Jump to content
  • Kayıt Ol

Çeviri İstekleri Buradan

fudy

Önerilen İletiler

Kesinlikle ama kesinlikle Saint Seiya orjinal mangasının ve animesinin çevrilmesi lazım. Yeni çıkan versiyonu bu kadar ilgi çekmişken hala çevrilmemesi garibime gidiyor. Orjinalini izleyen birisi Lost Canvas'ı -genelde- izlemiyor. Çünkü orjinalinde bunun anlatım şekli daha güzel. Bu seriye girişecek bi babayiğit aranıyor:qzirvede:. Kendine güvenen biri yok mu :s45: Burda koca serinin Türkiyede çeviren isimle anılmasından bahsediyorum. Artık bir çıksınn lütfennnnn:023:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • İleti 268
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

16

• Kisiliksiz

12

• fudy

12

• sera myu

11

bunları da eklersen sevinirim fudy :)

.glass mask

.Harukanaru Toki no Naka de

.Hidamari Sketch

.Hiyokoi

.I'll/CKBC

.Isekai no Seikishi Monogatari

.Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu

.Kaiba

.Kaiji

.Kaikan Phrase

.Kamichu

.Kita e ~Diamond Dust Drops~

.Kodomo no Omocha

.Koi Suru Tenshi Angelique

.Kuchu Buranko

.Kure-nai OVA (seriyi soa çevirmişti ama ova çevrilmedi diye biliyorum)

.Maria-sama ga Miteru

.Mitsu x Mitsu Drops

.Mitsudomoe

.Moyashimon

.Okusama wa Joshikousei

.Pani Poni Dash!

.Romeo no Aoi Sora

.Saint Beast

.Saiunkoku Monogatari (bu serinin şimdiye kadar niye çevrilmediğini anlamıyorum)

.Saiyuki

.Sexy Commando Gaiden: Sugoiyo!! Masaru-san

.Shion no Ou

.Shonan Junai Gumi

.Shoujo Fight

.Spiral

.Switch

.Taishou Yakyuu Musume

.Tokimeki Memorial ~Only Love~

.Ultra Maniac

.Victorian Romance Emma: Molders Hen

.Yojouhan Shinwa Taikei

.Yumeiro Pâtissière

.Kyou kara Maou (ookiku furikabutteyle birlikte izlemeyi en çok istediğim seri ama biraz uzun)

.Dear boys

.Major

.Touch

.Yawara (bunlarda izlemeyi istediğim spor animeleri)

.Oniisama e... (bunun ilk 2 bölümünü izledim eski olduğu için çok saçma taraflarıda var ama sarıyor)

bunlarda çevirisi duran animeler

.asagiri no miko

.canaan

.lady georgie

.maria holic

.over drive (animanist durdu ama devam etme ihtimalini bilmiyorum izlerken çok keyif almıştım)

.Tatakau Shisho- The book of bantorra (bu animeyide çok sevmiştim ama yarım kaldı devam ederse çok güzel olur artık niyeyse divxplanette bi anime başlayınca o animenin biteceğine inanasım gelmiyor)

.koutetsu sangokushi (animeou durdurduğunu açıkladı)

.Rave master (trinity raven durdurdu bu projeyi galiba)

ayrıca

.X (lütfen bu animeye el atsın biri)

.RG Veda

.Tokyo Babylon

senin için biraz zor olacak fudy bunların hepsini eklemek ama en azından listenin büyük kısmı bitecek :biyik gulme: bu serileri çevrilmedi diye biliyorum eğer aralarında çevrilen varsa şimdiden özür

edit: demokanın ve özz'ün mesajı üzerine düzeltildi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Black Lagoon sezon -3 Epi-1 Cıkmış:25550:

Sezon-3 çevirecek bir arkadaş varmı ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@sera myu;

-Beck'in devamı çevrildi ve bitirildi. Divxplanet'te ararsanız bulacaksınız.

-Ichigo Mashimaro ise Manga Suyu grubu tarafından fansub yapılmaya başlanıldı.

