeyen yaşlı bir milyoner.... Bu üç kişi arasında gelişen hikayeler bütününde aşk, ihtiras, acı, nefret ve daha fazlası...

Bir davayı araştıran, 3 ay hapis cezası almış gazeteci, takıldığı yerde ona yardım etmesi için bir kızla anlaşır bu ufak tefek ancak oldukça başarılı kız acaba davanın gidişatına bir yön verebilecek mi? Yoksa herkes başladığı yere geri dönecek ve hiçbir şey olmamış gibi mi davranacaklar? Ölüme yakın bir milyonerin isteğini kabul ederek giriştikleri bu işin sonucu acaba ne olacak???

Çok yoğun ve harika dedirten bir kitap değildi bence, ama insanda merak duygusunu uyandırmıyor dersem yalan olur. İnsanı kendi içine çeken acaba dedirtebilen yarı tempolu yarı sakin ilerleyen hoş bir kitap....

okumayanlara tavsiye ederim....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

1

• martikanadi

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Okumuştum.Filminide izledim. değişik olmuştu. Ama kesinlikle başarılıydı diyemem. Bu kitapdan öyle bir film izlemek biraz hayal kırıklığıydı serisi çevrilir umarım kitabın

tanıtım için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?