Jump to content
  • Kayıt Ol

Shutter Island- Zindan Adası

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

Konu..: Massachusetts’te 1954 yılın da Zindan adası olarak adlandırılan ve tehlikeli akıl hastalarının tedavi edildiği, sadece belli peridyodlar da deniz yolu ile ulaşım olan Aschecliffe akıl hastanesin de, cinayetten yargılanan ama akli dengesi yerinde olmadığı için bu akıl hastanesi kapatalımış bir hastanın kaçması ile, bu olayı araştırmak üzerine Teddy Daniels ve ortağı Chuck Aule' nin adaya gelmesi ile başlar. Oldukça korunaklı olan bu hastaneden bir hastanın kaçaması, kaçmış olması bile neredeyse imkansızken teddy araştırmasını derinleştirdikçe aslın da olayların göründüğünden çok daha farklı olduğunu fark eder. Teddy Karanlık komplolar, tıbbi deneyler, zihin kontrolü, gizli koğuşlara dair ipuçları bulur ama kanıt bulamamaktadır. Kendi ile de çelişkiler yaşamaya başlayan Teddy, artık adayı da asla canlı terk edemeyeceğini düşünmeye de başlamıştir...

Kişisel not..: Ben beğenerek izledim. Özellikle Leonardo DiCaprio' nun oyunculuğunu bir dönem oldukça eleştrimiş biri olarak, şarap misali yaşlandıkça, tecrübe kazandıkça yeteneğine yetenek kattığı fikrimi iyice perçinlemiş oldu. Temmuz da gelecek olan filmini büyük bir sabırsızlıkla beklemeye başladım. Film de oldukça başarılı pskolojik yapımları seviyorsanız keyif alırsınız. özellikle finalinden..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

2

• muhtesemmatrix

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

ben beğenmedim ablacım.akıl oyunları vb filmlerle büyüdüyseniz sonunu ortalarda az buçuk kestiyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

akıl oyunları sevdiklerimden biridir. ancak tek bir filme çakılı kalamıyorum be:). evet onun kadar iyi ve ya değil. onunla ilgili bir şey demem. ben beğendim. uzun zamandır film sektöründe belli başlı yapımlar dışında ben adam akıllı bir şey yapıldığını görmemiştim. leonardo' nun "Inception'ı" şu anda büyük bir merakla beklediklerimden biri

sonu ile ilgili düşüncen nedir?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?