Jump to content
  • Kayıt Ol

Buz Devri 4

fudy

Önerilen İletiler

1276519122867.jpg

Ice Age: Continental Drift ismiyle 2012 yılının yaz aylarında sinema salonlarında yer alacak serinin dördüncü filmi, Buz Devri 3’ deki gibi 3D olarak beyazperdeye taşınacak. Century Fox yaptığı açıklamada, Ice Age: Continental Drift filmini 12 Temmuz 2012 yılında vizyona girmesini planladıklarını ama kesin bir tarih olmadığını açıkladılar.

Filmin konusuyla ilgili olarak bir açıklama yapmayan şirket, ceviz aşığı Scart’ın cevizinin peşinden koşmaya devam edeceğini açıkladı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

1

• bLueeekun

1

• özz

1

• fudy

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Bütün filmleri güzeldi 4.filmin de hoş olacagına eminim. Dönrdüncü filimden sonra yeni filmiyle karşılaşırmıyız şüpheliyim.Shrek gibi sanırsam biter.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 te bitirdiler sanıyordum :) güzel haber. sincabı daha çok görürüz umarım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bunun Türkçe seslendirmesini İngilizce'sinden çok daha başarılı buluyorum. Tembel hayvan ile psikopat sincap favori karakterlerim.:alkiss:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hepsi bir birinden güzeldi ama bu kadar uzun bekletmeseler keşke

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
Ben bunun Türkçe seslendirmesini İngilizce'sinden çok daha başarılı buluyorum. Tembel hayvan ile psikopat sincap favori karakterlerim.:alkiss:

aynen ben torrentle 3ü indirdim ingilizce ses le zar zor izledim.Ali poyrazoğlunun sesine alıştığımdanmıdır nedir ama ing dublaj bana çok dandik geldi.Valla şirketler seslendirmeye önem verdilermi öyle güzel seslendirmeler ortaya çıkıyorki buz devrinin dublajı gibi.Yoksa dublaj yapamıyor değiliz özen göstermiyorlar.Her yabancı filmde aynı kişilerin sesleri birde hiç oturmuyor ama buzdevrinde çok orjinal karakterlere sesler tam oturuyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?