Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni bir istanbul animemangantr buluşması!

Ryoko Yoichi

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar.

Uzun zamandır, daha doğrusu benim takip edebildiğim kadarıyla doğru düzgün bir buluşma yapamadık. Ya çok az kişi geldi, ya konu animeden dışarı çıktı, falan filan. Hazır yaz tatili de gelmişken, bir haftasonu günü herkese uygunsa yeni bir buluşma yapalım diyorum. Yakın bir zamanda olursa hatta çok güzel olabilir.

Ve tabi, bu başlığa kaç kişinin bakıcağı meşhül. O yüzden detaylar iyice belli olduktan sonra bence herkese email gönderelim. Daha doğrusu adminlerimiz göndersin. Böylece bol katılılımlı, eğlenceli birşey olabilir. Özellikle konuyu Anime içinde tutabilirsek.

Neyse, detayları herkes belirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 25
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Ryoko Yoichi

6

• Susano'o

5

• bLueeekun

3

• muhtesemmatrix

3

Haziran için ben gelemem fakat, Temmuz için olabilir. Konunun animeden sapması da gayet doğal bir şey aslında. Çok fazla kafaya takma. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Biz sapmasın diyelim de normalden biraz daha az sapsın :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kendimi nimetten saymıyorum ama özellikle geçen buluşma gibi çok yüksek seviyeli bir buluşmadan sonra nazlanıyor insan:qzirvede:

Kadro iyiyse ve belirli yaş üstündeyse 2 elim de kanda da olsa gelirim diyim kısaca :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cumartesi günleri olmadığı sürece katılma şansım var.:qstress:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm, herkese uygun bişiler ayarlarız :D Benim için pek sorun olmaz gün önceden belirlendiği sürece

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kendimi nimetten saymıyorum ama özellikle geçen buluşma gibi çok yüksek seviyeli bir buluşmadan sonra nazlanıyor insan:qzirvede:

Kadro iyiyse ve belirli yaş üstündeyse 2 elim de kanda da olsa gelirim diyim kısaca :mutlulh:

tamam öleyse kadroyu açıklıyorum ;

kalede Mehmet , arka dörtlüde ben , zhenya , gundamaster ve sen :D şimdilik bu kadar yeterli olur mu senin için ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:neqoluyor: heeey, ben niye kaleci oluyorum?? Sol bek olurum ama bak :P

Bu buluşma ne oldu bu arada?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doğrusu, insanların ortaya birkaç tarih atmasını bekliyodum ama buluşmaya ilgi gözlerimi yaşartı:aglama2:

Bizim evde şu an birkaç şey var, Emir'i (Zhao yu) pek bilmesemde ben bu hafta gelemem sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tamam öleyse kadroyu açıklıyorum ;

kalede Mehmet , arka dörtlüde ben , zhenya , gundamaster ve sen :D şimdilik bu kadar yeterli olur mu senin için ...

hımmmmmmmm benden forvet olmaz... ama defansta adam lazım olursa fena değilimdir:):P

geçen seferde böyle bir dönemsellik problemi vardı arkadaşlar bir teklifim olcak belli tarihe kadar açık kalacak bir anket yapsanız (özellikle haftasonun içeren) böylelikle tarih sorununa da çözüm bulunmuş olunur.

ör: haziran bittene kadar temmuzda ki hafta sonları gibi vb...

Not: mutiye kalite konusunda katılıyorum.(Önce ki buluşmalar da eminim en az sonuncu kadar kalitelidir sakın yanlış anlaşılmasın) bir bayan olarak bu tarz etkinliklere katılım da hali ile ister istemez ön yargılı ve çekimser davranabiliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@worless

Senden borsa tiyoları almaya gelecem :qegenmis: Ona göre :D

Buluşmalarla ilgili bir anket iyi fikir yalnız. Bir tane düzenleyelim hemen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Abi ben askere gitmeden mümkünse :D bide bi bahriyeli olsam off ne muhabbet döner :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ooo sanki ilk buluşma gibi olacak. Muhabbbetin dibine vurucaz. Heyecanlandım şimdi. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:) şu aralar pek oynamayın derim. Ama yarın ne getircek bilinmez. şuan ben her halukarda altında ufak ufak belli bir süre içinde gene artış bekliyorum..
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@muhtesem

Bizim burada bir vet var aslında, ve sanırım ağustos gibi gidecek. belki onun yerine gelirsin. ihtimaller düşük tabi ama, ihtimal var. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu ankete daha fazla katılım olsa uygun bir gün seçmek zor olmayacak ama, bekliyorum bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geri geldim ve ve bu sefer hiçbir manim yok gibi duruyor pazarları hariç uygunum ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?