Jump to content
  • Kayıt Ol

Çeviri İstekleri Buradan

fudy

Önerilen İletiler

• İleti 268
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

16

• Kisiliksiz

12

• fudy

12

• sera myu

11

Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi bu animenin tüm bölümleri 8-9.bölümleri çevirilerini nerden bulabilirm yada çevirebilirmisiniz. cevap yazın

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gurren.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Anime ismi : Tengen Toppa Gurren Lagann

27 bölümlük güzel bir dizi fakat 13. bölümden sonra altyazıları yok. divx yada türkçe altyazıya bakın oralardada yok yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. daha önce istenmiş ama yanıt verilmemiş. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@bora_king; TTGL serisinin fansubu tamamlandı ve Türkçe altyazı çevirileri de belirli aralıklarla devam ediyor. Biraz sabırlı olursanız Türkçe altyazıların tamamına kavuşacaksınızdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Gakuen ALice

4925.jpg

ANİDB

2004-2005 yapımı 26 bölümlük bir tv serisi.

Film biraz doğa üstü güçler ile ilgili olunca dikkatimi çekmişti.Kanal 7 de yayınlanırken kaçırmamak için elimden geleni yapıyordum.şu an anime Arşivi oluşturmaya çalışıyorum ve Naruto dan sonra favorim bu.alt yazılı olarak buldum diye seviniyordum rapid olarak indirince anladım ki İngilizceymiş.kendim çevirmeye uğraşsamda bi türlü başaramadım.

çevirmenlerden ricamdır efenim (:

ayrıca filmin birçok fanı var hele ki Natsume ve Mikan Fanı inanılmaz.bi kaç site gezdiğimde filmin fanının çok olduğunu bi kez daha gördüm.

eğer çevirisi yapılırsa memnun olurum

bir de bilgilendirme yaparsanız çok daha iyi olur

iyi eğlenceler :bulqdum::bulqdum::cicekq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Whistle

Hungry Heart Wild Striker

Over Drive

Çevirilerini bulamadığım güzel serilerden bir kaçı...İlk ikisi futbol, sonuncusu bisiklet yarışıyla ilgili. çeviren olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bungaku Shoujo serisi çevrilse süper olurdu 1 tane filmi 3 bölümlük ovası var bunların dışında ilk ovası hatsukoi çevrilmiş devamı da gelirse muhteşem olacak :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Whistle

Hungry Heart Wild Striker

Over Drive

Çevirilerini bulamadığım güzel serilerden bir kaçı...İlk ikisi futbol, sonuncusu bisiklet yarışıyla ilgili. çeviren olursa sevinirim.

Hungry Heart Wild Striker yanılmıyorsam çeviriliyor.Dp forumda görmüştüm çalışmaya başlandı ama devam ediyor mu bilmiyorum.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende bir istekte bulunmak istiyorum

animenin adı:Rave Master(Groove Adventure Rave)

Konu:Karanlık güçlerin hükmettiği taş "Darkbring" ve aydınlık güçlerin hükmettiği taş "Rave"in karşı karşıya geldiği savaşta, büyük bir patlama gerçekleşir. "Overdrive" sonucu dünyanın 1/10'unun harap olmasına neden olur.

Bu olaydan yıllar sonra "Dark Bring", "Demon Card" adı verilen bir örgüt tarafından hayata döndürülür. "Demon Card", "Dark Bring"i kullanarak dünyaya hakim olmak istemektedirler. "Dark Bring"in gücüne karşı durabilecek tek şey de "Rave"dir.

Haru Glory, okyanustan çıkardığı "Plue" adındaki hiç bir hayvana benzemeyen yaratık ve Rave ustasından aldığı "Rave" ve "10 Commandments" ile yollara düşer. İlk duraklarında kumar tutkunu genç ve güzel Elie ile yolları kesişir. Yeni Rave ustası Haru, Ellie ve birşeye benzemeyen yaratıkları Plue, "Demon Card" örgütü ile mücadeleye başlar. Maceraları esnasın gruplarına yeni arkadaşlar alarak ilerlerken kendi geçmişleri ile de yüzleşmek zorunda kalırlar.

Çevrilmesini istememin nedeni:mangaka sının cok seviyorum ve animesinide izlemek istiyorum hem biraz Fairy Tail ede ben ziyo karakterler inş cevrilir cericek olan kişiye şimdiden teşekürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

acaba one piece 10. filmini fansub olarak çeviren varmı yada çevire bilir misniz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Marchen Awakens Romance adlı serinin çevrilmesini isterim.istekler arasında göremeyince isteyeyim dedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Daha önce de yazdım.

Kendi adıma İngilizce alt yazıyla idare ediyorum. Ancak türün en sağlam örneklerinden biri olan PATLABOR'un, Silent Mobius'un, Guyver'ın, Yamato'nun, Guyver'ın, Dragonar'ın, Otaku no Video'nun, Tetsujin 28-gou'nun (2004 yapımı olan) bugüne kadar çevrilmemiş olması bana biraz tuhaf geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

-Guyver

çevrildi :)

-Silent Mobius ve Patlabor

2011'de başlayacaklarım içinde var.

-Otaku no Video

İngilizce zamanlamalı metin olsa (Rusça altyazı olsa bile farketmez) çevirmek isterdim ama maalesef elimde düzgün script ve RAW yok. Çoğu satırların eksik olduğu diyalogsuz bir "sökülmüş script" var fakat onu da şu anki Gundam 00 Movie temposunda çevirmekle uğraşamam.

-Dragonar

Tam seri MKV yada Script yok, RAW da yok. Olsa çevirmek isterim.

-Yamato

çevrilmeye başlandı, bitirmeyeceğim şeye başlamam merak etme. Ama spoiler var dediğim halde neden hala Fukkatsu-hen sorduğunu anlayamadım.

-Tetsujin 28

Konsept itibariyle ilgimi çekmiyor maalesef. Votoms izle sen :)

Bu arada... Bu tür düşüncelerin varsa bana açabileceğini zaten biliyorsun. Ortama niye yayıyorsun ki abi? :D Bak 3 gün sonra Gundam 00 Movie çıkacak, pamuk şeker gibi izleyeceksin.

Ha, eğer mesele "neden bu tür seriler çevrilmiyor?" ise bunun sebebi maalesef Türkiye'de hala anime çevirisi yapan kitlenin -istisnalar haricinde- izledikleri birbirine benzeyen belli bir kitleye odaklanmış olmasıdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar bende konu ile işlenişi iyi kaliteli seinenleri ve dövüş sporları üzerine animeleri daha çok seviyorum keşke bu türdeki yapımlar ülkemizde daha fazla çevrilse özellikle seinen türünün daha ciddi konuları işlemesi sebebiyle benim gibi sevenlerinin çok olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konusu hoşuma gitti doğrusu azcıkta romantizm falan varsa hemen izliyeyim.

O konuda kısır. Macera ağırlıklı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?