Jump to content
  • Kayıt Ol

Pandora Hearts

bLueeekun

Önerilen İletiler

İkinci bi Claymore vakası. Hatta Claymore bile bu kadar açık bırakmamıştı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 40
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Edanon

8

• Shean

7

• özz

4

• Tensei

3

En Çok Yazanlar

off off!! neden güzelim serileri bu hale getiriyorlar? :uzuldum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla şimdi izledim altyazılı halini de, bu claymore'dan en az yüz kat beter.

Claymore'da açık bıraktıkları şey en azından... Neydi ismi o kızın... İşte onun intikam alamaması olmuştu. Tamam mangasında sonradan konu değişti ama o da anime bittikten sonra oldu.

Bunda her şey havada kaldı. Her şey. Gizemlerden açıklananı hiç yok. Zaten ikinci bölümden bildiğimiz şeyleri açıkladılar bitti. Glen ve Jack'in hikayesi, Lacie, ikizlerin geçmişi, Gil ve Vincent'ın geçmişi, Sabrie Trajedisi'nin nedeni, Zwei'ın gerçek kimliği, Glen'nin geri gelişi, Baskervillelerin planları, Oz'un sonu...

Kaldı mı başka? Aklıma bunlar geldi şimdilik ama daha bilinmedik çok şey var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animesi ilk 10 bölüme kadar falan iyiydi.Sonra Animasyon mu bozuldu,yoksa hep bozuktuda benmi 10. bölümden sonra farkettim bilmiyorum fakat çizimler aşırı kötü gelmeye başladı.Seslendirmeler falanda pek mükemmel değildi bence.

Konuya-Animenin nasıl konu işledigine gelecek olursak,Animesinin böyle birşey yapacagı zaten belliydi bence.Abuk subuk bir şekilde bitirdiler,en azından sonu düzgün bırakıp 2. sezona fırsat verselerdi 7/10luk bir seri derdim genelde.Şimdi sonuyla birlikte baya kötü bir not alır benden.pek kötü not vermem animelere ama bu 4/10 falan anca yani.Animenin sonu bence çok önemli.Herkes ölsün ama düzgün bir şekilde bitsin onada razıyımda,böyle rezalet sonlara pek dayanamıyorum.

Fakat mangası bu konuya göre çok daha mükemmel.Hem çizimleri benim hoşuma gidiyor.Hemde konuyu işleyiş tarzı iyi.özellikle şu 41de çıkan yeni baskeville üyesi Lily baya hoşuma gitti xD.

Böyle bir son yapacaklarına 20. bölümde zart diye animeyi bitirselerdi çok daha iyiydi bence.En azından bi 2. sezon umudu olurdu.Claymore'a sövüp sayıyoruz daha hiçbirşey belli değil diyede,buna ne demeli hiç bilmiyorum.ana konuyla ilgili zerre birşey açıklamadılar.öyle oldu bittiye getirdiler.Neyseki mangası var.Ah biraz daha hızlı çıksa keşke 1-1.5 ayda bir çıkmasa çok daha iyi olacak ama.napalım elimizdeki ile idare ediceğiz artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animesinin son bölümünü az önce izledim, berbat. Son 3 bölüm direk fillere girip. Benim gibi fanların canını çıkardılar. Birşey açıklıcaklar diye kaç haftadır bekledik, bekledik bulabildiğimiz tek şey "love love power" oldu.

Mangasını okumaya devam ediyorum ama hala 41.chapterı çıkarmadılar. Raw olarak okudum ve geçmişe ait bir çok şey ortaya çıkıyor. İngilizcesini hala bekliyeceğim. Animesinin sonunu yarım bitirselerdi, mangadan devam ettirselerdi bizi çok daha iyi olurdu. Animeyi echo'nun geçmişine kadar getirip bitirselerdi diyorum.Claymore bu sonun yanında olağanüstü seri kalır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bize okuyacak bir manga daha çıktı desenize öfff!!

bundan sonra yeni çıkan serileri izlemek için atlamıcam hemen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Seri açıklarla bitti ve ben bunun sebebinin ikinci bir sezon olmasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Devam eden bir manga olduğu için böyle bir son bekliyordum daha önce de söylemiştim.

Soru işaretleri ile bitmiş olması muhtemel bir ikinci sezon olması durumunda kolay bağlantı yuapılmasına olanak sağlayacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yani böyle birşey yapılmaz.Tamda sahiplenmeye başlamıştım bu animeyi :) Halbuki ne güzel başlamıştı herşey :) Birden 10.bölüm vakası oldu Akuma'nın dediği gibi.Çizimleri basitleştirmeye başladılar ve şimdi de böyle bir son.Yine manga arayışlarına dönücem anlaşılan...

:sonuncu::sonuncu::sonuncu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni bitirdim. Ve doğal olarak evet ben de hiç sevmedim son bölümünü. Ama finali bir yana çok güzel bir seriydi bence, izlerken hiç sıkıldığım olmadı ki bu baya nadir bir durum benim için. Çizimleri, karakterleri işleyişleri, müzikleri, aksiyonu falan fişman gayet iyiydi beklentilerimi karşıladı. Ama sorun serinin böyle eee şey gibi ortada bırakılması. Umarım ikinci sezon gelir. Daha işlenecek çok konu, karakter var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Neeeee :aglama3: ikinci sezon yok mu ??? Yıkıldım bittim bayılarak izledim ama böyle yarım olmuyor :2046d6d41b: illa kendimiz mi yazalım sonunu...

Mangasını okuyabilen arkadaşlar ( ben İngilizce bilmiyorum ondan okuyamıyorum) okuduklarınızı anlatsanız süper olurdu hani :)....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

arkadaşlar bu animenin mangasını okuyan birilerileri var mı aranızda? kıt ingilizcemle okuyorum birçok kısmını anlıyorum ama anlamadığım kısımlar kafamı çok kurcalıyor ayrıca animenin yarım kalması ikinci sezonu olacağı hissini kuvvetlendirsede manganın her bölümündede yeni sorular çıkıyor karşımıza sanırım manga bitmeden ikinci sezon gelmez :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 11 ay sonra...

Pandora Hearts Bence güzel bir konuya sahip Devamı çıkmazsa ancak çok kötü olur ve devamı çıkıcağınıda sanmıyorum... Çoğu yerler boşlukta...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

MAL'da ikinci sezonu olacak diye duymuştum ama yalanmış ne yazık ki :( En sevdiğim serilerden biri Pandora Hearts. Her şeyiyle çok güzeldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

Pandora Hearts muhteşem bir anime bence , ancak mangasında günceldeyim ve olaylar muhteşem ileerliyor diyebilirim. Ikinci sezonu ben de çok istiyorum umarım çıkar *-* ama benim tavsiyem beklemeyin mangayı okuyun , çizimler daha kaliteli kesinlikle ayrıca ^-^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşlar bu animenin mangasını okuyan birilerileri var mı aranızda? kıt ingilizcemle okuyorum birçok kısmını anlıyorum ama anlamadığım kısımlar kafamı çok kurcalıyor ayrıca animenin yarım kalması ikinci sezonu olacağı hissini kuvvetlendirsede manganın her bölümündede yeni sorular çıkıyor karşımıza sanırım manga bitmeden ikinci sezon gelmez :(

mangayı okuyorum ben anlıyorum ama kafam karışmıtor diyemiycem hani aa bu karaktere böyle birşey mi olmuştu? modlarına çok girdim :D her olayda ağzım açık kaldığı için yani O.O *anlatamadı* ama muhteşem yani manga *-*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?