Jump to content
  • Kayıt Ol

Çeviri İstekleri Buradan

fudy

Önerilen İletiler

Anime Manga tr ekibi selamlar, 1 seneye yakındır sitenize üyeyim. Çevirilmesini çok bekledim ama Honey and Clover 2'yi çeviren olmadı. Animeou 1.sezonu bitirdi. 2.ci sezonu 5e kadar çevirip bıraktı. 1 sene oldu çevirmeyecek artık belli oldu.

Sizden ricam Honey and Clover 2'ye siz el atsanız, çok güzel bir animedir ve bekleyeni çok fazla.

Lütfen dikkate alın, teşekkürler, Allah çevirilerinize zeval vermesin :962129::P :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 268
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

16

• Kisiliksiz

12

• fudy

12

• sera myu

11

• 1 ay sonra...

AniDB Linki:

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7931

Öncelikle isteyeceğim animeyi bu adresteki resimden seçtim , sizde bakıp birşeyler beğenebilirsiniz belki, gerçekten güzel animelere benziyorlar: http://www.animeavenue.net/wp-content/uplo...-11-chart-1.jpg

Benim isteğim "Rio:Rainbow Gate" ayrıntılı bilgi burda:

http://en.wikipedia.org/wiki/Rio:_Rainbow_Gate

Çevirirseniz gerçekten çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Onii-chan no Koto çevrilmesini istiyorum yardım edin alt yazıları attım baka bilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

slm ben bu animenin çevirisini sorucaktım dün vardı bugün silinmiş tekrar eklenirmi acaba ?

Papa no Iukoto wo Kikinasai!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 5 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

merhaba arkadaşlar ben genji monogatari sennenki animesinin çevrilmesini istiyorum tarz olarak josei. şu aralar pek fazla göze batan josei türü görmüyorum bunun çevrilmesini istiyorum hem tarihi bir havası var hem de samurailarla da ilgili... bence bir de siz baksanız anlarsınız ne demek istediğimi http://myanimelist.net/anime/5155/Genji_Monogatari_Sennenki

ayrıca Legend of the Galactic Heroesu da heycanla bekliyorum bu serinin çevrilmemiş olması gerçekten tuhaf :/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Legend of the Galactic Heroes SoutenSubs grubunun gelecek projelerinde yer alıyor. Öteki seri hakkında bir bilgim yok. 11 bölümmüş. Belki yardımcı olan çıkar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesin bir şey demeyeyim ama Genji Monogatari Sennenki'yi yazın çevirmeyi planlıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

The Kabocha Wine bu serinin cevrilmesini cok isterdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Magical Shopping Arcade Abenobashi

Daha önceden çevirmeyi planladığım ama zaman kıtlığı yüzünden vazgeçtiğim bir seriydi. Zamanım olsa çevirmek istediğim bir seri. AMT olarak el atarsak iyi olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Magical Shopping Arcade Abenobashi

Daha önceden çevirmeyi planladığım ama zaman kıtlığı yüzünden vazgeçtiğim bir seriydi. Zamanım olsa çevirmek istediğim bir seri. AMT olarak el atarsak iyi olur diye düşünüyorum.

Geçen seneki ortak proje anketinde yer alan bir yapımdı ama kazanamadığı için çevirmedik.İzlediğim bir seri değil içeriğini çok bilmiyorum.Ortak proje güzel oluyor.Ama yarı yolda kaldım çok başım ağrıdığı için milletin peşinde koşmaktan yürütme işlerine bile el atasım kalmadı.Bu işleri Squaw'a bıraktım ama film falan olursa el atabilirim.bu işte en zoru ekibi toplamak ve düzenleme kısmı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesin bir şey demeyeyim ama Genji Monogatari Sennenki'yi yazın çevirmeyi planlıyorum. :)

arigatou gozaimashita^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bir de paradise kissin öncesi şeklinde olan eski bir anime var ai yazawanın mangasından uyrlanan Gokinjo Monogatari buna da bi el atsanız

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Azumanga Daioh ını da çeviri listenize alırsanız çok memnun olurum nichijouya benziyor ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Mermaid Melody veya Wedding Peach çevrilirse çok mutlu olurum. :) İnşallah biri sesimi duyar. :)))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Slayers'in çevirilmesini isterim. Doğrusunu söylemek gerekirse böyle başarılı ve dünyaca sevilen bir animenin hala çevirilmemiş olması bana harbi şaşırtıcı geliyor.. Komedi, fantastik,büyü, macera , kılıçlar ne ararsan var.. bir an önce çevrilmesi lazım..

Saint Seiya eski ve yeni bölümlerinin çevrilmesi iyi olurdu..

You're Under Arrest(Hızlı Polisler)'in 2. ve 3. sezonlarının da çevrilmesini dörtgözle bekliyorum.. matrak bir seri gerçekten..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?