Jump to content
  • Kayıt Ol

You're beautiful

mavi_61

Önerilen İletiler

Adı :미남이시네요 / You're Beautiful

Tür :Romantik

Yayın Tarihi : 7 Ekim'den itibaren çarşamba ve perşembe saat 21:55'de gösterilecek

Yayınlandığı Kanal :SBS

Bölüm Sayısı :

Oyuncular :

jgs_minam1.jpg

Jang Geun Suk

psh_minam3.jpg

Park Shin Hye

leehongki_1a.jpg

Lee Hong Ki

Konu : A.N.JELL adlı bir müzik topluluğunun kuruluşunu ve sahne arkasında yaşadıkları komik ve bir o kadar karmaşık olayları anlatan bir dizi var karşımızda.Başrollerinde Baby and Me'de karşımıza çıkan ünlü aktör, şarkıcı Jang Geun Suk ve Zoraki Prens'den tanıdığımız aktris Park Shin Hye var.

Dizinin konusuna gelince Hwang Tae Gyung (Jang Geun Suk)kırsalda yaşayan müzik aşığı bir gençtir ve bir gün en büyük hayalini gerçekleştirebilmek için büyük bir şans yakalar. Bir müzik grubuna seçilir hatta grubun lideri olur ancak ortada tek bir sorun vardır o da dördüncü üye eksiktir.Dördüncü üye de son anda bulunur.Bu Go Mi Nam'dır.Ancak şansızlığa bakın ki başına beklenmedik bir kaza gelir. Çaresiz kalan Go Mi Nam ayrı yumurta ikizi olduğu kız kardeşi Go Mi Nyu'yu (Park Shin Hye) erkek kılığına sokup kendi yerine koyar.Böylece Go Mi Nyu bir anda Go Mi Nam olur.Ve Hwang Tae Gyung arasında bir aşk doğar.

anjells.jpg?t=1253689336

5807d373.jpg

minam6-00178.jpg

minam6-00110.jpg

minam6-00143.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• mavi_61

4

• Luna

1

• Leyl

1

• jingjing

1

En Çok Yazanlar

Kendi yorumum:

Sevdim mi?

Aslında beklediğimden iyiydi.

Hemen her yerde klasik romantik komedi yazınca sıkılırım ya da uyuz olurum sanmıştım ama hemen her şey tadındaydı. En azından hemen her kore dizisinde olan uyuz yan roller yoktu. Yani Düşlerimin prensideki kızın uyuz ailesi,witch yoo heedeki kızın saçma çalışanları gibi gereksiz karakterler. Haladan ve menagerdan çok korktum ama göze batmadılar. Garip sesler çıkarmadılar. Hemen her bölüm karşımıza çıkmadılar. Gereksiz tekrarlarda yoktu. Her dizide oluyo ya. Geldim gelemedim sevdim seviyorum sevmiycem e ama seviyorum. Sadece başta kızın gidip gitmemesi üzerine bir iki karşıklık oldu 2. denemeden sonra yazık vazgeçti zaten xD

Bilen bilir Jang diye diye başladım diziye ama ilk sahneyle birlikte Jang aşkım bitmişti  yani nasıl olabilir bilmiyorum bu kadar şeker bir surat nasıl böyle suratsız görünebilir? Sanırım buna iyi oyunculuk diyolar. Evet aslında bakınca eleman bize her duyguyu verdi. O ukalılığı,uyuzluğu bir süre sonra kızla olmaktan zevk alması, sonlara doğruki kıskançlığı annesiyle olan diyolaglarındaki hüznü,o uyuz kızı zırt pırt bozması :D hepsini hissettirdi. Oyunculuk bu sanırım. Ama ben Tae Gyung karakterine uyuz oldum. Hana Yordi Dangodaki Doumyoji san gibiydi. Uyuz ,paralı, ukala. Ama nedense herkes ona hasta.

Shin Woo ise canım benim ya.

