Jump to content
  • Kayıt Ol

Mars Yıllıkları Film Oluyor!

fudy

Önerilen İletiler

Ray Bradbury'nin kült kitabı beyazperdeye taşınıyor...

200810spacespecialdesce.jpg

Ray Bradbury'nin birbirini izleyen öykülerden oluşan Mars Yıllıkları (The Martian Chronicles) kitabının sinema hakları yapımcı John Davis (Ben, Robot) tarafından satın alındı.

Mars'ın keşfini ve ilk yerleşimcileri anlatan kitap uzay yarışında yeni yerler arayan insanoğlunun acıklı bir hikayesi olarak niteleniyor.

Daha önce Michael Anderson'ın mini dizi olarak çektiği ve Rock Hudson'ın oynadığı yapım, Fox'un Avatar'la yakaladığı başarıdan sonra daha da önem kazandı. Başka bir gezegeni, yeni bir ırkı tanıyacağımız bu filmde de yine Fox'un imzası olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • İleti 1
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

1

• fudy

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Artık benim uğrunda yaşayacak ve savaşacak bir şeylerim var. Bu, beni daha iyi bir katil yapıyor. Artık dinin yerini tutan birşeye sahibim. Bu, yeni baştan nefes almayı, güneşin içine işlemesine izin vererek bronzlaşmayı, müziği nasıl dinleyeceğini, bir kitabı nasıl okuyacağını öğrenmek. Peki sizin uygarlığınız bana ne vaat ediyor?

En sevdiğim bilimkurgu romanıdır (hatta ömrümde okuduğum en iyi kitaptır da diyebilirim, aynı yazarın Fahrenheit 451'i ile birlikte), Spender'ın kendi türüne karşı verdiği manifestoyu okumak için bile bu kitabı okuyun derim. Şahsen merakla bekliyor olacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?