Jump to content
  • Kayıt Ol

BakaBt sorunu

NitroCharger

Önerilen İletiler

Merhaba

Bakabt warning mesajı yolayıp düşük raito verdiğim için beni karalisteye koydu. 2 gündür 20 kb ile bakabt trackerli torentlere paylaşım vermeme rağmen hayla üzerimdeki ban kalmadığı gibi 24 saat olan ceza sürem 6 güne çıkartıldı.

Bu durumu nasıl düzeltecez arkadaşlar. Raito kaça çıkmalıki ben bu durumdan kurtulayım.

Baka btnin çok değerli hd videolarına indiremiyorum :(

bagabagabaga.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 50
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gezz+

10

• Yamato

5

• Akuma_Blade

4

• NitroCharger

4

Durum kötü. :D

Bir süre indirme yapmayıp paylaşımda bulunmaya devam et. 0,2 oranlarına gelince kaygılı ifaden şu şekle noexpression.gif dönüşecektir. : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ohannes. Eğer uploada izin veriyorsa site, acilen upload yapmaya başla. Umarım internet hızın yüksektir. BakaBT'den banlanmak çok kötü bir şey olmalı. T_T Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakabt'den bir şey indirebilmek için üye olmak gerekmiyor.

Bilginize.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Ratiomaster gibi sahte upload yapan yasadışı programlar kullan!

herhangi bir internet bağlantısıyla(56k falan da dahil) 4 günde yapılabilecek bir ratio için bakınız:

[bimgx=640]http://img838.imageshack.us/img838/6521/bakabt.png[/bimgx]

hesap açma tarihine ve ortalama upload hızına dikkat edin!

Not: kullanıcıya özgü bütün bilgiler tarafımdan silinmiştir. Ayrıca yöntemin abartılmaması rica olunur, hatta en ufak hatanızda hesabınızı silebiliyorlar, yardım isteyen olursa da diğer konulardan farklı olarak yardım etmeyeceğim, kurcalayarak yapabilirsiniz. Şahsen ben sadece programın isminin yarısını duyduktan sonra gerisini kendim halletmek zorunda kaldım, çok zorlanmadım da, yapılabilir bir şey.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakabt'den bir şey indirebilmek için üye olmak gerekmiyor.

Bilginize.

İndireceğin animelerin torrent dosyalarını sana MSNden filan atan varsa haklı olabilirsin. Zira BakaBT'de üye değilsen amele gibi ana sayfayı Next-Next yapıp gezmen gerekiyor, arama satırı özelliğini kullanamıyorsun ve son 6 ayın torrent'lerini görme imkanın yok. Bu şekilde de BakaBT -benim için normalde en iyi site olduğu halde- kullanılırlıktan çok dışarı çıkıyor.

@Nitrocharger

Eğer dinamik IP kullanıyorsan çerezlerini ve internet geçmişini temizle, makineyi kapat. Fişi çek. Sonra tekrar takıp çalıştır. Yeni bir mail adresi al ve ona kayıt ol. Ration doldukça bu işlemi tekrarla. Gerçi her zaman en iyisi başka yerden bulabileceğini başka yerden (hsbsites, warez bb, tokyotosho.. vs) çekmek, BakaBT'yi de seed yada ddl bulamadığın şeyler için kullanmaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Saolun . Ben paylaşmayı seven biri olduğumdan baka bt de yeteri kadar seede ulaştım. Çok uzun süredir iyi bir ratingle downloadlarımıda yapmaktayım. Şimdilik problemim yok. teşekur ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İndireceğin animelerin torrent dosyalarını sana MSNden filan atan varsa haklı olabilirsin. Zira BakaBT'de üye değilsen amele gibi ana sayfayı Next-Next yapıp gezmen gerekiyor, arama satırı özelliğini kullanamıyorsun ve son 6 ayın torrent'lerini görme imkanın yok. Bu şekilde de BakaBT -benim için normalde en iyi site olduğu halde- kullanılırlıktan çok dışarı çıkıyor.

Aslında buna gerek yok.

- Üyelik girişi yapıyoruz.

- Aradığımız animeyi buluyoruz ve torrent listesine ekliyoruz.

- İndirmeye başlamadan önce eklediğimiz torrentin üstüne çift tıkayarak çıkan trackerı siliyoruz ve her ay güncellenen, Bakabt'nın public için verdiği trackerı ekliyoruz.

- Bu public tracker adresini bulmak çok kolay. Anasayfadan herhangi bir torrenti üye girişi yapmadan indirme listemize ekliyoruz, yine çift tıklayıp trackerı kopyalıyoruz. Bu trackerın başında ay adı yazar. "may.bakabt.com:" yahut "june.bakabt.com" gibi. Ama üyelik girişi yaparak indirseydik "bakabt.com" şeklinde başlardı.

