Jump to content
  • Kayıt Ol

Skip Beat

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

hehe sho' nun süpriz öpücüğü, o gerizekalı yürüyen şeytan reino mudur nedir :D olmadık yerlerden çıkıp mogminin şeytanlarının bile tüylerini diken diken edişinden sonra vuuu ren' in o tatlı busesi aman yarabim böyle bir erkek var mıdır dedirtmişti sonra. Sho'nun hangi chapti şimdi hatırlamıyorum ama mogamiyi hani reinodan kurtardıktan sonra renle odada falan karşılaşmasının üzerine lobide mogamiyle konuşuren ren'in tutuşup Sho' nun konuşmasına izin vermediği bölümede bayılmıştım. (hislerin gerçekten kabul etmişti) ama 175 de gelen yeni karakter varya jön (murasame miyidi neydi) huu o ortalığı bence reino ve de sho dan da daha çok karıştıracak gibi bence. ren' in seni gebertirim bakışına karşılık mogamiye takacak ve ren' in geçmişine yani rick olayın döndürecek tamem. Hatta bezer bir olay yaşanacak gibi. çünkü mangaka yayınladığı son bölümlerde iyice ren' in geçmişine gitmeye başladı. büyük ihtimalle bomba bir yerde ara verecekirtir. (çünkü yanlış okumamıştıysam 2 sezon için manganın ara vermesini bekliyorlardı bitmesini değil.) ben ren' in mogamiye olan hislerini itiraf etmesini bekliyorum. ve mogaminin bu sefer hislerinden -ki bölüm bölüm "yok değilim. aşk değil bu" demesiyle mogaminin bu sefer kaçışına hatta manyak direktörümüz losy' nin bunları bu sefer bir aşk oyunun da bir araya getireceğini bekliyorum. Bir yandan ağzımızın suyunu akıtırken diğer yandan sanırım gülmekten karnımıza da ağrıları sokar:D. gerçi bellide olmaz ama sho' yu bu kadar "fanların da yüreklerindeki buzları eritecek kadar" mogaiye karşı tutukulu anlatmasıda biraz kafa karıştırıcı. ama ben asla o ikisini bir arada görmek istemem direk mangayı bırakırım yaa :neqoluyor:

bu dediğin sahneler benimde favori sahnelerim :D

özellikle ren'in kyoko ile sho'nun konuşmasını kesip kızı götürmek istemesi o sahneye bayılıyorum sho orda çakıyor durumu zaten o zamana kadar pek farketmiyor ama o sahnede ren'in kızı sevdiğini anlıyor :D ah ah birde bizim kızımız anlasa tam olacak kız inatla ben aşık olmayacağım diyor :( ben kyoko'nun reino'ya sho benim avım demesine bayılmıştım hani kız orda resmen sho'yu savundu o benim ellerini üzerinde çek der gibi bişi oldu :D tabi Ren'e hesap verme sahneleri ayrı bir güzeldi :D en çok kızın reino'dan bu kadar korkmasına şaşırdım hani herkese kafa tutan kız reino'dan köşe bucak kaçıyordu. Ben şimdi bu son çıkan elemanı merak ediyorum hikayeye nasıl katkısı olacak bizim kıza aşık üç adam var hatta kijima'yıda sayarsak dört :D birde bu yeni eleman katılırsa süper olacak :D

sevgililer bölümlerini ayrı bir seviyorum ama :D o öpücük sahneleri :D sho'nun kyoko'yu öptükten sonraki yüz ifadeleri çok komikti adam resmen kıza eziyet etmekden zevk alıyor ama onu seviyorda kız ren'e ne aldığını söylemeyince baya bozulmuş ve reino ile çıktığını sandığı kısımlarda ise kıskançlık krizine girmişti mangakayı hala çözemedim kızı kime yamayacak merakla bekliyorum ren ile olur sanıyorum hazır ren'in babası da kızı seviyor aileden de onay var zaten olmazsa manga benim için biter :D ama sho ile arasındaki mesele nasıl çözülecek orası ayrı bir olay birde önce reino sonra sevgililer günü sho üzerine çok bölüm verdi üst üste :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • İleti 49
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

16

• sakura hime

10

• yuuki_cross

7

• CHOBiTS

4

Hahahh o nasıl bir karakter öyle sanki bal mumundan yapmışlar adamı.:ne noldu:

