Jump to content
  • Kayıt Ol

Çeviri İstekleri Buradan

fudy

Önerilen İletiler

Golgo 13 TV (2008)

ANIDB SAYFASI AGT SAYFASI

Her bölüm ayrı bir hedef, ayrı bir plan, ayrı bir hadise. Ve soğuk kanlı profesyönel Golgo 13...

20 yaş üstü, ağır kanlı maceralardan hoşlananlar için birebir. Tabii buna ek olarak 16 yaş üstü bir yapım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 268
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

16

• Kisiliksiz

12

• fudy

12

• sera myu

11

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1923

Ganbare genki isimli bu animeyi bir çevirmen arkadaşımız lütfeder de çevirirse çok memnun olurum. 80' lerin sonları ve 90 ların başlarında çocuk olanlar mutlaka hatırlayacaklardır. diyalogları müthiş anlamlı.. azim,disiplin,hırs ve hüzün var bu boks çizgi filminde.. o günden bu güne beni bu kadar derinden etkileyen başka bir tv programı hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Shugo Chara!! Doki

Shugo%2BChara%2B1.jpg

51 bölümlük anime Shugo Chara'nın devamı. İlk sezonu (sanırım) AMT tarafından çevirilmiş. :)

Çok tatlı bir anime bence 2. sezon hatta 3. sezonda çevirilmeli diye düşünüyorum. :dft001: İnşAllah çevirilir. :)

AGT ~ ANIDB

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

10583.jpg

Vampire hunter d mangası 12090 yılında animesi daha kısa hikaye ama mangası çok uzun, bu manga Çevrilmesi lazım 4 bölümden oluşuyor her bölüm 67 sayfa

bu animenin daha orjinal hikaye versiyonu asıl hikaye bu mangadaymış ve bloodlust tan sonra hikayeler var mangalar hala devam ediyor şu manga bitsin diğerlerini paylaşacam

http://animesquish.com/?page_id=5060

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

konuyla bağımsız olmaz umarım ama... ya bu zamana kadar yakitate japan nasıl çevrilmemiş olabilir? çevrilmesi bekleyen animeler listenizde gördüm çok şaşırdım. eski seri de değil, çok da sevilen bi seri bildiğim kadarıyla (hepsini izlemedim henüz) neden kimse el atmadı ki buna?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

konuyla bağımsız olmaz umarım ama... ya bu zamana kadar yakitate japan nasıl çevrilmemiş olabilir? çevrilmesi bekleyen animeler listenizde gördüm çok şaşırdım. eski seri de değil, çok da sevilen bi seri bildiğim kadarıyla (hepsini izlemedim henüz) neden kimse el atmadı ki buna?

İngilizce altyazı versiyonu hardsub, ayrıca RAW sıkıntısı var. Birincinin ilacı; uğraş verip, Aegisub ile altyazıyı en baştan yapmak ile çözülür. Ama ikinci sıkıntının çözümü şimdilik yok gibi (Birileri RAW'ını piyasaya sürmezse tabii).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kisiliksiz; birçok serinin olduğu gibi bunun da Rusça softsub altyazısı var ama çevirmen için gönüllü bir animesever beklemekte. Raw sıkıntısı konusunda haklısın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İngilizce altyazı versiyonu hardsub, ayrıca RAW sıkıntısı var. Birincinin ilacı; uğraş verip, Aegisub ile altyazıyı en baştan yapmak ile çözülür. Ama ikinci sıkıntının çözümü şimdilik yok gibi (Birileri RAW'ını piyasaya sürmezse tabii).

ingilizce çevirisini yapan gruptan istense vermezler mi acaba, ne dersiniz? anime empire çevirmiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kisiliksiz; birçok serinin olduğu gibi bunun da Rusça softsub altyazısı var ama çevirmen için gönüllü bir animesever beklemekte. Raw sıkıntısı konusunda haklısın.

69 bölümü ekrandaki ingilizceye bakarak rusca altyaziya cevirecek iyi bir animesever cevirmen varsa, bu serinin komple raw torrenti bende var. Zevkle veririm :).

Edit : Ayrica önceki sayfalarin birinde Otaku no Video ile ilgili Raw ve altyazi konusu gecmisti sanirim. Iki Ovanin Raw videosu ve icinde ingilizce altyazilarinin da oldugu torrent dosyasini da suraya yükledim. http://www.multiupload.com/RLRMDPXMJ2

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

69 bölümü ekrandaki ingilizceye bakarak rusca altyaziya cevirecek iyi bir animesever cevirmen varsa, bu serinin komple raw torrenti bende var. Zevkle veririm :).

