Jump to content
  • Kayıt Ol

Son 'Harry Potter'dan ilk görüntüler

fudy

Önerilen İletiler

İki bölüm halinde gösterime girecek final bölümünden ilk görüntüler yayınlandı.

100628harrypotter5.jpg

Harry Potter serisinin son bölümü 'Harry Potter and the Deathly Hallows/ Harry Potter ve Ölüm Yadigarları'ndan ilk görüntüler yayınlanmaya başladı.

İki bölüm olarak tasaralanan filmin ilk bölümü ABD'de 19 Kasım'da gösterime girecek.

David Yates'in yönettiği filmde, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu`na dönmeyen Harry Potter, Dumbledor'un ona bıraktığı görevi tamamlamaya çalışıyor.

Yanında Ron ve Hermione'yle, bir yandan Voldemort'tan ve onun Ölüm Yiyenler'inden kaçarken bir yandan da Hortuluk'ları yok etmek, Ölüm Yadigarları'nın sırrını keşfetmek zorunda olan Harry kendi geçmişiyle ilgili pek çok şey öğreniyor.

100628harrypotterhlarge.jpg

100628harrypotter2.jpg

100628harrypotter3.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• lantis

2

• bLueeekun

1

• fudy

1

• Aequitas

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Aslında bunlara bakmayı hiç sevmesemde insan merakından bakıyor. Sonra heyecanı kaçıyor.

5.filmle başlayan rezalet ve 6.filmle yükselen rezalet(Bir de tr dublajın mükemmeliği tuzu biberi oldu), 7. filmde de devam edecek gibi gözüküyor.

Ben şahsen en küçük ayrıntılarda bile kitaplara bağlı kalmaları taraftarıyım. Çünkü olmayacak işler yaparak batırıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zaten 5. ve 6. filmdeki yönetmenin rezil bir kurgusu üstüne sen güzel rezil ettin diyip hadi 7. filmide sen çek ve rezatlete devam et dediler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En son 6 mı çıkmıştı. Evet 6ydı. Serinin en durgun filmiydi. Şimdi en aksiyon filmlerimi geliyor ne? :parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İkiye bölmeleri kitabı daha net işleyebilmeleri adına güzel olmuş, fakat her kitap filminde olduğu ve olacağı gibi kitap kadar derin ve ayrıntılı işleyemeceklerinden, sıradanlıktan pek de öteye gidemeyecek bir film olacak benim için.Kitabı okumamış olanlar çok daha fazla beğenebilir ama.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yönetmen rezaleti konusunda Lantis'e katılıyorum.Onca işini iyi bilen,"gerçekten" başarılı yönetmen varken böyle güçlü konuya sahip filmleri saçma sapan kişilerin eline verdiler.Her yeni filme içimde bu kez tamamiyle tatmin olacağım umudunu taşıyarak gidip sürekli hayal kırıklığına uğradım.Bence de sıradanlıktan öteye gidemeyecek.En azından işini hakkıyla yapmış olan biri var:J.K Rowling.Kitapların yaşattığı 'başka bir dünyaya geçiş' yeter de artar bile.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?