-Shinigami no Ballad ise( http://www.animemangatr.com/forum/sizin-cevirileriniz/2172-shinigami-no-ballad-6-6-a/))

-Hikaru no Go ise http://santoryufansub.wordpress.com/ yapıyor ama uzunca bir süredir güncel gelmediği için geleceği meçhul.

-X'in uzun zaman önce çevrildi diye biliyorum, 'el atın' kastınız daha kaliteli bir altyazı istiyorum ise o ayrı mesele...

Epey de uzun bir liste vermişsiniz bir kısmını incelemeyedim bile :D Ama bazılarını benim de çevrilmesini istediğim seriler var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@sera myu;

-Hikaru no Go ise http://santoryufansub.wordpress.com/ yapıyor ama uzunca bir süredir güncel gelmediği için geleceği meçhul.

-X'in uzun zaman önce çevrildi diye biliyorum, 'el atın' kastınız daha kaliteli bir altyazı istiyorum ise o ayrı mesele...

Epey de uzun bir liste vermişsiniz bir kısmını incelemeyedim bile :D Ama bazılarını benim de çevrilmesini istediğim seriler var.

beck'e çok sevindim teşekkürler cevabın için. hikaru no go'yu uzun süredir güncel gelmediği için yazdım zaten kısa bir seri değil diye hatırlıyorum ama ekleyip eklememek sizin kararınız. x'in mevcut altyazıları gerçekten kötü ben izleyemedim bile ilk bölümden bırakmak zorunda kaldım. kesinlikle baştan ve güzelce çevrilmesi gerektiğini düşünüyorum o yüzden yazdım. :D bu arada yeri gelmişken çeviri kötü gibi sebeplerle anime belirtmeyin diye yazılmıştı ama bana pek doğru gelmedi bu. eğer animenin çevirisi tekrar çevrilmesini gerektirecek kadar kötüyse neden yazılmasın ki?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@ sera, candy candy' i bir grup çeviriyordu ama görüntü kalitesi iyi değil. altyazıyı ayrı veriyorlar mı bilmiyorum.

sera' nın listesinden kopya :)

ben de Major' un çevrilmesini isterim 1-2. sezonu hazır indirmişken qgüll

Lady Georgie' i de tekrar izlemek güzel olurdu, nostaljik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

özz bildiğim kadarıyla candy candy yi çeviren grup lady georgie yide çeviriyordu ama durdular ve çok uzun süredir güncelleme yapmadılar. ookiku furikabutte istiyorum ben de o zaman ana düşünce beysbol animesi istiyoruz :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende yarım kalan serilerin çevirilmesini isterim özellikle

Rahxephon

[ANN] [ANIDB

Final approach çevireceğim alt yazılarını buldum ama millete indirecek mkv veya raw olsa fansub ta yapabilirim.Bulursanız hardsub avi hariç link çeviriye hemen başlıyacağım.

[ANIDB] [ANN]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Black Lagoon sezon -3 Epi-1 Cıkmış:25550:

Sezon-3 çevirecek bir arkadaş varmı ?

Cinnet Fansub dan takip edebilirsin ilk bölümü çıktığında çevirmişti Ozman abimiz...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aaa ben bu siteyi bilmiyordum çok mutlu oldum görüncee sağol özz :023:

ben rahxephonun bittiğini sanıyordum, bitmediyse ben de isterim çevrilmesini izleyen herkesten güzel şeyler duydum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aaa ben bu siteyi bilmiyordum çok mutlu oldum görüncee sağol özz :023:

ben rahxephonun bittiğini sanıyordum, bitmediyse ben de isterim çevrilmesini izleyen herkesten güzel şeyler duydum.

Bende biter diye düşünüydum oysa daha 5 bölüm çevrilmemiş.Neyse artık çevrilince izleriz bizde..:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rahxephon

[ANN] [ANIDB

Final approach çevireceğim alt yazılarını buldum ama millete indirecek mkv veya raw olsa fansub ta yapabilirim.Bulursanız hardsub avi hariç link çeviriye hemen başlıyacağım.