Dizisi yada draması fark etmez anime olmadığı sürece hepsi vasatın üzerine çıkamaz benim gözümde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:000200690jk0xd: videoyu gördüm deli oldum yaa 2. sezon gelene kadar çerezlik olur diyordum görünce bütün hayallerim yıkıldı ya.. manga ve animede ki o cool ren gitmiş yerine baby face, daha yumuşak huylu biri gelmiş bu mu şimdi ren yaa :uzqgun:
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Omg. Worless Ren olarak Siwon'u nasıl beğenmezsin. Korede Siwon kadınların gözdesi. Ayrıca en cool görülen insanlardan biri. Fragman yanıltıcı olmuş. Yeri geldiğinde gayet evil modlarına giren yeri keldiğinde de anne kadar sıcak bir rol canlandırabilicek biri o. Ben Ren ve Sho rollerine ikisindne başkasını düşünemiyorum. Çok yakışmışlar. Ayrıca Siwon 13 kişilik bi grubun üyesi(Suju) belki de en babyface olmayanı o. Nasıl babyface diyebildin bilmiyorum :D Aksine çok erkeksi. bkz:Siwon's abs. asfksdg

şöyle bi resmindne örnek vermiş olayım

http://www.mumuy.com/wp-content/uploads/2011/01/choi-siwon-athena.jpeg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yaws kızlar şimdik allah sahibine bağışlasın uzayda olsam affetmem tatlı hoş biri çocukta(yerim o gamzesini hatta gerisini yazamıyom ... anladınız da) ren diyince benim aklımda hep beni monitöre yapıştıracak kadar baktığımda derin bir şeyler hissettirebilecek bir karakter bekliyordum. Sert evet sert ama bakışlarını konuşturabilen ya nasıl desem oyuncuya kötü bir şey demiyorum,İkinizde övdüğnüze göre eminim iyi bir oyncudurda ama ne biliyim benim zerre içime sinmedi yaa hayami mokomichi bile daha bir ren havasına sahip neyse neyse genede skip beat bu izleyecem ama japon versiyonunun ki tahminimce çekilecektir oyuncu kadrosu nasıl olur merak ediyorum barı orda renimi bulam böhüüü:000200690jk0xd: shoutoruyu ise sevmediğim her hangi biri oynarsa daha iyi keza her şekilde nefret ettiğim karakter:qalkis: ama o kızdan mogami oluyorsa benden de hayli hayli godzilla olur:gul gul: mogamiyi bende iyi kimse oynayamaz :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hahaha lafa bak uzayda olsam... xD Aynen, istemeye gitcem :cicekq:

Doğru söylüyorsun şahsen Siwon beni de öyle monitöre yapıştıracak kadar etkilemiyor. Mevzu da burda zaten. Bence ren de öyle yapıştıracak kadar etkilemiyor. Tamam çok severim bayılırım ama tip konusunda söyleyemiycem. Ondan uymayan yanı yok gözümde.

amaaaannn japonyada Ren'i canlandırıcak bir adam bulsunlar uygun ben de yeni sezonda soyunup üniversitede bahçenin ortasındaki atatürk büstünün üstünden poz vericem xD

Japonlar dramaay el atmasın batırmasın. Dramada en iyi kore sonra taiwan.

Bence de Mogami hiç olmamış =.= Adam gibi çemkirecek bir sıfatı yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yaa harikasın ve de haklısın :D öyle br adam bulsunlar bende..........qkasd:qalkis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
Vahşet ve dehşetle sizi izliyorum hanımlar >>>> :ne noldu:

o ne demek be:gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaa animesi çook güzeldi acaba ne zaman 2.sezon gelir bilen var mı??????:qsokkksok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaa animesi çook güzeldi acaba ne zaman 2.sezon gelir bilen var mı??????:qsokkksok:
Bu seneyi unut, seneye belki diğer seneyede büyük ihtimalle gelir. Manganın bitmesi bekleniyormuş diye bir duyum almıştım.5g4
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

animesini hiç izlemedim ama mangasını takip ediyorum :D en sevdiğim shoujo mangalardan biridir. anlatımı hikayesi şahane. çizimleri de ilk başta pek hoşuma gitmemişti ama sonradan değişti, daha hoş oldu sanki bana göre. ama anlattığınıza göre animesi de çok güzelmiş. çok fazla şey kaçırmış gibi hissediyorum kendimi. bi fırsatını bulursam animeye de başlarım :)