Ben 13 bölümlük ve birde ova yı videodan izleyerek rusca ve çince alt yazı üzerine çevirmiştim.Gerçekten çevirmen için ızdıraptı.Şahsen bu seriyi çevirecek kişi önce bu seriyi baya sevmeli aksi takdirde kimse 69 bölümü göze almaz.Gerçi alt yazısı olsada herkesin göze alacağı bir seri değil.Birde videodan çevrilecekse kimsenin yanaşacagını sanmam.Belki ilerde dvd sürümü falan çıkarsa yada bluray o zaman başlanabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla ben Prince of Tennis çevirileri hardsub videodan izleyerek yapıyorum. Pek de zor gelmiyor açıkçası bana. :D Çeviri alemine bu şekilde giriş yaptığım için böyle alıştım şimdi softsub altyazı olsa bile Aegisub'ta video ile birlikte açıp izleyerek çeviri yapıyorum. Bu sayede anlam kaymalarının da önüne geçmiş oluyorum bir nevi. :qyuz kizarma:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Edit : Ayrica önceki sayfalarin birinde Otaku no Video ile ilgili Raw ve altyazi konusu gecmisti sanirim. Iki Ovanin Raw videosu ve icinde ingilizce altyazilarinin da oldugu torrent dosyasini da suraya yükledim. http://www.multiupload.com/RLRMDPXMJ2

ben honey and clover ii'yi aynen öle çevirdiydim 6 bölüm. o yüzden komaz bana. :011: inşallah bi şekilde honeyi bitirirsem niyetim yakitateye. birilerinde olması iyi, artık 3 sene sonra başlarım dermişim :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Otaku no Video gömülü olmayan versiyonu arayıp da bulamadığım şeydi. İndirme listeme (ve yakın öncelikli çeviri planıma) ekledim. Teşekkürler @Mikado

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Otaku no Video gömülü olmayan versiyonu arayıp da bulamadığım şeydi. İndirme listeme (ve yakın öncelikli çeviri planıma) ekledim. Teşekkürler @Mikado

Rica ederim!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

The Melancoly of Haruhi Suzumiya

Orjinal Adı: Suzumiya Haruhi no Yuûtsu

suzumiya_haruhi_no_yuutsu_by_nintendo_jr.jpg

AniDB

Ben bir şey diyemiyorum zira oradan buradan duyduğumuz haberler bize yetiyor. Ancak böyle popüler (ne popüleri Haruhiizm diye bir felsefe bile oluşturmuşlar) bir serinin çevrilmemiş olması gücüme gidiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk sezonu izledimdi ikinci sezona bir başladım 7 bölüm aynı gitti sinir oldum devam edemedim.Valla hayranları hatta tarikatları olsada bize hitap etmiyor bu yapım çok itici ve sinir geliyor özelliklede Haruhi karakteri.filmini izlemek için ikinci sezona başladım ama sabrım kalmadı izlerken.filmde kaldı öyle.Baya bir spoiler okuyunca filmide izlemekten vazgeçtim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

film gene ii 2.sezona göre ya bu anime nasıl bu kadar tutuldu anlamadım gitti zaten çok salakça geliyo bana

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kendi adıma konuşuyorum eski animeleri çevirirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@ hell_wa

İnternette Türkçe fansubu var. Bolaykim fansub çevirmiş

http://bolaykimfansub.blogspot.com/p/suzumiya-haruhi-no-shoushitsu.html

@secret senshi

Aynen sözlerine katılıyorum.

Suzumiya'nın ezik 2.ci sezonu izlemiş biri olarak hem de.

Filmi kesinlikle daha iyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Yosuga no Sora şu anime kesinlikle cevirilmeli cok güzel bir anime birçok kisi altyazısını bekliyor ama ceviren yok el atarsanız cok süper olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yosuga no Sora şu anime kesinlikle cevirilmeli cok güzel bir anime birçok kisi altyazısını bekliyor ama ceviren yok el atarsanız cok süper olur
B seriyi izlemedim ama konusunu okuyup izleyenlerden fikir aldıktan sonra çevirilmesini hiç düşünmüyorum.Sapıklık dolu ve istismari bir seri.Sınırlı sayıda bir kitleye hitap eder anca onuda söylemeye gerek yok. Normal ecchi olsa neyse ama aile içi ve arkadaşlar arası sapkınca ilişkiler içeriyor.

Legend of the Galactic Heroes gelecek olursak eski ama çok kaliteli bir yapım.Central Anime alt yazılarını bitirince kesin birileri çevirmeye başlar. Touch'u bitirdi grup DP de çevirisine başlanmış mesela.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?