Jump to content
  • Kayıt Ol

Çeviri İstekleri Buradan

fudy

Önerilen İletiler

B seriyi izlemedim ama konusunu okuyup izleyenlerden fikir aldıktan sonra çevirilmesini hiç düşünmüyorum.Sapıklık dolu ve istismari bir seri.Sınırlı sayıda bir kitleye hitap eder anca onuda söylemeye gerek yok. Normal ecchi olsa neyse ama aile içi ve arkadaşlar arası sapkınca ilişkiler içeriyor.

Legend of the Galactic Heroes gelecek olursak eski ama çok kaliteli bir yapım.Central Anime alt yazılarını bitirince kesin birileri çevirmeye başlar. Touch'u bitirdi grup DP de çevirisine başlanmış mesela.

Çevrilmeyi bekleyen o kadar çok kaliteli ve eski yapım varken "Yosuga no Sora"' ya sıra biraz geç gelir. Belkide hiç gelmez, henüz izlemediğim için türü ve ya izçeriği konusudna yorum yapıyorum ancak 2010 yapımı bir seri 4r45

chobits takipçinimrer1

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 268
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

16

• Kisiliksiz

12

• fudy

12

• sera myu

11

Legend of the Galactic Heroes gelecek olursak eski ama çok kaliteli bir yapım.Central Anime alt yazılarını bitirince kesin birileri çevirmeye başlar. Touch'u bitirdi grup DP de çevirisine başlanmış mesela.

Touch serisinin çevirisine başlandığını bilmiyordum CHOBİTS,sayende öğrenmiş oldum :D

Legend of the Galactic Heroes içinse,bu seriye kalkışan biri olursa umarım kaliteli bir elden çıkar (duyarsan beni haberdar et CHOBİTS :D),çeviriyi umursayaman birisi alıp da başlarsa seri için çok ama çok üzüleceğim,uzunluğu bir yana dilinin ağırlığı olmasa değerlendirmek istediğim yapımlardan birisidir LoGH ama tek başına altından kalkılabilecek bir yapım değil,yoksa çevrilmesine en çok istek duyduklarımdan birisi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Legend of the Galactic Heroes içinse,bu seriye kalkışan biri olursa umarım kaliteli bir elden çıkar (duyarsan beni haberdar et CHOBİTS :D),çeviriyi umursayaman birisi alıp da başlarsa seri için çok ama çok üzüleceğim,uzunluğu bir yana dilinin ağırlığı olmasa değerlendirmek istediğim yapımlardan birisidir LoGH ama tek başına altından kalkılabilecek bir yapım değil,yoksa çevrilmesine en çok istek duyduklarımdan birisi.

Sitede ortak çeviri olarak çevirelim:tbayrak: Ben hertürlü varım :qegenmis::s56:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@donmezsa

Çok güzel bir öneri vermişsin ama herkesin kendine göre melşguliyetleri var ve LoGH bu konuda gerçekten de ''iştah'' isteyen bir seri,gerek politik özelliği gerekse içinde yer alan savaş taktikleri açısından,ha ben olsa seve seve girerim çünkü böyle bir serinin dilimize kazandırılmış olması beni baya mutlu eder,hem zaten ikinci kez izleme düşüncemi hayata geçirmiş olurum :D

Şimdilik,böyle bir aktivite olacağını sanmıyorum ama zaman ileride ne gösterir bilemiyorum tabii,bizim tarafımızdan değerlendirmeye alınmış olmasa bile umarım bir gün çeviren bir babayiğit ya da şevkli birilerini görebiliriz :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

search%3Fq%3Dpeach%2Bgirl%26hl%3Dtr%26sa%3DX%26gbv%3D2%26biw%3D1280%26bih%3D707%26tbs%3Disz:l%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=1051&vpy=332&dur=3413&hovh=268&hovw=188&tx=111&ty=126&page=1&ndsp=25&ved=1t:429,r:18,s:0&biw=1280&bih=707

