Jump to content
  • Kayıt Ol

FMA: Brotherhood Movie

fudy

Önerilen İletiler

[fieldset=Haber]Fullmetal Alchemist: Brotherhood, dün yayınlanan 64. ve son bölümünde sinema filminin geleceği duyurusuyla ekranlara veda etti. 64. bölüm serinin uyarlandığı Hiromu Arakawa'nın aynı isimli mangasının final sayısaıyla birebir uyumluydu.

Gündemde olan filmin içeriyle ilgili henüz kesin bir bilgi olmamakla birlikte; seriyi baştan sona özetleyen recap filmi; her şeyin başladığı Ishbal Savaşı; Ed ve Al'ın son yolculuklarının hikâyesi gibi teoriler anime forumlarında şimdiden tartışılmaya başlandı.

Güncelleme: Fullmetal Alchemist Brotherhood'un yönetmeni olan Irie Yasuhiro twitterdan verdiği bilgiyle yeni filmin teknik kadrosunda yer almayacağını açıkladı. Bunun yanında stüdyonun yakında bu isimleri açıklayacağını da belirtti.

Kaynak: ANN[/fieldset]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 16
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• Aequitas

2

• PaarthurnaX

2

• Ecthelion

2

Ne fma imiş arkadaş.Ben küçüktüm, askere gidicem dönücem hala da devam edicek :lol:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Brothehood bitti gerçekten çok geniş kapsamlı ve ilgi çekici bi animeydi herşeyiyle dört dörtlüktü.Ama bitti.:uzqgun:Filmini de ssabırsızlıkla bekliyorum:qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben henüz Brotherhood'u bitiremedim ama harika bir haber gerçekten. FMA zaten beni en etkileyenlerden...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne fma imiş arkadaş.Ben küçüktüm, askere gidicem dönücem hala da devam edicek :lol:

Ohooo, ben askere gittim-geldim hala devam ediyor:birsey gelmez:. Askerde de çarşı izninde internet kafede izlerdim:qegenmis:...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Keske hic bitmese dedigimiz turden animelerden biri fma ... Filminin cikmasi sevindiren bir haber...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son üç bölüm bekliyor toptan bitircem :parla:

Son 3 bölümün son ilk 2 bölümü kesinlikle izlenmeye değer :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ahh be hala bittiğine inanamıyorum. Az önce son bölümü izledim ve gerçekten harikaydı. Kapanış şarkısı esnasındaki fotoğraflar falan...

Filminin konusunun ne olacağı önemli değil yeter ki çıksın... Yalnız şu filmlerin çıkmasını beklemek ayrı dvd'si çıkmasını beklemek ayrı sıkıntı ya :qstress:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bugüne kadar izlediğim en iyi animeler arasında fma. İnşallah serinin devamı gibi olur filmi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bitirdim :mutlulh:

Ama niye bitti ki? :sok aglama:

Filmin dvd sini beklerken allah hepimize Tarkan sabrı versin yarabbim :qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özet film olduğu için seyretmem. İlginç bir detayın üstüne gidip farklı yönlerini gösterebilirlerdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

İzlememek olmaz tabii ki, ilk serinin filmi gibi dandik bir yapım çıkmaz ortaya umuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk filmin kötü olduğunu düşünmüyorum, spinoff olarak iyiydi.

Seiji Mizushima'nın hala Gundam 00: Awakening of the Trailblazer ile uğraştığını (ki 2. sezonunun son bölümündeki duyurudan 1.5 yıl sonra gelebilecek bu film) ve yeni filme dair elimizde teaser bile olmadığını düşünürsek sanırım bu filmin gelişi en iyimser tahminle bile 2011'in sonunu ancak bulacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özet filan ama izlenir hızlı izlemiştim ilk bölümleri yetişmek için zaten :D Shambala iyiydi bu da güzel olur herhalde.Ovalarıda izlemedim daha fmaya son noktayı koymuş değilim. :sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

YouTube - Fullmetal Alchemist Brotherhood Movie Trailer!!! [HD]

22 Eylül 2011'de sinemalara gelecek. Önceden tahmin ettiğim gibi bir spinoff göreceğiz. Beni şaşırtan tek nokta yönetmen bayrağının Seiji Mizushima'dan Kazuya Murata'ya teslim edilmiş olması ki kendisinin seri bazında bir yönetmenlik tecrübesi olmaması bende az biraz hayal kırıklığı oluşturdu şimdiden.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşleyebilecekleri en büyük konuyu tv serisinde işlediler zaten. Bundan sonrası çerez olur. Biz de sevdiğimiz karakterler için merakla bekleriz. Ama şu 64.bölümün sonlarından sonrasını konu alsaydı güzel olurdu. qkasd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?