mogami okuduğum mangalardaki en sevdiğim kadın karakterlerden biri. ilk baştaki kendini sho'ya adayan haliyle hiç hoşlaşmamıştım ama sonradan dönüştüğü kararlı azimli halini çok sevdim. hep böyle ol kızım :962129:. erkek karaktere tapınarak kendini adayan kızlardan olma, kendi ayakları üstünde durup kök söktürenlerden ol :qzirvede:. gerçi pek kök söktürüyo sayılmaz ama işte diğerlerine göre diyelim :D sho'ya büyük acılar yaşatacağı zamanları merakla bekliyorum :gul gul:. ren' e de ne desem bilmiyorum, adam karizma ya bu nasıl bişeydir..:023:

Bir de en son sho'lu bölümlerde mangaka, sho'yu mogamiye tutkun gibi gösterdi. ben bile sho'ya sempati duyacaktım nerdeyse, ama hayır, sho baş düşman 6t43w. Ren'in de nasıl karanlık bi geçmişi varmış be, yavaş yavaş aydınlanıyo ama baya bi korkutucu. bugün 180i okudum mesela, bölümün başında gösterilen kuon piskopatın teki. gel de sonraki bölümü bekle şimdi..

bu arada manga nasıl biter? o kadar şey açılıp döküldükten sonra bir anda toplanamaz ki, yalan haberdir umarım. bu mangaya acele bi son hiç yakışmaz agjgd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu arada manga nasıl biter? o kadar şey açılıp döküldükten sonra bir anda toplanamaz ki, yalan haberdir umarım. bu mangaya acele bi son hiç yakışmaz agjgd

yalan haber olan ne ben anlamadım? sonu mu gelmiş manganın? nerde gördün? her yerde on going görünüyor...

bana göre nerden baksan kafana bi' 100 bölüm koysa anca bitirebilir ki bunu da bazı şeyleri atladığını var sayarak söylüyorum..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla mangakalara güven olmaz her an bir iki bölümde olayı toparlayıp hızlı bir sonla bitirebilirler zaten bu mangada açıklanmayan tek olay ren'in geçmişi onuda yavaştan açıklıyor zaten tabi bunu açıklarken de bir sürü soru işareti bırakıyor bizde :D umarım daha uzun süre devam eder de doya doya okuruz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla mangakalara güven olmaz her an bir iki bölümde olayı toparlayıp hızlı bir sonla bitirebilirler zaten bu mangada açıklanmayan tek olay ren'in geçmişi onuda yavaştan açıklıyor zaten tabi bunu açıklarken de bir sürü soru işareti bırakıyor bizde :D umarım daha uzun süre devam eder de doya doya okuruz :D

olur mu? dem kız öyle...

sadece ran' in geçmişi değil ki mogaminin ailevi durumuda açıklanmış durumda değil ki... şöyle düşünüyorum mogamı gibi basamakları tırmanırken üstüne birde ailevi durumumu iyi bile bir başkan var ise o konu araştırılır.. mogaminin eksik yanlarından biri de ailesinden kaynaklanan boşluk.. bence onun ailevi geçmişine de girmeyi planlıyor. ama ren' in karanlık geçmişinden kaynaklı ölümüne sebep olduğu kişinin kız arkadaşını da mangaya sokacaktır.. gelsin entrika:)

burda hızlı bir sonla bile başarılı olur ama beni kesmez .. çokta mangakanının umrundadır ya:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

olur mu? dem kız öyle...

sadece ran' in geçmişi değil ki mogaminin ailevi durumuda açıklanmış durumda değil ki... şöyle düşünüyorum mogamı gibi basamakları tırmanırken üstüne birde ailevi durumumu iyi bile bir başkan var ise o konu araştırılır.. mogaminin eksik yanlarından biri de ailesinden kaynaklanan boşluk.. bence onun ailevi geçmişine de girmeyi planlıyor. ama ren' in karanlık geçmişinden kaynaklı ölümüne sebep olduğu kişinin kız arkadaşını da mangaya sokacaktır.. gelsin entrika:)

burda hızlı bir sonla bile başarılı olur ama beni kesmez .. çokta mangakanının umrundadır ya:D

