Jump to content
 • Kayıt Ol

Ne sıklıkta anime izliyorsunuz?


Susano'o

Animeye ne kadar vakit ayırıyorsunuz?  

193 oy

 1. 1. Animeye ne kadar vakit ayırıyorsunuz?

  • Toplasam haftada birkaç bölüm eder.
   35
  • Günde 1-4 bölüm izlerim.
   62
  • Günde 5-10 bölüm izlerim.
   49
  • Günde 10-15 bölüm izlerim.
   19
  • Günde 15 bölümden fazla izliyorum.
   22
  • Eskiden çok izlerdim, ama artık ayda yılda bir.
   22


Önerilen İletiler

Çoğumuz anime izleme konusunda belli bir geçmişe sahip insanlarız. Fakat bu anime izleme tutkusu acaba günümüzün kaç saatini alıyor?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

 • İleti 93
 • Oluşturma
 • Son yanıt

En Çok Yazanlar

 • Susano'o

  2

 • Akuma_Blade

  2

 • MikaN

  2

 • Derflinger

  2

Esikden baya izlerdim ;site işleri ,eğitim öğretim hayatı sadece indirdiklerimi üstün körü bakmamı ve birkaç seri takip etmemi sağlıyor.Hafta da 3-4 bölüm seyrederim. Artık yaz geldi bu sayı artacak mı bende merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animeye ilk başladığımda-ki kotasız nete geçmemle beraber büyük bi coşku yaşadım xD- günde 24 bölüm bile bitirdiğim oluyordu. Yaptığım manyaklığın farkına varınca azalttım.

Şimdi okul falan olmadığında günde 7-8 bölüm izliyorum. Anime hayatımdan büyük bi zaman dilimi çalıyor, bırakamıyorum da :gul gul: Animcilerin %80'ı bana göre asosyal insanlar. Bu açıdan günde 7-8 bölüm bile fazla bi sayı bana göre. Bazı şeyleri abartmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

boş vakit buldukça izliyorum. tatilde olduğumda birkaç seri bitirebiliyorum, normal şartlarda günde 1-2 bölüm anime izlerim ama son zamanlarda haftada birkaç bölüm izleyebiliyorum.

şimdi hangi şıkkı işaretlesem bilemedim qgüll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bazen bir iki ay izlemediğim de oluyor, ama genelde haftalık olarak takip ettiğim bir iki anime haricinde pek izlemiyorum artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Günde 1-2 bölümden öteye pek gidemiyorum aslında. Animeye başladığımdan beri toplasam birgün içinde 15 bölümden fazla anime hiç izlememişimdir. Kısa serileri bile bir günde hiç bitiremem.

Haftaiçi daha az izlememe rağmen haftasonlaı biraz daha fazla izliyorum. Zamanımın çoğunu animeye ayırsamda çalışma hayatı zamanımın çoğunu aldığından fazlasıyla zaten seyredemiyorum.

Animeye çok kaptırmamak sosyalleşmek lazım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vakit bulunca hiç uyumadan anime izlediğim oldu.rekorum bir günde 35 bölüm Kenichi izlemekle kırdım.160 bölümlük bleachi ilk başladığımda 7 günde bitirmiştim.ama şimdi izleyecek bir şey bulamıyorum.Çeviri yapmadığım sürece günde 3 bölüm anca tabi seri çok sararsa bunu ikiye üçe katladığımda oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bazen bir hafta hergün en az 10 bölüm bile izleyebilirim, bir hafta hiç izleyemeyebilirim ertesi hafta bir günde 1 animenin tüm bölümlerini de bir günde bitirebilirim hangi animeyi izlediğime, elimde ki kitap ve mangaya göre değişir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öceden de çok izlemezdim aslında. Bi ara one piece sardı, günde 20 bölüm gördük tabi. :D Şu sıralar bırakın anime izlemeyi, manga düzenlemeye bile vaktim yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Günde nadiren 4-5 bölüm üstü izliyorum. Bir günde bitirdiğim çok nadir sayıda seri vardır. Çoğu zaman günübirlik anime izlemediğim bile olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Değişiyor.

