Jump to content
  • Kayıt Ol

Oniki Krallık - Alacakaranlık Sahilleri, Gündoğumunda Gökyüzü

Susano'o

Önerilen İletiler

Üçüncü bölüm kısaydı açıkçası. Bu akşam oturup hallettim. Ama güzel bir bölüm. Youko giriş yapıyor sonunda. Çok seviyorum kendisini! :okq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 71
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Susano'o

28

• sakura hime

15

• özz

11

• lafolya

7

yaa noldu tai ülkesine, youko nasıl yardım edebilecek? merakla bekliyoruz.

youko iyi bir kraliçe olmuş, tasvirlerden anlaşılıyor :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mehmet hızına yetişemiyorum.. Teşekkürler 3 bölüm için.. Ama benim için kötü bu hafta sonu okuyamıyacam yaa. :aglama3:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sonunda aranıza geri döndün :) mehmet yeni bölümler için çok teşekkürler okumak için sabırsızlanıyorum :) aklım da bişi var sizle paylaşmak isterim sizce youko ve en kralı nasıl bir çift olurlardı? Açıkçası ben onları çok yakıştırıyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben de animeyi izlerken o ikisini yakıştırmıştım ama arada baya bir yaş farkı var :P gerçi en kralının çocukça davranışları arayı kapatır :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@özz

Youko çok olgunlaşmış. Özellikle üçüncü kitapta epey olgunlaşmıştı ama, bu kitapta daha da olgunlaşmaya devam edecek sanırım. Tekrar çıkacağı bölümleri merakla bekliyorum ben de. Çevirirken sabırsızlanıyorum resmen! :D

@lafolya

Acelesi yok :) Şöyle oturup sakin sakin okuyabileceğin bir zaman başlaman daha iyi olur.

@sakura hime

Youko ve Shouryuu olabilir aslında. Youko onun yanında çocuk gibi kalıyor gerçi :D Ben de Kantai ile Sonkei'yi birbirine yakıştırıyorum. Ahada resim bile koydum. :)

kansyou.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mehmet zaten çıktılarını alıp ayrı bir dosyada toplamayı bile düşünüyorum ..

@ kanka o çifti bende çok düşündüm. Hatta ne hayeller kurum qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@lafolya

Öyle bir şey şimdilik yapma lafi :) Zaten ayrı bir dosyada tutuyorum şu anda. Şu windows'a ofis yüklemeden kullanabildiğim bir program var ya, onunla işte. Şimdilik rtf dosyası, belki daha sonra ofis yükleyip word dokümanı haline de getirebilirim. Aslında en güzeli pdf yapmak ama onun nasıl olduğunu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Maşallah çok hızlı geliyor nazar değmesin... Ellerine sağlık....

Çok kısaydı Doyamadım.... Kaç bölüm kitap sorsam ayıp olur mu?....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mehmet ikinci ve üçüncü bölümü okudum kitap harika gidiyor devamını merakla bekliyoru youko sonunda girişini yaptı :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@martikanadi

Aklimda 70 kusur bolum diye kalmis ama su anda yanimda degil, bakinca soylerim. 50 civari da olabilir, diger kitaplardan biriyle karistiriyor olabilirim.

@sakura hime

Umarim Youko ileride daha cok cikar. Taiki'yi kurtarabilecek birisi varsa, o da Youko. Tabii arada Enki'yi de gormek istiyorum. :D Bu hafta icinde bir gun 4'u de bitirmeyi umuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

merakla beklemedeyim yalnız Risai kraliçeyi beklerken gördüklerine baya şaşırdı Youko saray politikasında başarılı olmuş gibi hani ilk emri secde etmeyi yasaklamasıydı kraliyet yaşamındada sadeliği benimsemiş gibi geldi bana :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 4'ü ekledim. İyi okumalar.

Bu arada kitap toplam 50 bölümden oluşuyor. Daha önceden verdiğim yanlış bilgi için kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

eline sağlık :D

okuduktan sonraki edit:

Taiki!!06.gif

yine 10 numara bir çeviriydi. İngilizce' den mi çeviriyorsun Mehmet?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yeni bölüm için teşekkürler hemen okudum süper bir bölümdü insan okudukça daha da heyecanlanıyor :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4 bölümde gelmiş. ellerine sağlık mehmet.. giderek daha heyecanlı hale geliyor bana göre :) Youko fanı olduğumdan onu dhaa çok görmek istiyorum kitapta qgüll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@özz

Genel olarak İngilizce'den tabii. Yer yer Japonca'sına da bakıyorum. Özellikle kişi ve yer isimleri veya sıfat/rütbelerinde falan hata olmaması için.

Taiki süper ya, çok seviyorum. Mıncıklayasım geliyor resmen!:qaglayacak:

@sakura hime

Benim de çevirdikçe hevesim artıyor. Meraklanmadan duramıyorum. :D

@lafolya

Ben de Youko'yu çok seviyorum. Sanırım 5'inci bölümde tekrar gelecek. Kitap hakkındaki yorumları okudum da, Youko'yu daha da çok seveceğiz sanırım. :)

Ben de hepinize takip ettiğiniz ve desteklediğiniz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

asıl bizim teşekkür etmemiz gerekir. nezaketen okumuyoruz sonuçta, okurken büyük zevk alıyoruz :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

özz katılıyorum mehmet. Okurken bu kadar keyif olığım çok az şey vardır ..

@ yahu bu taiki yi bir sevmeyen ben miyim anlamdım gitti.:qsokkksok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Taiki bir anime karakterinde samimi bir gülümseme gördüğüm ender karakterlerden birisidir. O yüzden de çok severim. :2813:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

taiki'nin o masumluğu insanı çok etkiliyor hele animede kralını seçerkenki hali çok şirindi en başta yanlış yaptım diye düşünüyordu canım ya gelde sevme bu mümkün değil :) Mehmet biz sana ne kadar teşekkür etsek az iyiki böyle birşey yapıyorsun ve bizde severek hatta bayılarak takip ediyoruz :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Taiki' nin o mahçup, utangaç halleri çok şeker. kitabın bu bölümünde anlatılırken bile gözümün önünde callandı hali. canım benim :023: keşke hep 10 yaşında kalsaydı :aglama3:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet evet o halleri :qask: öyle şekerdi ki gözümde canlanıyorda daha çok seviyorum :) bence taiki gerçek dünyaya dönmeseydi o sevimli halini korurdu sevimilik yönünden enki'yide çok seviyorum ben :023:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İkinize de sonuna kadar katılıyorum. Keşke hep öyle kalsaydı. Umarım kitapta daha çok flashback olur da, eski hallerini daha çok görürüz. Taiki ve Enki'nin olduğu bir resim vardı hatırlarsınız. Onu ekliyorum aşağıdaki spoilerin içine. Bakıp bakıp hatırlayalım. :D

Bu arada, hani Keiki ile ilk tanıştıkları sahnedeki halleri vardı ya, ağlamamak için kendini zor tutmuştu ve kalkıp giderken de bir damla yaş düşmüştü. O sahne, ondan sonraki sahnede nyosenlerden özür dilemesi falan... Bu çocuğu sevmemek mümkün değil diyorum ben de. Kıyamam ben ona :)

75482.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?