16735184728771483786021.jpg

O kadar koru kolla,en başından beri sen bil. Onunla beraber bu yalana göğüs ger,taşı bu sorumluluğu ama başkası kapsın hatunu. Üzücü. Ama sende suç var be oppa yani söyleseydin ya kıza. Öyle mayık mayık bakmayla olmuyo yani. Tatlı tatlı dolaş hatunun peşine,sev hoşlan söyleme. Yok öyle. Bakarsın sonra peşinden xD

Jeremy ^^

16735184728791483786021.jpg

nasıl tatlısın sen yahu. Ama saç modelini değiştirdikten sonra tüm tatlılığın gitti. Kıza olan sevgisi çok güzeldi hele öğrendikten sonra yazık xD ama çok bebeydin be bide o köpeği çok seviyodu sevmem ben öyle it falan :D ama yemek yiyişlerine hastayım bide otobüs olayına. Hepsinden delikanlısı sen mişsin be. İçinde büyüttüklerini bir biz biliyoruz herkese seni saf sansın =)

Ve o uyuz kız. Evet ben kızı hiç sevmedim. Başlamadan önce okuduğum yomlarda herkes benim Coffee Prince hatunuma benzetmişti ben hiç benzetmedim. Benim kız daha güzel bir kere ve en önemlisi erkek rolü yapan bir kızı ancak o oynar bence. Nasıl Yeşilçamda çingene rolü sadece Türkan Şoraya gidiyosa. Süper bir oyuncu olmasına rağmen o rol Hülya Koçyiğitte sırıtyosa,Kore Dramalarında da erkek rolünü anca benim hatun tyapar. Bu kıza olmamış gitmemiş. O mimikler sempatik olmaya çalışmalar,dudak hareketleri kaş göz. Cıks sevmedim. Zaten güzelde değil bence erkek Halide kız Halide benim hatun gibi olamaz benzetmeyin alakası yok xd

Dizide hüzünlendimde güldümde gülümsedimde. Bagminton sahnesinde Jeremy olimpiyata hazırlanmıyoruz deyince koptum zaten :D Shin Woo kızı alnından öpünce yere düştü ya =) oyş Luv

Ama en çok şu sahnede güldüm :D bunu kafana yiyince 5 tane yıldız görüceksin dedi ya :D arkadaşımı izliyo gibi oldum :D

12157128922971251412833.jpg

Sonra öptü zaten Luv ama öpüşmelerinde bir sorun var bu kadar odun olamaz bir insan :D ama gülümsemelerine bayılıyorum bu çocuğun . zaten izlediğim her yapımında bu hatuna gülümseyince aşık oluyolardı :D

12157128923219257612833.jpg

Yıldız hediyesini keşfettiğinde gülümsemesi sanki uzay aracı icat etmiş gibiydi :D her şeyi bi sen biliyosun dimi Lider :D

12157128923227257812833.jpg

Ama kıza hediyeyi verişi güzeldi. Hemde çok =)

12649210216974178640149.jpg

İşlenişi hoştu. Konu olarak sıradan olsada. Bu erkek rolü yapan kız olayları beni öldürüyo zaten sanki bir kızın erkek gibi olması o kadar kolaymış gibi. Göğüsleri sar sakla hop bitti. Nasıl oluyo o? Hep mi süt gibi oluyo senin tenin,hiç mi başka derdin zorun olmuyo? Yok öyle saçma. Zaten gerçek dışılık açısından bakarsak dizi komple saçma. Böyle bir grubun tüm elemanlarının bu kıza aşık olması mümkün değil. Hiç mi biri sadece arkadaşı olmaz. Hiç birinden mi kız hoşlanırda eleman hatuna yüz vermez. Saçma.saçmalığı bırak mümkün değil.

Biri romantik biri sempatik kız gitti kütüğü seçti buda saçma :D

yinede beni Hana Yori Dangoya ya vda Merline bağlayan şey yoktu bu dizide

Ben bu diziye 7 veririm. O da sırf domuz tavşan lidere hep 7 veriyodu diye :D

Blogumdan alıntıdır..

Şiddetle tavsiye ediyorum

Gözüm kapalı olarak hemde :birsey gelmez:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ahahah harika bir yorum olmuş.:D

Ya bu diziyi kardeşim bulmuştu, böyle romantik komedi izlemek istediğim bir zamandı ve bir shoujo bulup izleyeceğime, epeydir izlemediğim bir k drama iyi gider dedim başladım ben de.