Peach Girl

Romantk komedi tavsiye istediğimde bir çok kişinin öneri olarak sunduğu bir anime. Bunun yanında çok beğenildiğini farkettim ancak izlemek istediğimde türkçe çevirisinin olmadığını gördüm. Konusunu farklı bir çok kaynaktan okudum ve gerçekten ilgi çekici olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar çevirisi olmaması da beni sanırım bu yüzden şaşırttı. Çizimleri de gayet hoş görünüyor.Kısa zamanda çevrilmesini isterim :)

http://www.anime.gen.tr/animetanitim.php?id=681

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gekijouban Clannad

Arayıp bulamamıstım Clannad serisinin filmdir.İng altyazısı bile aradıgım kadarıyla 1 kaynakta var çevirilirse cok iyi olur. :)

Black Lagoon Omake

Nasıl bişi olduğunu ben bile anlayamadım cok değişik bişi olmus 2dklık falan tek tek bölümler var sanırım çevirilrse iyi olur bircok torrent kaynagı var :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gekijouban Clannad

Arayıp bulamamıstım Clannad serisinin filmdir.İng altyazısı bile aradıgım kadarıyla 1 kaynakta var çevirilirse cok iyi olur. :)

Black Lagoon Omake

Nasıl bişi olduğunu ben bile anlayamadım cok değişik bişi olmus 2dklık falan tek tek bölümler var sanırım çevirilrse iyi olur bircok torrent kaynagı var :)

Clannad filmi çevirildi.Black Lagoon Omake de ufak birşey olduğu için çevirisine uğraşan yok.

http://divxplanet.com/sub/m/24219/Clannad.html

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Kaichou wa Maid-sama! altyazı çevirisi divxplanette 7.bölümde kalmış gerikalanlarını çeviricek kimse yokmu hep beğenerek izlediğim animeler yarım kalıyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kaichou wa Maid-sama! altyazı çevirisi divxplanette 7.bölümde kalmış gerikalanlarını çeviricek kimse yokmu hep beğenerek izlediğim animeler yarım kalıyor

Animeou o serinin çevirisini tamamladı:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devam ettirecekler, redaktör arkadaş tıp okuyor, sınavları var. Biraz sabır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Usagi Drop

AniDB - ANN

KONU: Vefat eden Büyükbabasının cenazesine katılan 30lu yaşlarındaki Daikichi, cenaze evinde, büyükbabanın gayri meşru kızıyla karşılaşır. Ailenin hiçbir ferdi tarafından istenmeyen küçük kızın sorumluluğu da ister istemez Daikichi'nin üstüne kalacaktır.

YORUMUM: Hikaye olarak Aishiteruze Baby'e benzediği söyleniyor (A.B'yi İzlemediğim için kişisel olarak bu konuda ek yorum yapamıyorum). Mangadan izlenimlerimi aktarırsam: çocuk yetiştirme, aile olma, ergenlik (Çokta üstünde durulmamış denebilir) ve ilk aşk üstüne.

Daha ilk bölümü yayoılanmış bir anime için biraz erken bir öneri olabilir. Lakin, aksiyon ve macera dışında, insan ilişkileri üzerine yoğunlaşmış "Daily Life" yapımları tercihte bulunmak isteyenler için hoş olacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Usagi Drop

AniDB - ANN

KONU: Vefat eden Büyükbabasının cenazesine katılan 30lu yaşlarındaki Daikichi, cenaze evinde, büyükbabanın gayri meşru kızıyla karşılaşır. Ailenin hiçbir ferdi tarafından istenmeyen küçük kızın sorumluluğu da ister istemez Daikichi'nin üstüne kalacaktır.

YORUMUM: Hikaye olarak Aishiteruze Baby'e benzediği söyleniyor (A.B'yi İzlemediğim için kişisel olarak bu konuda ek yorum yapamıyorum). Mangadan izlenimlerimi aktarırsam: çocuk yetiştirme, aile olma, ergenlik (Çokta üstünde durulmamış denebilir) ve ilk aşk üstüne.

