Jump to content
  • Kayıt Ol

Kuroshitsuji II

bLueeekun

Önerilen İletiler

hic bir spoilar ı okumuyorum :okugf:elimde abimin vınn ı var simdilik anime izleyemiyorum :002:ancak 2 ay sonra diğer evimizdeki net ime kavusunca izleyebilcem :qstress:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 47
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

10

• A.U

6

• sakura hime

6

• Luna

3

Evet,ben de ilk 3 bölümü izledim.

İnsanı büyük günahlara sevk edecek çekicilikteki şeytanımız yine olağanüstü ve mükemmel.Yeni kahyayla karşılaştırılmamalı bile.Sebastian'da karanlıklarda saklı insansı bir yan var ve bu onu çekici kılıyor.Yeni kahyaysa aynı efendisi gibi ruhsuz.Zaten eğer Sebas'ın olmadığı bir sezon olsaydı izlenmeye değer olmayacaktı benim için.Bu animede en merak ettiğim unsur ise Sebastian'ın geçmişi.Greil ile ilk karşılaşmalarında ve Sebas,onu testereyle doğramak üzereyken Greil:"Annenle babanı kimin öldürdüğünü öğrenmek istemiyor musun?" diyerek beni şaşırtmıştı ancak Greil'i kurtarmaya gelen shinigami ve Sebastian'ın bu soruya rağmen doğrama işlemine devam etmek istemesi dolayısıyla bu bilgi biz izleyicilere aktarılmamıştı.O gün bugündür Kuroshitsuji'de en merak ettiğim şey budur.Belki de Sebas-chan önceden bir insandı.Böyleyse şeytan olmak seçilebilir bir makam.Bu durumda neden Ciel'de şeytan olmayı seçmesin? Bu arada Sakura,teorilerine katılıyorum.

Bir an önce yeni bölüm çıksa da izlesek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet,mantıken Ciel'e söylemiş olması daha uygun,hatta şimdi tekrar düşününce %99.9 öyledir :aglama2: Nasıl anlamak istemişsem öyle anlamışım :D Kuroshitsuji'nin sadece Sebastian'ı anlatan birkaç ovası çıkmalı bence.Tek başına izlenmeye değer.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bölüm 4

evet ikinci teorimi çöpe atıyorum ölen polisin aslında yaşamadığını bıyıklı olan kişinin onun ikiz kardeşi olduğunu öğrendik böylece ciel'in hafızasını kaybetmiş olabileceği gerçeği önümüzde duruyor :D yalnız son sahnede öteki kahyanın sebby'ye söylediği efendinin intikamını alacaksan demesi yeni soruları ortaya çıkardı yalnız şöyle birşey düşünüyorum sebby'nin ciel'i yüzükle uyandırması ve ayrıca yüzüğün trancy kontunun elinde olması bize o kontun daha önce ciel ile ilgili birşeyler yaptğını fakat bedenini ele geçiremediğini gösteriyor bu yüzden ilk bölümde onu görünce çok sevinmiş ve sonunda yakaladık demişti ama olaylar hala çözülmedi gelecek bölümde ciel birşeyler hatırlayacak gibi :D

yeni bölümü merakla bekliyorum esas bölüm 5.bölüm olacak gibi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 4

Evet o polis bizim beklediğimiz polis değilmiş. Neymiş o zaman herkes geri gelmemiş. Londra yansada herkes ölmemiş olabilir. Hafıza kaybı çok yüksek bir ihtimal. Sebastian Ciel'in ruhunun bir kısmını alması onun anılarını etkilediğini düşünüyorum. Çünkü ölen polisin kardeşi bana seni çok anlattı dediği zaman Ciel kaybolma olayı demişti. Ciel'e yalnış anı aktarılıyor. Neyse 5.bölümde bir şeylere açıklama gelecektir. Bu Hindistalı uşakta geliyor. Bütüm karakteler art arda çok güzel ya.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 5

İşte beklediğimiz oldu. Ciel gerçekte hafızasını kaybetmiş ve önceki postumda olan şey bence doğru diye düşünüyorum. Son postumda yazdığımda şuydu. "Sebastian Ciel'in ruhunun bir kısmını alması onun anılarını etkilediğini düşünüyorum." Hem Londrada büyük yangından kurtulduklarını apaçık gördük. Çünkü Ciel'in hizmetkarları hastaneden bir görüntü gördük. Şimdi aklımda ki soru Alois bu Ciel'i neden istiyor? Amacı ne? 6.bölüm baya aksiyon olacak. Ayrıca bu bölüm ecchi ve baya bir üsr güzel oldu. İster giydikleri kıyafet olsun. İster bu Alois'in hizmetkar olan kız olsun. Soyun dedi direk soyundu. Napsın yapmazsa efendisi kim bilir ne yapacaktı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu bölüm baya hızlı geçti.Kapanış şarkısını gördüğümde şaşırdım.Çok da heyecanlı bir son oldu.

Sebastian neden bile bile Ciel'i Trancy'e götürdü anlayabilmiş değilim.Alois neden Ciel'i istiyor?Ciel'in Trancy Malikanesi'nde ne gibi anıları var?Hizmetçi bayan da baya gizemli.Onun hikayesini de merak ediyorum.Alois'in annesi o olabilir bence.

