Jump to content
  • Kayıt Ol

Katekyo Hitman Reborn

Mahlas_Kafkef

Önerilen İletiler

Evet bu animeyi de tartışabiliriz bence:).En son 24.bölümü izlemiş biri olarak acayip eğlendim.Özellikle ilk bölümler.Tsu'nun voleybol maçı ve Roborn'un son istek kurşunu:D.Evet kısaca bu süper animeyi burda tartışalım....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 26
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

7

• Ryoko Yoichi

5

• Underfined

2

• painscream

2

En Sevdiğim Animelerden biri =) 87'deyim şu an ama ara verdim biraz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

148 deyim yani bi anime bu kadar güzel şekillenebilir valla diyecek söz yok forumda çoğu kişi geride olduğu için fazla birşey yazmıyorum...Ama izlenilmesi gerekli animelerdendir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet hele 148.bölümde olanlar çok hüzünlüydü.Uni/Luce a olanlar çok üzücüydü(çok adı var xD)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Tsunaya fena halde gıcığım. Shounende baş karakterler bir güç kazandığı zaman birşey olur o gücü kullanmak zorunda kalıp işte diğerlerine yardım eder o güce katlanır ama Katekyoda böyle bir şey yok. Tsuna ağlıyor resmen ben 10. olmak istemiyorum falan. Sonuçta shounen elbette savaşacak ama yeter ya sızlanmasın. Kabullensin artık sinirlerimi bozuyor. İlk bölümler makaraydı idarede ederdi. Eğlendim diyebilirim Lambo-san sayesinde :D Arada komik olaylar baya vadı. Hele Clonellonun Ryoheiye üstü kapalı aptal demesi ve Ryoheinin anlamaması çok kopardı beni.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tsunaya fena halde gıcığım. Shounende baş karakterler bir güç kazandığı zaman birşey olur o gücü kullanmak zorunda kalıp işte diğerlerine yardım eder o güce katlanır ama Katekyoda böyle bir şey yok. Tsuna ağlıyor resmen ben 10. olmak istemiyorum falan. Sonuçta shounen elbette savaşacak ama yeter ya sızlanmasın. Kabullensin artık sinirlerimi bozuyor. İlk bölümler makaraydı idarede ederdi. Eğlendim diyebilirim Lambo-san sayesinde :D Arada komik olaylar baya vadı. Hele Clonellonun Ryoheiye üstü kapalı aptal demesi ve Ryoheinin anlamaması çok kopardı beni.

Aynen bende Tsunayı sevmiyordum. Ama savaşırken hakkını yememek lazım taş gibi çocuk oluyor, iyide kapışıyor :asker: .O ağlak halleri Xanxus'la yüzük savaşları başilayınca geçiyor zaten ve artık mevkisini kısmen kabul edecek. Animeouyu bekliyorum, tam da yerinde bıraktılar :yandim:

koraaa ! Colonello süper zaten hem görsel olarak, -aşşağlayıcı bakışları- hem de kişilik olarak müthiş kawai xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hımm doğrudur zaten bir oturuşta Tsuna hariç diğerlerinin savaşını görmek istiyorum. Nette bizim Tsuna ailesinin resimlerinde ciddi mevkisini isteyen bir aile var gibiydi. Colonello gerçekten süper ya. Hele Colonello Kora demesi. Katekyoda +1 bence bu Colonello :) Birde dün gece kendi kendime düşündüm. Katekyo Shounende olsa bir mafya dizi gibi. Mafyada ne olur her zaman başka bir aile ile kapışırsın başka birkaç şey daha olabilir. Komik bölümün olması bu hikaye azlığındandır diye düşündüm :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gerçektende harika bir anime, (özellikle lambo'nun olduğu bölümler süper oluyor) macera, komedi, ezik ana karakter, aşk yani her şey var diyebilirim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Kimi wa Dare dai ? Boku wa Lambo... Boku wa Dare Dai ? Kimi wa Lambo... Söze gerek yok :hehe:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Adın Ne senin...Benim adım Lambo :D Evet ya o salak Lambo nun o şarkısı benimde hoşuma gitmişti 2 haftadır izlemiyorum ya noldu acep :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk 20 bölümün filler havasında geçmesini hiç beğenmedim, sadece ilk 20 bölümü Lambo-san ve Gokudera'nın hatrına dayanıp atlattım, güzel gidiyor şuan Bleach'ı geçip 3. büyük shounen olabilecek gibi duruyor...