Daha ilk bölümü yayoılanmış bir anime için biraz erken bir öneri olabilir. Lakin, aksiyon ve macera dışında, insan ilişkileri üzerine yoğunlaşmış "Daily Life" yapımları tercihte bulunmak isteyenler için hoş olacaktır.

Sizin çevirileriniz bölümünde gördüm çeviriye başlanmış. Atori grubu çevirecek sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
Gekijouban Clannad

Black Lagoon Omake

kesinlikle katılıyorum kısa ve eğlenceli olmuş birisi el atsa süper olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mahou sensei neigma sadece ilk 12 bölümü cevrilmiş gerisine hiç başlanmamış onu tamamlayabilirmisiniz usta:sikintili:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shikabane Hime: Aka 1.sezon çok güzeldi 2.sezon Shikabane Hime: Kuro çevirirseniz çok minettar kalırım saygılar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

~ Spice And Wolf 2 ~

Z

AGT

Sadece 13 bölümlük bir anime serisi.Pek çok tanıdığımın sevidiği hem konu hemde çizim anlamında zevkli ve herkese tavsiye edebileceğim bir anime.Bazı sitelerdede puanı yüksek,gerçekten pek çok yere baktım fakat hiçbir yerde türkçesi yok eğer türkçeye çevrilirse çok mutlu olacağım şimdiden düşünenlere teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk öncelikle, sitede kendini tanıtsaydın , daha iyi olurdu.Aldığın kadar umarım paylaşım da yaparsın.Sonra kaybolanlardan olmazsın.Neyse cinlerin çarpabileceği siteye yönlendiriyorum.Umarım işine yarar.Hem ilk sezon hemde ikinci sezon bir de ova çevirmiş arkadaş.

http://cinnet-projelerr.blogspot.com/p/spice-and-wolf-sezon-1-2-ova.html

DÜZELTME: 5 saat sonra Yine aldılar gittiler.Yazımda boşta kaldı.ah ftredr535 Umarım ben yanlış tahmin ediyordurum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

31053.jpg

Bu Movie'nin Tüekçe altyazısı yok. El atacak biri çıkarsa sevinirim şimdiden Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sizede bir şeyi beyenmiyorsunuz haa, adamlar neyi çevireceklerini bilemiyorlarere5554

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Akane-Iro ni Somaru Saka

uHLps5MnTVLiMAZKEUACgTIYAoQKtl8DS0hOBLAQQKYmsQyNJpPnM2g+nWKyWWYOS2ei8EoNU75k0cfJfBYuS2Wph2DNon8VrP8F27emr0K73w8AAAAASUVORK5CYII=

Türü: Romantizm,drama,komedi,harem...

Tanıtım:(12bölüm)

Junichi Nagase’nin, yeni transfer olan öğrenci Yuuhi Katagiri’yi koruması gereken bir anda onu öpmesi gerekir. Neler olduğunu anlayamayan Yuuhi, Junichi’ye bağırmaya başlar ancak bilmediği şey ailelerinin ikisini de nişanlamış olduğudur.

bu animenin sadece ova bölümü çvirilmiş meiji tarafından tv serisine hiç dokunulmamış ilgilenebilecek birisi vermı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 3. Açılış ve kapanış türkçe çevirileri lazım :) Fansub'unu yapıorum. çevirenin adı yazılır açılışa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Maburaho

1817-kapakresmi.jpg

http://www.anime.gen.tr/animetanitim.php?id=1817

Tanıtım:

17 yaşındaki Kazuki Shikimori, insanları büyü kullanımı üzerine eğiten elit bir okul olan Aoi Akademisi’ne gitmektedir. Zaten notlarının oldukça kötü olmasının yanında bir de hayatı boyunca sadece 8 defa büyü kullanım hakkının olması Kazuki’yi iyice depresyona sokar.

Günün birinde karşısına Yuuna Miyama, Kuriko Kazetsubaki ve Rin Kamishiro adlı üç kız çıkar. Hepsinin peşinde olduğu tek şey ise dünyanın en büyük büyü gücünü barındırdığına inanılan Kazuki’nin genleridir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?