Aralıksız, hiç ara vermeden 40 bölüm izlediğim de oluyor 2 ay hiç izlemediğim de oluyor.

Tamamen içimden gelen isteğe göre değişiyor.

En son 4 hafta önce izledim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shonen serilerde güncelleri yakaladıktan sonra pek anime seyredesim gelmiyor, zaten bir çoğu birbirini tekrarlayan iki ecchi sahnesi yapalım, sakarlık ekleyelim, komiklikte ekleyelim tarzında yapılmış gereksiz seriler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okul yüzünden anime izlemiyorum ama normal bir günde genelde 1-4 bölüm arası oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç belli olmuyor, boş zamandayken download yapıp serileri izlerim diyorum ama bir türlü izleyemiyorum, eskiden haftalık takip ettiğim serileri artık ayda 1 takip ediyorum. Günde 2-3 bölüm oluyor yada olmuyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

5 bölüm izlerim ama bazen anime çok sıkıcı oluyor şu an izlediğim anime çok sıkıcı yavaş ilerliyor izleyesim gelmiyor bazende bir anime acayip çekiyor insanı o zaman günde 15 bölüm izleyebiliyorum .geçen hafta 33 bölüm izlemişim 2 hafta önceki ise 56 iyi gidiyorum bence:okugf:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okul varken haftalık bile takip etme fırsatı bulamazken şu tatil günlerinde birkaç bölüm izliyorum. Ama manga okumak daha da fazla vaktimi alıyor gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bir ara günde 10-15 bölüm izliyordum fakat şu anda yoğunluktan dolayı haftada 4-5 bölüm izleyebiliyorum. ama yaz geldi 10 temmuz itibariylede rahatlayacağım ve bol bol anime izleyeceğim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hiç belli olmuyor.

Güzel bir animeyse 1 günde tüm sezonlarını bitrdiğim de oluyor, hiç anime izlemdiğim günde oluyor. Mesela 2 günde darker than black tüm sezon ve ovalarını izledim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sınava kadar hafta da ya da ne bileyim 3 günde bir bölüm sınavdan sonra her gğn 20 bölüm :D...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Önceleri günde yaklaşık 10-15 bölüm izlerdim ama şu günlerde manga okumaktan animelere bakamıyorum. Yani toplasam haftada birkaç bölüm eder.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu aralar günde 1-4 bölüm ama genelde 5-10 hatta 15 bölüm izlerim, işimin olmamasına bağlı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özellikle yazları dışarının bunaltıcı korkunçluğunu odama kapanıp unutmaya çalışarak animeyi ve diğer uğraşlarımı psikopatlık derecesine ulaştırdığım oluyor. Ve yine yaz geldi...

Bleach in 129 bölümünü 1 haftada bitirmiştim geçen yaz... Bugünlerde de bi oturuşta bir anime serisi bitirip ardından online oyunlar ve sabaha kadar kitap okumak eylemleriyle yaşıyorum... Sınava giricek birisi için gayet iyi zaman geçirme deniyor buna...:qstress:

günlük olarak ortalama bir sayı çıkartıcak olursam günde 5-10 ve 10-15 arasında değişir. Ama 5-10 a oy kullandım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

işim gereği pek izleyemediğim zamanlar oluyor ama şimdilik boş zamanım çok ve diğer günlerin acısını çıkarıyorum gibi bir şey...

baz olarak gün değil de hafta alınsaydı daha sağlam istatistikler elde edilebilirdi kanımca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerçekten işim olmadığı tatil zamanlarında animede güzel ise 20 bölümü geçtiğim olurdu. One Piece, Dragon Ball, Naruto, Bleach böyle bitti. :011:

Ama diğer zamanlar günde 3-4 bölüm izlerim. Malum biraz okumak da lazım kitaplar da güzel :q015:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?