[ANIDB] [ANN]

Final Approach raw buldum fakat ingilizce altyazıları ya da mkv olan bir sürümü yok ne yazık ki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Rahxephon

[ANN] [ANIDB

[ANIDB] [ANN]

http://www.nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=56136&showfiles=1

bağlantıda rawlar var ama uzantısı wmv yani mkvnin içine direk atamazsın yeniden kodlama ile kodeğini değiştirip mkvye çevrilebilir en azından hardsub olmayan bir sürüm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende Final Approach mkv torrent i var. Ayrica cevirmek icin yararli olacak yaninda zamanlamasi yapilmis rusca altyazisi da var. Video özellikleri olarak Mkv nin icinde 640x480 Mp4 video ve Ac3 ses var. Raw olarak da kullanabilirsiniz. Torrent hizi da epey iyi kontrol ettim 200-250kb arasi cekilebiliyo. Ihtiyaci olan kisi isterse, ben Sera myu ya iletirim Torrent dosyasini o da gerekli kisiye iletir. Kolay gelsin.

Edit : Verdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

[igauchex=100]http://img7.anidb.net/pics/anime/4997.jpg[/igauchex] ANIDB

Kachou Ouji adlı eski rockçı şimdinin evli ve çocuklu monoton hayatlı ofis adamı, gizemli ve güzel bir kadının vasıtasıyla, gitarını eline alıp eski grubunu toparlayarak ROCKın gücüyle kötü güçlerle savaşmak için zorlu bir hazırlığa girişir.

Tuhaf gözüksede bir hayli hoş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yazını okuyunca konusu çok ilgimi çekti biraz bakındım da çizimleri falan da çok güzel, 99 yılına aitmiş ve topu topu 13 bölüm. Ağızda hoş bir tat bırakacak, eğlenceli bir seriye benziyor. Bir de afişi çok iyiymiş yahu.*-*

Afişe sakın kanma. Daha çok müzik üzerinden gider diye ummuştum. Ama hep aynı parça üzerinden gidiyor. İlginç yanları: evli ve çocuklu bir adamın hem güzel yabancı ve beraberinde getirdiği yükümlülükle hemde ailesinden bunu saklamaya çalışması esnasında, hafif gülümseten, eskinin heyecanını arayan bir adam üzerine.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnan deminki mesajımda onu soracaktım "müzikler ön planda mı, öyleyse tadından yenmez!" diye, sormayı unutmuşum.

Aslında bana da yazını okuyunca böyle bir "Seven Year Itch" tadı vermişti bu anime. Beklentilerimi karşılayacak bir şeyler sunuyor belli ki.^^

Eh haliyle var. Ama beklentiyi minimumda tutmak en iyisi genede.

( O filmin aklımda kalan tek sahnesi: kadını umursamaz bir ifadede yatağa uzanmış adam ve ona tutkulu bir halde sarılmış Monroe'yu, bir yığın adamın çekerek uzaklaştırmaya çalışması. Arzulanma isteğindeki erkeği anlatan rüya sahnesi de işte budur.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu anime ordaki o zeka pırıltılı dialoglardan bir kaçına sahipse, yeter de artar bana.:D

Buarada bu kadar muhabbetini döndürdük, reklamını yaptık, bir talibi çıksa bari.:D

Görsel olarak bir gelgitler var ama tabii ki o filmin yanından geçemez. Yani dediğim gibi izleyecek olan için beklenti düşük tutulmalı.

Dediğin gibi alan çıkar inşallah. Ama kısa ve fazla zorlayıcı olmasada bitmeme olasılığı var. Başlayınca biter ama başlayacağında bitirme şevkini kendinde bulması gerek.

Neyse sırası gelmişken birde yenilerden bir istekte bulunayım.

[igauchex=80]http://img7.anidb.net/pics/anime/41624.jpg[/igauchex]Daha izleyemedim. Ama dingin ruhta farklı çizimler ilen 2010 mahsüllü bir dönem yapımı isteyenler için: Sarai-ya Goyou. 12 bölümcük buda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

öhömm! :) burası çeviri istek bölümü arkadaşlar, konuşmanızı başka başlıktan devam ettirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?