Öncelikle yarıda bıraktım ben bunu, baştan söyleyeyim.

Kaçıncı bölümdü bilmiyorum ama bıraktım işte çünkü bir seride en nefret ettiğim şeydir hatunun 'efendi adam yerine serseriyi, ukalayı seçmesi' ve bu dizide bu olay o kadar sebepsizce oluyor ki.

Normalde Tae Gyung gibi 'demon king'leri severim aslında AMA onlar genelde ikinci adam olduklarında!

Yani esas oğlan olunca olmuyormuş ben bunu farkettim, haa 'ciddi adamın komik hallere düşüşüne' acayip gülebilen biri olarak çok eğlendim Tae Gyung sayesinde o ayrı, hele o mimikleri.:D

Bir de yalan değil çok güzel bir çocuk hele o ender anlarda gördüğümüz gülümsemesi falan.:D

Ama yine de benim favorim Shin Woo idi, oda olmadı Jeremy idi. Arkadaşım(burda esas kız mıymıntı Go Mi Nam'a sesleniyorum) orda hem yakışıklı, hem dünya iyisi Shin Woo var, sana el bebek gül bebek davranıyor, hadi onu geçtim süte batırılası bir Jeremy unsuru var. Böyle iki adamı geç, git grubun demon king'ine abayı yak!

Hem de sebepsiz bir şekilde, neyine vurulduğunu hala anlayamadım ben.

Yazdıklarına aynen katılıyorum esas kızı ben de hiç sevmedim, nerde Coffee Prince'deki mağrur Eun Chan, nerde bu itici, mıymıntı kız. Bir de klasik bir aptallık vardı ya üstünde, Shin Woo telefonla buna tüm meydanı gezdirdi ama bu salak hala çocuğun bunu nasıl yaptığını anlayamadan kapattı tel.i, aaııııhhh yazarken bile sinirlendim!

Zaten diziyi orda bıraktım, o sahne, benim ikinci adamım, shadow king'im Shin Woo'ya bir hakaret gibiydi, ve dayanamadım gerisini izlemedim.

Bir tek youtube da izlediğim ve gözlerimi dolduran Jeremy'nin esas kıza otobusdeki açılma sahnesini merak ederim hala. Jeremy senin gibi süte batırılası bir çocuk az bulunur.:kanlp:

Jeremy neredeyse Ouran'daki Tamaki gibiydi bu dizide, zaten Go Mi Nam'ın kız olduğunu en son anlayan da o oldu. XD

Oldboy göndermesi çoook güzeldi, çok gülmüştüm, bir de I'm sorry I love You'dan hatırlayacağınız So Ji Sub'ın bir telefon reklamına yaptıkları gönderme çok iyiydi, hani Tae Gyung'un 'doğanın içindeyim, burası çok huzurlu' tripleriyle müzik dinlerken bir yaban domuzu tarafından kovalanma sahnesi.XD

Ne güldüydüm o sahneye.XD

Komik sahne demişken menajerin o Tae ile Go Mi Nam'ın birbirlerini ayarttığını düşünmesi de müthişti, zaten o menajerin hayal dünyası!XD

13476166.gif

Bölümlerin sonundaki ülkelerinde meşhur olan boy band'lere, hatta! girl band'lere parodi yapmaları da ayrı bir şukelaydı.

O, bölüm boyunca somurtan Tae'yi peruklu, etekli görmek kadar güzeli yok. XD

Diyeceğim odur ki, espri anlayışı gayet yerinde, araya parodiler de ekleyen, 'erkek kılığındaki kızın yakışıklılar arasına düşüp, kendini hepsine aşık etmesi' olayının bir başka versiyonu. Bu temayı seviyorsanız bakının. Kızımız haricinde Anjel üyeleri gayet sevimli Shin Woo fedakar ve seven tarafıyla, Jeremy bir Ouran'daki Tamaki sevimliliğiyle, Tae de 'ciddi adamın komik duruma düşmesi' ve karizmasıyla sizi eğlendirecek. Sonunu bilmiyorum ama izlediğim yere kadar iyiydi ama bir romantik komedi de çifti sevmiyorsanız ve üstüne üstlük esas kız bu kadar mıymıntı ve sevimsiz olunca çekilmiyormuş ben bunu anladım.

