Jump to content
  • Kayıt Ol

Supernatural

fudy

Önerilen İletiler

supernatural3d.jpg

Amerika'nın ünlü TV serisi Supernatural, yapımcı şirketi olan Warner Bros'un Japonya resmi sitesinden yapılan duyuruya göre Ocak 2011 tarihinden itibaren "özel bir proje" olarak yayınlanacak. Projenin resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Websitede yapılan açıklamaya göre anime daha önce görülmemiş bir konu üzerinde işlenecek.

n0024930l.jpg

Güncelleme 1: Anime yapımcı firmalarından olan MADHOUSE bugün sitesinde yaptığı bir duyuruyla Warner Bros stüdyolarının TV serisi olan diziyi "Supernatural the Animation" adıyla animeye uyarlayacak. Dünyaca ünlü bir yabancı TV serisinin Japon anime stüdyoları tarafından animeye uyarlamasının ilk örneğini teşkil ediyor.

Serinin Blu-ray ve DVD satışları Japonya'da Warner Home Video tarafından 12 Ocak 2011 tarihinden itibaren satışa sunulacak.

Güncelleme 2: "Animeanime.jp" websitesinden yayınlanan habere göre anime, TV serisinin ilk iki sezonunu kapsayacak şekilde 22 bölümden oluşacak ve ilk volume 12 Ocak tarihinde ilk 2 bölümün yayınlanmasıyla başlayacak. "3-12" bölümler arasını kapsayan "Set 1", 2 Şubat; "13-22" bölümleri içeren "Set 2" ise 6 Nisan tarihinde satışa sunulacak. (Satış tarihlerinde değişiklikler yaşanabilir.)

Anime, TV serisinin en iyi bölümlerinin yeniden yapımı olmakla kalmayıp orijinal seride yer almamış sahneler, bölümleri de kapsayacak. Ki bu bölümler; Winchester Kardeşlerin çocukluğu, animeye özgü düşmanlar ve TV serisinin yan karakterleri üzerine kurulu hikâyeler.

Supernatural 'ın yaratıcısı Eric Kripke de anime projesinin başındaki isimlerden biri olacak.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 42
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

4

• Luna

4

• fudy

3

• Kisiliksiz

2

gundamaster

Sabah sabah çok iyi geldi bu haber. Eminim harika olacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilginç! merak ettim. daha önce hiç işlenmemiş konu neymiş..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dizinin birinci sezonunu çok beğenmiştim animesine bayılırım herhalde :)... Güzel bir haberdi teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Supernatural izlemedim, sonrasında da -şimdilik- izlemeyi de düşünmüyorum ama bu Anime'yi izleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok güzel haberler bunlar :) Eric Kripke de işin içindeyse güzel bir iş çıkacağına eminim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir haber. Ama açıkcası görmeden pek bir şey diymiyeceğim. Bakalım diziyi geçicek mi yoksa diziyi arar mı olucaz.. Paylaşım için teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Diziyi izlemedim ama izlemeyi düşündüğüm bir diziydi. Animesinide izleriz çıksın :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hastası olduğum bi dizinin animesii mükemmel olucak bnce:D merakla bekliomm

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şahane bir haber bu, winchester kardeşlerin çocuklukları yeni karakterler falan çok ii olacaktır bence

şimdiden merak etmeye başladımm,dört gözzle bekliyorum :bulqdum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilginç! merak ettim. daha önce hiç işlenmemiş konu neymiş..

sanırm dizide işlenmemiş konuları kastediyorlardır ...:qsoruls:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kalpleri yerinden oynatan bir haber. Umarım şu duyrulan 6. sezon'un durumunu olumsuz yönde etkilemez.

Oyuncuları 6. sezon için ısrarla tutmuşlar diye duydum. Eric de aktör yok, problem yok diyip anime işine mi girdi, nedir ?!

Supernatural! qhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzlemediğim ama namını çok çok duyduğum bir dizi. Belki anime olunca izlerim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Dizi oldukça güzel, aslında animenin dizinin yayınlanmış bölümlerinin çevirisi olması (çoğunlukla) biraz can sıkıcı ama yeni şeyler de olacakmış. Sabırsızlıkla bekliyorum açıkcası ben iyi bir şey olur umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben anime ve filmler dışında dizileri izlemediğim için bilmiyorum nasıl olduğunu ancak izleyen çok kişiden duydum adını çokkez. Pek seviliyor. Dizi nasıl hiçbir fikrim yok ancak animenin güzel olacağını tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

diziyi bir türlü adam gibi takip edemiyordum, anime uyarlamasına daha özen göstereceğimdir... :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?