Veee Tsuna-Sux.

Lambo-san, Banzai !

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

TooFun 63 te kaldım bende. 63 e gelince anlarsın ;) Chrome :kalp:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

162'yle tekrar biraz heyecan geldi seriye.

Dino-san'ın dönüşünden bahsediyorum tabi ki. Adamın yüzüne hasret kaldık 100 bölümdür resmen. Atla girmesine anlam veremedim o ayrı mesele sakjşldas XD O bir yana, Tsuna'nın kutusundan çıkan yaratık çok acayipmiş, onun normal hali nasıl bir şey acaba. Gerçi açılışla baya spoiler vermişler de hangisi nedir bilmiyorum artık. Bir de Lal aksiyona geri dönsün >.< Başka bir merak ettiğim de, Gamma'ya falan ne olduğu. Gamma sonradan bizim elemanlara katılabilir gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Gerçekten müthiş bir anime. Bende bLue-Dragonun ısrarıyla izlemeye başladım. Şu an 62 deyim. Israr ettiği için arkadaşım bLue-Dragona teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Konu biraz güncel olsun yazıyımda.. :hehe:

73. Episode

Güzel bir bölümdü.. Anneler günü olarak Tsunanın annesine karşı yapılan şovlar oldukça iyi ve komikti.. Tsunayla Gokuderanın yaptıkları ve tüm yaptıklarına rağmen Rebornun en iyi seçilmesi süperdi :hehe: Ama episode sonunda Rebornun kayboluşu falan kafamı baya karıştırdı.. Umarım Rebornsuz fazla bölüm izlemem..

Ben fansub olarak takip ettiğimden 74'ü beklemedeyim..:smile:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sizi okudum, bende başlıcam, D. gray man'le bu animeye, umarım iyi giderler... Off off yine kaybolcam "episode"lar içinde :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Komedi bölümler geri döndü. Bende 70i izledim en son. 74.bölümden başlayarak Future Arc başlayacakmış. Bende fansub takip ediyorum. Reborn'nun öğretmen olması süperdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende en son 72. bölümü izledim.blue-dragonun dediği gibi komedi bölümleri geri geldi. Fansubdan takip ettiğim için 74. bölümü dört gözle bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Tsuna tamamiyle Luffy'nin zıttı bir karekter ama aynı zamanda en az onun kadar uğraşılmış. Sadece ezik değil aynı zamanda içinde güçlü ve iyi bir karekteri olan biri. Gokudera ve Yamato'da aynen. Birbirlerini tamamlıyorlar :D Ve tabi ki Lambo-chan'a tapıyoruz. Özel bi dinimiz var onun için. Yolda boynuz takıp kafamıza insanları rahatsız ediyoruz tüm tarikat. D

Ama kafamda bir soru var, Tsuna ne olursa olsun mafya olamayacak biri. Şu arc'ta bittiğinde nasıl devam ettiricekler acaba? Bleach'e çok benziyor. Belki onun gibi devam eder.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende Tsunadan Boss olur mu diyordum ama olaylar ve davranışlar hele Future Arc'ta her şeyin bir bir ortaya çıkması Tsunadan Boss olacağını gösterdi. Ama bizim bildiğimiz bir Boss değil tabi. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Primo gibi olamaz ama ilginç bi boss olucak. Bu arc bittiğinde bide İtalya'ya gitsinler, İtalyan Mafyası fazla takıldı Japonya'da :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten Primo benim açıklarımı kapatacak, yanlış yaptıklarımı doğru yapacak, bu sayede Vongala eskisi gibi iyi bir yer olacağını söylemişti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana mı öyle geliyor Gokudera'nın Vongola Gear'ı çok mu güçsüz?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında güçlü ama sırtı yüzünden + dövüştüğü adam fırtına alevlerine alışık olmasına rağmen iyi yendi. Asıl Yamamoto'nun kini görememiştik o Vongola box'unu o bana baya koymuştu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok ben Vongola Gear'ı diyorum

Son arcta yüzükler kırılıyordu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?