not: Go Mi Nam'ın erkek hali, kız halinden bin kat daha güzeldi.:011:

öncelikle süper bir yorum sağol :D

ama neden yarım bıraktın anlamadımm

keşke bitirseydin

hala geç değil :D

tama Shin Wooyu seçmemesine herkes ayar oldu ama o da pek bir pasifti yahu

Jeremy kadar bile olamadı. O en azından kız olduğunu öğrenir öğrenmez seviyorum yahu dedi. Shin Woo ise en başından beri bilşmesine rağmen sümsük sümsük dolandı peşine. e kusura bakmasın o zaman yemeyeninkini yerler :D

Merak ettiğin o sahne de süperdir bu arada Jeremy nasıl ağladı yavrum ya :023:

Jang oppa ise bu dizixde artık rüştünü ispat etmiştir bence. yani ilk bölümlerde o iğrennççç hali neydi ya. o bebek gibi surayı nasıl öyle yapar :D

başka yapımını izleidysen ne kadar tatlı olduğunu bilirsin zaten :022::qask:

kızın saf salaklığı delirti zaten ama bence bitir

lütfen biti len :sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iştee çoğu genç koree yakışıklı oyuncuların birleştirdiği bir dizi daha :D şu an boys over flowers izliyorum ama keşke buna başlasaydım yaa :D:bir numara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iştee çoğu genç koree yakışıklı oyuncuların birleştirdiği bir dizi daha :D şu an boys over flowers izliyorum ama keşke buna başlasaydım yaa :D:bir numara:

Bof iyidir

ama bu daha iyidir

sen bana güven :qtehlikeli:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sıkılırım diye öylesine baktığım bir diziydi. Oldukça eğlenceliydi benim açımdan. Sadece baş roldeki odun karakter öldürmüştü. Go Mi Nam'ın şekerliği ve tatlılığı diziyi oldukça izlenesi yapmıştı. Ayrıca en çok sevdiğim sahnelerde Go Mi Nam'ın domuzcuk hareketi yaptığı sahnelerdi:2813:...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Ah tanıtımı siteye ben açmak isterdim. Benden önce davranmışsın xD Çok dehşet bi tanıtım hazırlıycaktım halbuki:aglama3: Favori 3 dramamdan biridir hatta ilk sıraya bile yerleşebilir. Yalnız tanıtımı baştan düzenlemen iyi olur tamamen spoilerla hazırlamışsın :qsokkksok:. Ve karakter tanıtımını yaparken yanlı davranmışsın. İzlemeye heveslenen birinde olumsuz bir bakış açısı yaratabilir. Hafif Skip beat tarzı bişey ama tabi ki oldukça farklı. Dizinin müzikleri de o kadar güzel ki hala açar dinlerim. Yeni bitirmeme rağmen epey özledim yav xD Ah bi de Jeremy karakterini görmeniz lazım. Beni en çok güldüren aynı zamanda en çok ağlatan sıpa kendisidir. Adamın saçı, gülüşü, kendiyle yaşadığı iç çatışması (her fangirlün hayali olan sahneler qhey), yemek yeyişi, yanaklarına vuruşu, kendini dizginlemeye çalıştığı sahneler... :mutlulh:

yahu sadece ana karakterler şahane seçilmemiş yan karakterler de muhteşemdi. Menajer ma'nın her hareketi beni gülmekten çatlatmaya yetti. Stilistleri de şahaneydi. Menajerin kafasına 2 hamlede vuruş tarzına biterim qdislers

Diziye nerede vuruldum, birinci bölümün sonunda Go mi nam'ın bizim üçlüyü david, thomas heykellerine benzetip rüya gördüğü sahne enfesti. Kesinlikle içimden A.N.jell sahiden melek gibi diye düşündüm. Yaratmak istedikleri çizgiyi enfes bir biçimde tuturmuşlardı. Hepsi hem harika birer şarkıcı hem de iyi birer oyuncu. 6. bölümün sonundaki kısa parody görülmeye değer :gul gul:

İzleyin :neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Severim ama nedense devam etmedim.. umm, etsem iyi olacak. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?