Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni 1/1 Gundam anıtı tamamlandı

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

[bimgx=300]http://userdisk.webry.biglobe.ne.jp/000/001/33/N000/000/012/127684256769916308228_100618f.jpg[/bimgx]

Shizuoka'daki yeni Gundam anıtı tamamlanmış. Dizaynsal olarak Odaiba'da inşaa edilen ilk Gundam anıtına takviyeler yapılmış versiyon olan bu anıtta ayrıca fazladan bir Beam Saber yeralacak.

Resmi açılış töreni 24 Haziran'da yapılacak anıt 10 Ocak'a dek görülebilecek. Bu arada Japon havayolları firması All Nippon Airways bu anıt için ilginç bir göndermeye girerek uçaklarını RX-78-2 logolu baskılamaya başladı.

[bimgx=300]http://4.bp.blogspot.com/_UVRoF5dMi7U/TBecbDP6YbI/AAAAAAAAKQc/BcaPwh0XDQw/s1600/18.jpg[/bimgx]

Yaz boyunca gerçekleştirilecek uçuşlar yukarıda görünen uçaklarla gerçekleşecek ayrıca bu havayolunu seçen Gundam hayranları sadece bu havayollarının promosyonu olarak sınırlı sayıda üretilen özel renk scheme'li 1/144 RX 78-2 kitlerini edinebilecekler.

17.jpg

Ah! Japonya'da olmak vardı! :uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• yuuki_cross

1

• Underfined

1

• Akuma_Blade

1

• NitroCharger

1

Adamlar neler yapıyor ya, kahroluyorum japonyayı ve bütün bunları gördükçe :aglama3: Götürün beni oralara :aglama3: Exia istiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devasa mobil suit resmi yüzünden anasayfanın yapısı bozuldu. Nerdeyse 2 kat genişledi anasayfa.

Boeing 777-300 uçağini gundama boyatmakta ilginç olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

aslında içine girilebilir, gezi tur düzenlenebilir bir şey olsa çok daha şahane olur. ziyaretçiler sayesinde, anıta harcanan para bile çıkar :qhayir:

______

bu arada kiti yeni gördüm, cidden iyi parçaymış...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?