Jump to content
  • Kayıt Ol

Sherlock Holmes Devam Filmi Resmen Açıklandı

fudy

Önerilen İletiler

"Guy Ritchie'nin Sherlock Holmes'u için çekilecek olan devam filmi resmen duyuruldu."

Sonunda beklenen açıklama geldi ve geçen yılın en başarılı filmlerinden biri olan Sherlock Holmes için bir devam filminin geleceği resmiyet kazandı.

sherlockholmesdevamfilm.jpg

Robert Downey Jr. ve Jude Law devam filminde yine başrolleri paylaşacaklar.

Ünlü yönetmen Guy Ritchie'nin çektiği ve başrolünü Robert Downey Jr.'in oynadığı Sherlock Holmes filmi zaten sonu itibariyle bir devam filminin geleceğini müjdeliyordu. Yine de yönetmenin bir önceki projesi RockNRolla'yı da aynı şekilde bitirmesi fakat ardından devam filmi çekmeyeceğini açıklaması kafalarda soru işaretlerine sebep oluyordu.

sherlockholmesdevamfilm.jpg

Sonunda Guy Ritchie'de çekmeye karar vermiş olacak ki Warner Bros Stüdyoları, birkaç başka filmiyle birlikte Sherlock Holmes 2'yi de resmen duyurup vizyon tarihini açıkladı. Buna göre devam filmini gelecek Aralık ayının 16'sında izleyebileceğiz. Ve tabii ki geçtiğimiz Aralık ayında çıkan ilk filmde olduğu gibi Robert Downey Jr. ve Jude Law ikilisi yine filmde bizi karşılıyor olacaklar.

sherlockholmesdevamfilmt.jpg

Bakalım ilk filmi beklenenin de üstünde bir başarı yakalayan ve seriye dönüşen Sherlock Holmes ile Guy Ritchie istikrar yakalayabilecek mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• lantis

1

• fudy

1

• martikanadi

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Çok güzel bir haber.. Beklemedeydim bu projeyle ilgili.. İlk filmi çok beğenmiştim gerçi ben sherlock Holmes la ilgili her filmi her kitabı her şeyi beğenirim :D....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel bir haber devam etmesi iyi olur. kadronun bozulmamasıda çok iyi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?