Jump to content
  • Kayıt Ol

Hot Blooded Woman

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Hot Blooded Woman

TANITIM

Ha Ji Kang çocukluğu yüzünden dövüş sanatlarını öğrenmiş ve arkadaşları tarafından doberman olarak nitelendiren, kavgacı, saldırgan ve aklını sadece yemek yemeye ve kazanmaya takmış biridir. Bu dünya güçlü olanların ayakta kaldığı bir yerdir ona göre. Han Seo Jang’ nun liderliğini yaptığı bir çeteye üyedir. Han Seo için Ha ji özel olsa da ona özel biri gibi davranmamaktadır. Ha jin Han seo gazı ile başka bir lise ile kavgaya gittikleri sırada bir trafik kazası geçirir ve ölür. Ama onun hikâyesi bitmemiştir. Hayata geri döner ama ayrı bir hayata ve bedene. Üstelik yeni beni Zengin ama bir o kadar takıntılı, yalnız, problemli bir kız olan Aram’ ın bedenidir. Aram gibi bir kızın bedenin Ha-jin’ in karakteri ile birleşmesi ile Aram’ ın çevresinde birçok şey değişir…

KARAKTERLER

Ha Ji Kang - Ana Karakter

Han Seo Jang - Ana Karakter

Sin Uoo Park - Ana Karakter

Aram Han - Ana Karakter

21740.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: Hot Blooded Woman

Japonca: 열혈여아

BİLGİ

Kategori: Manhwa

Cilt sayısı: 24

Bölüm sayısı: 183

Yayım: 31 Oca 2002 - 30 Eyl 2002

Dergi: Yok

Eser: Mi Ri Hwang (Hikâye & Çizim)

Türler: Aksiyon, Komedi, Dram, Shoujo

İSTATİSTİKLER

Sıra: 1294

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 10:34 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 1085

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...
  • İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

2

• CHOBiTS

1

• Besa

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Bu manga`nın türkçesi olmadığını söylemişsiniz ama editini ben yapıyorum . Yani var . İsterseniz adres atabilirim ama başka bir sitenin reklamı sayılacağı için atmadım .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manga tanıtımı yapılalı 2.5 yıl olmuş tarihe bakarsan.Büyük ihtmal yaptığı sırada Türkçe çevirisi yapılmıyordu. Adres verirsen başlıkta düzeltme yapabilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Besa;

ben tanıtımları yapmaya hatta okumaya ilk başladığımında Türkçesini bırak, bazı serilrerin bile ingilizcesni bulmakta baya baya zorlanıyordum canım. Bilgilendirme için öncelikle teşekkürler. İşlerim çok yoğun olduğundan bir süre mangalarla ilgilenemedim ama senin gibi çevirenler ve ilgilenenler sayesinde bilgi güncellemesini gözümden kaçsada yapabiliyorum. Yeppudaa benim severek takip ettiğim sitelerden biri. ufak ufak tüm tanıtımlarda çeviriler ile ilgili bilgileri fırsat buldukça güncelleyerek duyuruyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?