Jump to content
  • Kayıt Ol

Ne sıklıkta anime izliyorsunuz?

Susano'o

Animeye ne kadar vakit ayırıyorsunuz?  

194 oy

1. 1. Animeye ne kadar vakit ayırıyorsunuz?

• Toplasam haftada birkaç bölüm eder.
      35
    • Günde 1-4 bölüm izlerim.
      62
    • Günde 5-10 bölüm izlerim.
      49
    • Günde 10-15 bölüm izlerim.
      19
    • Günde 15 bölümden fazla izliyorum.
      23
    • Eskiden çok izlerdim, ama artık ayda yılda bir.
      22

Önerilen İletiler

Aslında animesine görede değişiyor bence.Mesela bir günde 8-10 bölüm seyrettiğim de oluyor 1-5 bölümde oluyor.Bunuda anime belirleyebiliyor eğer naruto,bleach gibi sürükleyici heyecanın tavan yaptığı serilerde böyle uçuk bölüm sayıları çıkabiliyor yalnız sıkıcı,konusu biraz ağır olanlarda dördü pek nadir geçtiğini söyleyebilirim hatta geçmeyedebilir.

Genellikle böyle oluyor bölüm sıralaması yaparsam ha tabi birde araya manga ve çizgiromanda sıkıştırmak zaman ayırmak istediğim içinde bazen azalabiliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 93
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Susano'o

2

• Akuma_Blade

2

• MikaN

2

• Derflinger

2

İşlerimin yoğunluğu dolayısıyla neredeyse 5 aydır hiç birşey izleyemiyorum..ancak bu haftasonu bi kaç kutu efesle sezonu açmayı planlıyorum.:qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okul zamanında derslerden ve bi kaç etkinlikten başımı kaldıramadığımdan okul dönemi hafta da 5 ya da 6 bölüm zar zor. Artık rahatım , oturdum 30 bölüm One Piece izledim , hala da izlemek istiyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eskisi kadar güzel kaliteli animeler bulamıyorum.Bulduğumdada sindire sindire izliyorum...

Günde 1-2 bölüm yeterli...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kış zamanı çalıştığım için ve yüksek lisans artı bir de ing kursuna gittiğim için fırsat buldukça izliyorum. onun için haftada 1-2 bölüm ancak oluyor. yaz ayında ise evde olduğum için genellikle, abarta biliyorum. günde 10 bölümden fazla izlediğim olabiliyor :022: ama bu sadece yaz aylarında evde olduğum zamanlara has bir durum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animeye göre değişir . Eskiden narutoyu günde 15 bölüm izlerdim :D şimdi nerde öyle saran animeler <.< en fazla 5 bölüm günde -_-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu sıralar pek izleyemiyorum haftada bir bölüme düştüm. Nasıl bu hale geldim anlamadım:uzqgun:...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bir günüm bir günüme uymadığı için durum sürekli değişiyor :) açıkçası vaktim olduğu her an anime izliyorum bu aralar günde 6-7 bölüm filan izliyorum :lol:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu aralar evin yolunu bile zar zor buluyorum:00a52f5e14511365f5a, en son 3 ay önce izledim :animation732xl9vh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaklaşık iki ay önce fırsat buldukça izliyordum yine ama bilgisayarımda ufak(!) bir kırılma sorunu olunca neredeyse sıfırlandı anime seyrim :006:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guest Cheza

En son 3-4 ay önce izlemiştim, bazı işlerden dolayı izleme zevkim kaçtı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cheza sen bize gel, eski alışkanlıklarını geri kazandırayım sana.:q015:

Belli bir izleme programım yok ama eskiye göre şu son haftalarda daha fazla izliyorum, günde 35 bölümden 3-5 bölüme kadar değişebiliyor. Özellikle komedi konulu olanlara ağırlık verdim, bakıyorum millet ufaktan ufaktan bırakmaya başlamış bu işi. :)

(Bilgisayarınızdaki ufak kırılma sorununu kime borçluyuz...:2046d6d41b:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaz aylarında sayıyı arttırmaya çalışıyorum. Aksi halde haftada bir kaç bölümden öteye gidemiyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Bu biraz da izlediğim animeye bağlı benim için.

Black Lagoon'un ikinci sezonunu hemen izleyip kurtulmak amacıyla bir günde bitirmiş olmama rağmen D.Gray-man'in bırakın sonunu sürekli değinilen o ilk 50 bölümü bile geçememiştim aylarca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

One Piece/Naruto bitmeden önce günde çok rahat 15 bölümden fazla izlerdim ama biteli baya oldu anca günde 1-4 arası

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Günde 5 yada 6 bölüm izlerim.Bende ilk başlarda 10'un yukarısında izliyordum yaz geldi azalttım :) Sanki okul şimdi açılmışta azaltmışım gibi oldu :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eskiden eh fazla izlerdim, günde 15-20 bölüm falan. -yaz tatilinde tabii.- Şimdi ise haftalık olarak sadece Gintama' ile Naruto: Shippūden'i izliyorum ve iyi ettiğimi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animeye göre değişir,ama artık gerek eskisi gibi güzel seriler çıkmadığından gerek işlerimin yoğunluğundan sadece Gintama' izliyorum.Yetiyo oda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şuanlık dragon ball izlediğim için günlük 10-15 bölümü buluyor. Son yaz tatilim o yüzden izleyebildiğim kadar izliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sabah oturup iç organlarım radyasyondan eriyene kadar anime seyrediyorum. Yapacağım kospiley için araştırma yapıyorum (Merak edenler için Hatsune Mikuo'yu yapacam :sinsin:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

günde 5-10 bölüm dedim çünkü her bilgisayara oturduğumda anime izlerim aslında daha fazla izliyebilirim ama evde pineklemeye müsait ailem ve arkadaşlarım yok:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yazdan yaza desem komik mi olur :S yıl içinde hep ders çalışmam gerekiyor nadiren merak ettiğim animeleri izleyebiliyorum ama çok takılmamaktan yanayım o dönemler

yazında tüm misafirler kaybolduğunda bakabiliyorum istediğim serilere ..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?