Bak ben onu unutmuşum

Ailevi durumu cidden merak uyandırıcı sanırım bu ren konusu açıklandıktan sonra mogaminin ailevi durumuna geçilecektir birde kyokonun annesi ortaya çıkıp ben oyunculuk yapmasına izin vermiyorum diyormuş tabi ren'e katil diyen kızında ortaya çıkması büyük olay olacakdır sonra bu kız sayesinde kyoko ren'i sevdiğini farkedecektir filan ama Sho bu durumda ne yapar o kızla Sho birlik olup biri ren'i biride Kyoko'yu elde etmek için çalışırlarsa süper olur :D

ama yinede bu mangakalara güven olmaz kaç tane manganın sonunun yarım kaldığına şahit oldum o yüzden çok ümitlenmiyorum ama bu seri için her türlüsüne razıyım yinede uzun süre devam eder umarım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bak ben onu unutmuşum

Ailevi durumu cidden merak uyandırıcı sanırım bu ren konusu açıklandıktan sonra mogaminin ailevi durumuna geçilecektir birde kyokonun annesi ortaya çıkıp ben oyunculuk yapmasına izin vermiyorum diyormuş tabi ren'e katil diyen kızında ortaya çıkması büyük olay olacakdır sonra bu kız sayesinde kyoko ren'i sevdiğini farkedecektir filan ama Sho bu durumda ne yapar o kızla Sho birlik olup biri ren'i biride Kyoko'yu elde etmek için çalışırlarsa süper olur :D

ama yinede bu mangakalara güven olmaz kaç tane manganın sonunun yarım kaldığına şahit oldum o yüzden çok ümitlenmiyorum ama bu seri için her türlüsüne razıyım yinede uzun süre devam eder umarım :D

inşallah devam eder... evet dediğin gibi artık o yüzden ongoinglerin hepsini bir kaçı hariç askıya aldım ve ongoing yazanları okumaya başlamıyorum bile..

hehe evet sho ile o kızın birlik olması olayı benimde aklıma geldi ama onu elde etmeye çalışmayacaktır. kız shouyu kullanıp rene sırf acı çektirmek için mogamiyi öldürmeye çalışacağını düşünüyorum .. fazla kore dramasımı ne izledim:D ama böyle bir şey gelecek bence..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

inşallah devam eder... evet dediğin gibi artık o yüzden ongoinglerin hepsini bir kaçı hariç askıya aldım ve ongoing yazanları okumaya başlamıyorum bile..

hehe evet sho ile o kızın birlik olması olayı benimde aklıma geldi ama onu elde etmeye çalışmayacaktır. kız shouyu kullanıp rene sırf acı çektirmek için mogamiyi öldürmeye çalışacağını düşünüyorum .. fazla kore dramasımı ne izledim:D ama böyle bir şey gelecek bence..

kore dramaları bir numara ben bayılıyorum onlara :D bu arada;

öldürme planı olurmu bilmiyorumda ayırma planı kesinikle olacaktır çünkü ren'in mutlu olmasını engellemeye çalışacaktır yalnız bu arada kyoko da ren için olan aşkını fark etse fena olmaz ve ren de aşkını söylese iyi olur yoksa bu gidişle sho büyük bir atak yapıp ren'in yolunu kesebilir hatırlarsan mangada bir bölümde sho tam kyoko'ya bir şey itiraf edecekken ren kyokonun beline sarılıp onu ordan götürmüştü

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kore dramaları bir numara ben bayılıyorum onlara :D bu arada;

öldürme planı olurmu bilmiyorumda ayırma planı kesinikle olacaktır çünkü ren'in mutlu olmasını engellemeye çalışacaktır yalnız bu arada kyoko da ren için olan aşkını fark etse fena olmaz ve ren de aşkını söylese iyi olur yoksa bu gidişle sho büyük bir atak yapıp ren'in yolunu kesebilir hatırlarsan mangada bir bölümde sho tam kyoko'ya bir şey itiraf edecekken ren kyokonun beline sarılıp onu ordan götürmüştü

sho davranacak gibi.. mogaminin baya bir aklı karışır..