Birçok soru getirdi bu bölüm.6.bölümü sebatla beklemek de zorlaştı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

5.bölüm

tahminlerim doğru çıktığı için mutluyum :) ciel'in hafızasını kaybetme nedeni olarak sebastian'ın ciel'in ruhunun tamamını yemediğini düşünüyorum :) ilk teorimde söylemiştim ruhunun bir parçasını o yüzüğe mühürlemiş olabilir o yüzden ciel herşeyi hatırlamıyordur ama malikanenin içinde sebastian'ın hatıralarını görmesinden anlaşmacıların birbirlerinin anılarını görmesi sonucunu çıkartabiliriz yada bedenin anılarıda olabilir sonuç olarak ilk bölümde aksiyonu yapan kişi sebastian dı ama ciel'in bedenide yanındaydı yani ciel uyusor olsa bile bedeni herşeyi hatırlıyor olabilir :D

yalnız bu alois ciel'e seni istiyorum derken "istemekle" ne kastediyor ciel birşeylerin anahtarıdır birde Lau'nun ölmediğine çok sevindim onu enson denize düşerken görmüştük ben zaten ölmediğini düşünüyordum ama olayların gelişimi yüzünden belki zaman dilimi farklıdır ve ölmeden önceki olaylar anlatılıyor diye bi düşüncem vardı bu bölümde hepsi silindi ayrıca çoğu şeye açıklık getiren bir bölüm oldu

önümüzdeki bölüm süper olacak :1459mr:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bu bölümden de bir şey anlamadım maalesef... Eğer hafızasını ruhunun bir bölümü yendiği için kaybettiyse bence hafızası geri gelmemeliydi ama bakıyorum yavaş yavaş hatırlıyor.. Madem Madem Sebastian Ciel'in hafızasının gelmesini istiyor oturup anlatsın olayları onu da yapmıyor. Ayrıca Prens o kadar uğraşmış ama Ciel i görememiş acaba ölü olduğu anlarda mı görmeye gitti... Sabastian Ciel'in ölü olduğunu ( Derin uyku mu desek) kimseye söylemedi mi?...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6.bölüm

bazı sorulara cevap bulduk Sebastian Ciel'in ruhunu alamamış alması engellenmiş ama bu nasıl olmuş onu çözebilmiş değilim yani Ciel ruhu çalınmadan mı öldü yoksa Claude tarafından ruhu alınmış ve Claude ruhun bir kısmını yüzükde saklamış bu sayede Ciel yüzüğü takınca kendine geldi fakat bu seferde tüm intikamını unuttu neler dönüyor burda böyle:qsokkksok:

dahası iki kahya anlaşma yaptılar şayet bu anlaşmayı çözemedim Claude Ciel'i tamamen istiyor ama neden? Sebastian da Ciel'in ruhunu tekrar intikam ile doldurmak istiyor dolunca asıl olay başlayacak gibi çünkü Sebastian ruhu vermez ama anlaşma gereği Ciel'i Claude alacak ben bişi anlamadım bu işten:sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten SebastianLa diger usagin anlasmasi beni seriden uzaklastirdi.Konu bayagilasti diye dusunuyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten SebastianLa diger usagin anlasmasi beni seriden uzaklastirdi.Konu bayagilasti diye dusunuyorum

Konu bayağılaştı mı..? Tam tersine çok tuhaf bir şey çıkıyor ortaya.İzlemesi de olasıdışılığı arttıkça çekicileşiyor bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet ortalık baya karıştı. O anlaşma fake çıkacak. Sebas-chan Ciel'i verir mi hiç. Vermeden önce Sebastion Aloisleri yer. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Bölüm 9

Sebastian'ın eski etkileyiciliği kalmadı,bu sezonda bir terslik var bu açıdan.Eski Sebas-chan'ı görmek istiyorum.

Bu arada Claude şeytan gibi şeytan nasıl olur gösterdi bu bölümde! Alois ile Ciel'in ruhlarını bir bedende topladı ve Sebastian sadece şok içinde durumu izlemekle yetindi.Ancak esaslı bir şekilde geri döneceğine eminim.

Umarım biraz daha boş vaktim olabilir ve 10. bölümü de izleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

...ve sezon biter.

Hiç yorum yapmayacağım,bana göre her şeyiyle gelmiş geçmiş en harika anime budur.Keşke Bleach,Naruto gibi animeler yerine Kuroshitsuji 300-400 bölüm olsaymış.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

szonda bitti ama ben daha 5. bolumdeyim bi an once netime kavusabilseydim ahh ahh neyse bunada sukur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Ben bu sezondan bir şey anlamadım...

Açıkçası bu sezona gerek yokmuş. Ciel'i yaşatmak için ellerinden geleni artlarına koymadılar... Sebastian gibi bir karakter bu sezonda çok sönük kaldı bana göre bütün bunları yaşatacaklarına birinci sezonda bitirselermiş daha uygun olurdu bana göre...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

daha izlemesemde mutlaka izlemek istediğim serilerden birisi. Başlamadan önce resimlerden edindiğim ilk izlenim şudur ; yeni kahya ile efendisi, Ciel ve Sebastion'a oranla çok itici ve antipatik duruyor. :2046d6d41b: ve gene bu kedi :aglama2:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 yıl sonra...

Ben mangayı okumak istiyorum , bulamadım okuyan varmı???

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@1996en

Burdan okuyabilirsin. uzun zaman oldu bunu takip etmeyeli enson nerde kalmıştım ben bile hatırlamıyorum.:gul gul:

Ayrıca Hangi grup çeviriyor öğrenmek içinde Bu Site'de arama yapabilirsin. Zaten bu iki site manga yönünden en fazla içeriğe sahip siteler.

Hatta ve hatta rawları işimi görür diyorsan Buradan bakabilirsin. :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?