Jump to content
  • Kayıt Ol

Tokyo Dogs

bLueeekun

Önerilen İletiler

166hs2s.jpg
Takakura, küçük yaşta babasının öldürülmesine şahit olmuştur. Babasının katilini yakalamak için yemin edip, New York ‘ta iyi bir polis olur. Soğukkanlı, disiplinli ve adaptasyonu iyi biridir. Daha sonra, büyük bir uyuşturucu işi nedeniyle, Japon polisleriyle ortak görev için Tokyo’ya gönderilir. Orada özel araştırma biriminden Kudo Maruo ile takım olurlar. Kudo ise, Takakura’nın aksine, kavgada aceleci ve disiplinsiz bir dedektiftir. Kişilikleri, ilgi alanları ve araştırma metotları birbirinden tamamen farklı olan bu iki dedektif, kendilerine verilen görevde birlikte çalışmak zorunda kalırlar
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Şu ana kadar ilk 2 bölümünü seyrettim. Sanırım japonlar silah tutmayı bilmiyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

3

• SPAWN-TheUndead

2

• yuuki_cross

2

• Aurora Borealis

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Shun oguri :mutlulh: Hana kimi başlığında söylediğin Shun'un hareketli dizilerinden biri bu sanırım. Aslında Shun'u school lifetan başka türlerde düşünemiyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende düşünemiyordum ama oluyormuş demek ki :D Biri demiyelimde benim bildiğim şu an bu. 2009da çıkmış bir dizi. Hana kimi ve hana yoriden sonra saçları tuhafıma gitti :qhipnoz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen ya :D Şu an bu resmine bakıyorum da epey yaşlı görünüyor ne biliyim bi tuhaf burda xD Saçlar olmamış. Hep alıştığım köşelerde kitabını sessizce okuyan yakışıklı iyi kalpli prens çizgisine aykırı geliyor :023:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben bu halini daha çok sevdim :).

her iki oyuncuyu (Misushima ve Oguri) alışılmışın dışında görmek güzel farklı yapımlarda daha çok yer almalarını isterim kendi adıma

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hana dizisini henüz izlemedim ama ben Shun oguri'yi Takashi Miike'ın Crows Zero filmi ile tanıdım. Karakterini sevmesemde oyunculuğu iyiydi.

Şimdi bugün dizinin son 2 bölümünü izleyeceğim. Güzel bir polisiye diyemiyeceğim, ama seyirlik bir dizi.

Crows Zero'yu izlememiş olanlara şiddet ve hiddet ile tavsiye ederim XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benimde son 3 bölümüm kaldı. Ben hala silah tutmalarını sevmedim bir tuhaf oluyorlar :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyle ya silah tutamıyorlar. Özellikle oguri :) Resmen kafasına dayıyor silehı öyle tutuyor :)

Hana ve tokyo dogdan çok daha farklı göreceksiniz ama onu Crows Zeroda söylemesi XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?