bence o kadın kast edecektir. sonuçta ren'e en büyük acıyı bu şekilde verecek o kadın. Sevdiği adam kollarında öldü -ki kana kan en büyük acıyı yaşatmak istiyorsan aynı etkiye sahip bir şey bulmalısın kadınında beklediği bu.. sho'yu kandırıp mogamiye yanaşıp ren'e tuzak kurar akıllı ise mogamiden ziyade ren evet dediğin gibi bir an önce hareket etse iyi olur ama bence korkuyor.. geçmişinden dolayı önce o konuyu halletmesi gerekiyor ki müdürde bunun peşinde olduğundan sanırsam onları böyle bir rolün içine attı bu sayede onu karanlık kısmından mogaminin çıkarmasını bekliyor.. üff deliricem bu manga yüzünden :D her gün bölüm çıksın yaa:D ve bir sayfası bile atlanmadan animesi çekilsin istiyorum mangayı güncele kadar 3 kez falan animesinide her hal abartısız 9 kez izlemişdir her seferinde gülüyorum.. gerçekten başarılı bir shoujo..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sho davranacak gibi.. mogaminin baya bir aklı karışır..

bence o kadın kast edecektir. sonuçta ren'e en büyük acıyı bu şekilde verecek o kadın. Sevdiği adam kollarında öldü -ki kana kan en büyük acıyı yaşatmak istiyorsan aynı etkiye sahip bir şey bulmalısın kadınında beklediği bu.. sho'yu kandırıp mogamiye yanaşıp ren'e tuzak kurar akıllı ise mogamiden ziyade ren evet dediğin gibi bir an önce hareket etse iyi olur ama bence korkuyor.. geçmişinden dolayı önce o konuyu halletmesi gerekiyor ki müdürde bunun peşinde olduğundan sanırsam onları böyle bir rolün içine attı bu sayede onu karanlık kısmından mogaminin çıkarmasını bekliyor.. üff deliricem bu manga yüzünden :D her gün bölüm çıksın yaa:D ve bir sayfası bile atlanmadan animesi çekilsin istiyorum mangayı güncele kadar 3 kez falan animesinide her hal abartısız 9 kez izlemişdir her seferinde gülüyorum.. gerçekten başarılı bir shoujo..

ben Sho'nun atağını merakla bekliyorum zaten uzun bir süredir mangada gözükmüyor şöyle bir ortaya çıksın da ortam şenlensin :D Sonuna kadar Ren & Kyoko destekçisiyim ama Sho'nun ortaya çıktığı her bölümde gülmekten ölüyorum :D

Yalnız bu son bölümü okuyunca hem o kadının ortaya çıkmasını hemde Kuon nasıl öyle piskopat biri olmuş onu açıklamalarını merakla bekliyorum ama kadın ortaya çıkınca mogamiyi öldürmek istermi hala ondan emin değilim Ren'in en değerli varlığını yoketmek ister orası kesinde bu ölüm olur mu ondan emin değilim :D

bende senin gibi bu mangayı 3-5 kere okudum heralde sevgiler günü bölümleri ve reino'nun yeni ortaya çıktığı ve Sho'nun Kyokoyu kurtardığı hikayeler favorilerim Sho'nun Kyoko'yu kurtardığı öğrenen Ren'in tepkisini ve duygularını iyice farketmesini okumak büyük keyifti :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yalan haber olan ne ben anlamadım? sonu mu gelmiş manganın? nerde gördün? her yerde on going görünüyor...

bana göre nerden baksan kafana bi' 100 bölüm koysa anca bitirebilir ki bunu da bazı şeyleri atladığını var sayarak söylüyorum..

Ben çıkarmadım. benden önceki mesajda 'manganın bitmesi bekleniyormuş' demiş birisi. ben de umarım yalan haberdir dedim.

bakınız:

Manganın bitmesi bekleniyormuş diye bir duyum almıştım.5g4
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben çıkarmadım. benden önceki mesajda 'manganın bitmesi bekleniyormuş' demiş birisi. ben de umarım yalan haberdir dedim.

bakınız:

ha o animesinin çıkması için manganın ara veremesi ya da tamamen final yapmasını bekledikleri ile ilgili bir haber.. ben ara vermesi diye biliyorum.. bitmesini beklerlerse benim mühtemel ömrüm 2. sezon animesini görmeye yetmeyebilir:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

animenin 2. sezonu için manganın bitmesini bekliyolar diyince, yakın zamanda bitecek diye düşünüyo insan, dediğin gibi ara verme olabilir :)

ve haklısın, mangasının bitmesine daha çok var. o kadar çok açıldı ki manga, ve daha açılacak bir sürü şey var, sonra bi de bunların toplanması lazım güzel bi sona ulaşması için, daha senelerce sürecek gibime geliyor benim de ;)

sürsün zaten :962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?