-Kopyalayıp yapıştırdıktan sonra indirmeye aynen devam ediyoruz. Trackerın her ay değiştini unutmayın. Misal bu ayın trackerı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Paylaşım iyidir güzeldir, ancak türkiyede internet yavaş olduğu sürece birim upload başına açık bilgisayarının harcayacağı enerji çok fazla olacağı için, eğer sırf upload yapmak için bilgisayarını açık bırakıyorsan hem atmosfere çok gereksiz miktarlarda karbondioksit salıyorsun, hem de boşuboşuna elektrik harcayarak faturayı kabartıyorsun. Dikkat lütfen, 3-5 ratio dünyaya değmez. Ancak cidden iyi bir internet bağlantın olduğu sürece paylaşım yapmak mantıklıdır, mesela ben üniversitenin yurduna geçersem bu işi yapmayı düşünüyorum, kişi başına düşen ortalama 80 mbit bağlantı ile gayet de etkili ve insanlığa faydalı olacak paylaşım yapılabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@antioksidan

Ben de diyordum neden 2-3 gün önce attığım torrentler birden kırmızı renge döndü ve inmiyor. Meğersem tracker yüzündenmiş. İşime yaradı sağolasın qkralll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

fake upload yöntemi kimsenin iligisini çekmedi, hepiniz sütten çıkmış ak kaşıksınız galiba :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de google'ı kullanıyorum. Mesela ''Burn Up Excess Bakabt'' yazıyorum. İstediğim anime çıkıyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:D tercih meselesi tabi, tahmin ettiğim kaynakta olmayan şeyler için de direk google zaten. bakabtde bulabileceğimden emin olduğum vakit bakabt kullanıyorum ben de
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu durumdan sonra iki tane üyeliğim var benim :)

Bu konuda bilgim yok. Yardım edemeyeceğim kusura bakma.

Geçmiş olsun dileklerimle :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya aynı sorun bende var ben cezalıyım şuan :D yalnız bir sorun var ben nasıl upload yaparım onu bilmiyorum torenti sömürmek konusunda çok iyiyim ama nasıl upload yapılır bilmiyorum biri bana bunu anlatabilir mi bende şu cezalı durumdan bir kurtulayım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

İndrdiğin animeyi torrent programından silme. Bittiğinde zaten otomatik olraka seeder oluyorsun ve upload yapıyorsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

anlıyorum peki ekstradan birşey yapmam gerekiyor mu? Sonuçta şuan üyeliğim üzerinden bakabt'dan birşey indiremiyorum indiremediğim içinde upload yapma imkanım yok

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha önce indirdiğin dosyaları upload a alman gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şifrenle giriş yapmadan aktif bir torrent indir, indirilmesi bitince sadece torrent programından indirme işlemini sil, sonra hesabınla giriş yapıp aynı şeyin torrent dosyasını bir daha indir, aç, download'ı hemen başlamamaya ayarla, ok de, sonra indirme listesine gelen torrente sağ tıkla, "re-check" "force re-check" gibi bi buton olması lazım, ona bas, boyutuna göre bir kaç saniye sürecek, %100 indirilmiş olarak görünce torrenti başlat.

biliyorum, çok karışık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de cezalıydım, yeni çıktım :D

Bütün torrent dosyalarını sildiysen işin zor. İndirdiğin klasörün ve içindekilerin hiç ismini değiştirmeden, başka yere kaydettiysen o klasörü torrentlerin indiği klasöre geri kopyala ve bakabt' den indirdiğin torrenti tekrar çalıştır. Önce indireceği klasörü kontrol ediyor sende o klasör olacağı için download etmeden upload' a geçiyor. Umarım atlatırsın bu sorunu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o kadar çok seri çektim ki hangilerini çektiğimi unutmuşum :D açıklamalar için teşekkürler bulduğum bir iki torentti upload etmeye başladım böyle bir durum olduğunu bilsem hiç silmezdim o torentleri yardımlarınız için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakın arkadaşlar çok basit bir yöntem daha var .

Downloada kapalısınız fakat aramaya kapalı değilsiniz.

Mesela Hatsu İnu indireceğim. Önce login olup Hatsu Inu'yu searc ederek buluyorsunuz.

Linki Kopyalayıp login hesabınızı "logout" yaparak kapatıyorsunuz.

Kopyaladığınız sayfa linkini login olmadan web browseriniziniz adres satırına yapıştırıyorsunuz.

Hesap sormadan free download yapabiliyorsunuz.

Program mrogram ile uğraşmaktansa bu şekilde eskisi gibi hızınız düşmeden download yapabilirsiniz.

:88:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende bu yöntemi kullanıyordum aslında ama site tarafından cezalı olmak istemediğim için nasıl upload yapıldığını merak etmiştim :D şuan 5 seriyi upload yapıyorum bakalım bu cezadan ne kadar bir sürede kurtulacağım merakla bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:pinonkyo:Ya uğraşmayın bence bu kafar... Kısa süreliğine yeni bir üyelik açmak en kolayı bence. (Tabii ip ile takip edilmiyorsa.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İp takip ediyor işe yaramamıyor.

Denedik ::biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?